Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Limonka  

Stały User



Doł±czyła: 03 PaĽ 2012

   

Wysłany: 2012-10-14, 21:36   

Share napisał/a:

Chętnie obejrzę "Bitwę pod Wiedniem". Ciekawa jestem jak wyjdzie kolejny dramat historyczny produkcji polskiej. :) No i gra Szyc... :)



Scenariusz: Renzo Matinelli
ReĹĽyseria: Renzo Martinelli Valerio Masimo Manfredi

Bardziej WĹ‚oski niĹĽ Polski ;)



Obecnie czekam na ,,Hotel Transylwania" i ,,Rodzinę Adamsów" w reżyserii Burtona, ale na to drugie sobie trochę poczekam. Poza tym jestem ciekawa nowego Asterixa i Obeliksa, ale jeszcze nie wiem czy pójdę na to do kina, choć zwiastun był fajny
 

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Doł±czyła: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2012-10-14, 22:26   

I jak film? Oglądaliście? Faktycznie dużo polski to tam nie było, ale chyba mi przyznacie, że jak już się w końcu pojawiła z wielkim, pięknym wejściem to aż się coś w człowieku poruszyło. Możemy być dumni z tego wydarzenia :)
 

Ayris  

Stały User


Wiek: 28

Doł±czyła: 14 PaĽ 2012

   

Wysłany: 2012-10-18, 18:55   

Zdecydowanie czekam na Hobbita. * _ * Już plakaty i zwiastuny przekonują mnie, że będzie świetny. To jedna z moich ulubionych książek, poza tym mam nadzieję na podobnie magiczny klimat, jak we WP.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 12 Lip 2010

   

Wysłany: 2012-10-18, 21:26   

Django Unchained i Skyfall. Bond na szczęście już 26 w Polsce.
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Doł±czyła: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wysłany: 2012-10-29, 13:29   

Mam juĹĽ bilety na skyfall!!! :mrgreen:
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2012-10-30, 18:00   

Gangster Squad. Pogromcy mafii.
_________________
W miękkim futrze kota
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Doł±czył: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wysłany: 2012-10-31, 14:03   

Czekam na film Pasikowskiego - Pokłosie.
 

Magix  

Stały User



Doł±czyła: 26 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-11-05, 13:04   

Ja też zdecydowanie czekam na "Pokłosie"... a czekam już od kiedy puścili ten film w Gdyni ;) Jeszcze 5 dni i premiera. Mam nadzieję, że warto było czekać ;)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2012-11-05, 16:39   

W tej chwili na Hobbita oraz Wielkiego Gatsby.
_________________
Drugs&hugs.
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Doł±czył: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wysłany: 2012-11-12, 17:11   

Magix napisał/a:

Ja też zdecydowanie czekam na "Pokłosie"... a czekam już od kiedy puścili ten film w Gdyni ;) Jeszcze 5 dni i premiera. Mam nadzieję, że warto było czekać ;)



Już po filmie:) Mogę tylko powiedzieć- ciesze sie, że nie mieszkam w Ostrołęce, bo tam ten film został zdjęty z kina przez władze.:) Sam film na pewno jest wart obejrzenia. Specjalnie nie piszę "podoba mi się" bo przy takim mocnym temacie nie wypada.
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Doł±czyła: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wysłany: 2012-11-13, 12:55   

¦piÄ…cy napisał/a:

Magix napisał/a:

Ja też zdecydowanie czekam na "Pokłosie"... a czekam już od kiedy puścili ten film w Gdyni ;) Jeszcze 5 dni i premiera. Mam nadzieję, że warto było czekać ;)



Już po filmie:) Mogę tylko powiedzieć- ciesze sie, że nie mieszkam w Ostrołęce, bo tam ten film został zdjęty z kina przez władze.:) Sam film na pewno jest wart obejrzenia. Specjalnie nie piszę "podoba mi się" bo przy takim mocnym temacie nie wypada.



Faktycznie słowo podoba się nie jest w pełni adekwatne do filmu... Niemniej film jest świetny! Byłam w szoku, wbiło mnie w fotel.
Strasznie podobala mi się muzyka, cziekawe czy ścieżkę dźwiękową bedzie można kupić gdzieś :oczami:

A teraz czekam na Gangstera :hyhy:
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Doł±czyła: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2012-11-13, 17:20   

Za 3 dni premiera "Zmierzchu" <3
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Doł±czył: 28 Sie 2010

   

Wysłany: 2012-11-14, 14:18   

"Sęp"
_________________
„ (...) w zasadzie najwaĹĽniejsze jest samo ĹĽycie. A jak juĹĽ jest ĹĽycie, to najwaĹĽniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ ĹĽycie za wolność. I juĹĽ nie wiadomo, co jest najwaĹĽniejsze.” M. Edelman
 

Different  

Pogromca postĂłw



Wiek: 28

Doł±czył: 31 PaĽ 2012

   

Wysłany: 2012-11-14, 22:36   

Po obejrzeniu trailera Hobbit kusi mnie do przeczytania książki, bo przyznaję się bez bicia, że nie czytałem, a wypadało by przed obejrzeniem filmu, aby zrozumieć pewne wydarzenia. I właśnie czekam na Hobbit'a
 

Magix  

Stały User



Doł±czyła: 26 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-11-19, 13:53   

Też czekam na "Zmierzch" na maxa się wkręciłam przez koleżankę i teraz nie odpuszczę sobie obejrzenia przed świtem w kinie :hyhy:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com