Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry

Imię: Anka

Wysłany: 2017-06-08, 23:26   

Annaime napisał/a:

Ja czekam bardzo na Tożsamość Zdrajcy, Wonder Woman i aż mi serce drży,na PONAD WSZYSTKO <3

Jestem ciekawa tego, sliczny zwiastun, chyba w typie Zanim się pojawiłeś i też gwiazda igrzysk śmierci tam sam clafllin, a tu dziewczynka grające w jedynce Rue. :) Wiesz, ze to na podstawie ksiązki? jest w filmowej okładce nawet

LadyX

Stały User

Wysłany: 2017-06-09, 12:32   

Tak pewnie dlatego, Książka Ponad wszystko przepiękna.

Hella  

Pogromca postów

Wysłany: 2017-07-11, 20:22   

Czekam na nowe Gwiezdne Wojny :D I w duchu mam nadzieję, że po Ostatnim Jedi wyjdę równie zadowolona jak po Łotrze 1.

LadyX

Stały User

Wysłany: 2017-07-12, 15:25   

Ja czekam na "Spider Mana" nowego, no i jeszcze na Dunkierkę. Ciekawe czy wygram coś w loterii biletowej :-)

mlody_duchem  

User

Wysłany: 2017-07-13, 09:54   

LadyX napisał/a:

Ja czekam na "Spider Mana" nowego, no i jeszcze na Dunkierkę. Ciekawe czy wygram coś w loterii biletowej :-)

Jestem strasznie podjarany nowym Spider-Manem! A co do wygrywania w loterii - po tym, jak kupiłem sobie bilet na Wonder Woman, wygrałem powiększenie zestawu nachos! Och, mój sosie serowy, tak bardzo Cię lubię! :D
Edit: Czekaj, teraz nie wiem czy mówimy o tej samej loterii, ale nazwa loteria i kino kojarzą mi się tylko z jednym. ;)
Edit 2: No i z tego zalatania porannego zapomniałem dodać, na jakie filmy ja czekam. Chciałbym zobaczyć, oprócz wspomnianego Spider-Mana i ogólnie filmów z MCU, Dunkierkę (bo Nolan, bo z trailerów wygląda niesamowicie), Atomic Blonde (no bo kaman, blondynka-szpieg, która kopie dupy każdemu, kto stanie jej na drodze :>) i może Voltę (bo Machulski - może będzie warta pójścia do kina?).

LadyX

Stały User

Wysłany: 2017-07-13, 14:22   

No w Cinema City loteria banery wszędzie wiszą widoczne jak na dłoni, tylko nie każdemu się chce iść do kina zwłaszcza latem i przy ładnej pogodzie wiadomo, choć z tą pogodą to też na grzyby bardziej a nie na plażę :-)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com