Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-13, 11:36   

Mizantrop, ja nie robię tego z powodów zdrowotnych - lekarze mi zabraniają. Ale przyjmując sytuację, w której mogłabym to robić, zrobiłabym to tylko pod warunkiem, że facet zrobi to samo. Inaczej nie ma prawa tego ode mnie wymagać.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

ANiA23

Stały User



Do³±czy³: 26 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-11-13, 17:50   

Ostia napisa³/a:

Nataniel napisa³/a:

Czasami jest to po prostu taki typ urody i często dziedziczna skłonność.


Ja jednak skłonię się ku wahaniom poziomu hormonów.


Jedno i drugie, niestety, co prowadzi do tego, że trudno ten problem "wyleczyć" :(
_________________

 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 17:16   

Cytat:

Jedno i drugie, niestety, co prowadzi do tego, że trudno ten problem "wyleczyć" :(


Kochana, uświadom i zapamiętaj sobie jedną rzecz - jesteś, jaka jesteś i jesteś piękna, jaka jesteś. Jeśli nie możesz niczego zrobić ze swoim nadmiernym owłosieniem, to nie powinnaś myśleć o nim w granicach kompleksu. A jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to on ma problem ze sobą, a nie Ty. A jeśli jakiś facet nie potrafiłby Cię zaakceptować i stawiałby jeszcze warunki, to tym szerzej otwieraj mu drzwi - im szybciej pójdzie, tym lepiej.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Groygle  

Wymiatacz

Lost Soul



Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Maj 2010

Sk±d: Z mitow

   

Wys³any: 2010-11-14, 18:59   

Nataniel napisa³/a:

Mnie owłosione nogi u facetów po prostu odpychają, są wręcz obrzydliwe



To co mamy się golić na nogach na zero? :-o

Właśnie od niedawna tez mam problem z owłosieniem :-)
Jak każdy mnie widzi to pierwsze co powie to:Ogól się!(twarz xD)
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 20:32   

Cytat:

To co mamy się golić na nogach na zero?


Nie, nie musicie. Co kto ma na nogach to jego sprawa, może mnie to obrzydzać lub nie. Ale jeśli jest ze mną w związku i wymaga, abym miała gładkie nogi, to sam również musi to zrobić.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

ANiA23

Stały User



Do³±czy³: 26 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 22:12   

Nataniel napisa³/a:


Kochana, uświadom i zapamiętaj sobie jedną rzecz - jesteś, jaka jesteś i jesteś piękna, jaka jesteś. Jeśli nie możesz niczego zrobić ze swoim nadmiernym owłosieniem, to nie powinnaś myśleć o nim w granicach kompleksu. A jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to on ma problem ze sobą, a nie Ty. A jeśli jakiś facet nie potrafiłby Cię zaakceptować i stawiałby jeszcze warunki, to tym szerzej otwieraj mu drzwi - im szybciej pójdzie, tym lepiej.


Dzięki, aczkolwiek ja staram się i walczyć i jednocześnie gdzieś tam w środku poszerzać granice akceptacji. O dziwno faceci reagują dobrze, raz ciekawe dowodzenie usłyszałam "hm to chyba masz wyższy poziom testosteronu czyli masz pewnie większe libido i częściej ochotę na seks?" :]
Paradoksalnie bardziej bolą komentarze kobiet. Jeśli już któraś coś zauważy....
_________________

 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 22:16   

Cytat:

Paradoksalnie bardziej bolą komentarze kobiet. Jeśli już któraś coś zauważy....


Nie sposób się z tym nie zgodzić. Poza tym, nie tylko kobiet, ale również najbliższych. Moi rodzice na przykład zabronili mi chodzić po domu w krótkich spodenkach, coby widok moich wysportowanych, ale owłosionych nóg nie psuł im widoku. Podczas gdy jeden z chłopaków, z którymi ostatnio chodziłam, w pełni tę moją "inność" akceptował i odczuwał do mnie niesamowity pociąg. Więc chyba rzeczywiście coś w tym jest, że mężczyźni szybciej akceptują tego typu "defekty".
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-11-15, 17:20   

Też miałam taki problem kiedyś. Na szczęście niektóre włosy dało się wyrwać, inne ogolić, a jeszcze inne po prostu przestały mi przeszkadzać.
 

robinho

User


Do³±czy³: 06 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-11-15, 20:26   

Ale tutaj też jest kwestia dobrego samopoczucia z własnym sobą, a niestety dziś jest to coraz rzadsze. Oczywiście, kanon piękna jaki został wykreowany, wpływa na to, że różne osoby chcą do niego dążyć nie czując się dobrze tak jak wyglądają.

I też wiem z doświadczenia, że czasem lepiej jest dla ich psychiki pójść do lekarza, czy na depilację laserową i po prostu pozbyć się problemu. Na meszek można stosować leki w kremie, takie jak Vaniqa. Sposobów jest wiele, więc jak ktoś wybiera drogę dążenia do obecnego kanonu piękna, to też nie powinno się go przekonywać, że inna droga jest lepsza.
_________________
www.studiocogito.pl
 

adlfik

User


Do³±czy³: 24 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 10:23   

jestes facetem i musisz być owłosiony a inni niech ci zazdroszczą że jesteś już prawie facetem.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-24, 11:22   

Nataniel napisa³/a:

Ale jeśli jest ze mną w związku i wymaga, abym miała gładkie nogi, to sam również musi to zrobić.



:-o :-o Jakoś nie wyobrażam sobie związku z kobietą, która by mi kazała się całkowicie golić na nogach, klacie, okolicach łonowych, twarz to indywidualna sprawa, to trochę co innego.
Jestem dumny ze swoich włosów na ciele, czytałem że one charakteryzują panów o wysokim poziomie testosteronu, niektóre dziewczyny to dodatkowo lubią.
Nie mam na myśli względów zdrowotnych - nie jestem kolażem, nie mam operacji.

Co do dziewczyn, parę razy miałem okazję widzieć, jak golicie nogi etc, ale u nas jest inaczej.
_________________
lol
 

Marcylka17  

User


ImiÄ™: Marta

Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Sty 2011

Sk±d: D±browa Górnicza

   

Wys³any: 2011-01-30, 12:54   

Ja tam lubię jak koleś jest trochę owłosiony ;P w końcu to facet to daje męskości ;p :-D
_________________

 

enchante  

User

hypnotic, hypnotic.



ImiÄ™: agata.

Do³±czy³a: 22 Lut 2011

Sk±d: nowa aleksandria.

   

Wys³any: 2011-02-22, 20:56   

andre, nie wiem, czy nadal sledzisz ten watek, ale musze Ci powiedziec, ze mi i wiekszosci moich kolezanek, owlosienie u faceta jest obojetne. Z jednej strony, chlopak wyglada o wiele schludniej, nie majac go az tak duzo, ale z koleji w tazie odwrotnej sytuacji, wydaje sie byc o wiele bardziej meski. Tak ze, jest mi naprawde wszystko jedno. Ale na pewno nie znioslabym chlopaka, ktory gpli nogi! Moze jestem troche nietolerancyjna, gdyz chlopak ma takie samo prawo, aby dbac o siebie, jak i dziewczyna, ale po prostu ja nie umialabym czegos takiego zaakceptowac u swojego chlopaka. Tak wiec, nie przejmuj sie tym owlosieniem, a jezeli jakiejs dziewczynie ono nie pasuje,. to widocznie jest strasznie powieszchowna i na Ciebie nie zasluguje. A co do chlopakow, to byl juz jeden watek o tym, ze smiali sie z jednego z nich, gdyz mial zbyt MALE owlosienie. Dlatego tez uwazam, ze niektorymi z nich naprawde nie ma co sie przejmowac, gdyz maja oni takie kompleksy, ze musza znalezc u kogos cos teoretycznie jeszcze gorszego i sie z niego ponasmiewac, aby odwrovic uwage od siebie samego. Ale chyba juz troche za bardzo odeszlam od tematu... Tak wiec, u FACETA. owlosienie na nogach jest ok ; )
_________________
near me, touch me, feel me, take me, make me.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2011-04-12, 11:19   owlosienie

Chlopie,nie przejmuj sie tym,ludzie maja gorsze zmartwienia i klopoty.Ale rozumiem,ze troche sie wstydzisz,wiesz co,a probowales isc do kosmetyczki??Moze ona ci poradzi,teraz takie owlosienie mozna zlikwidowac poprzez nalozenie plastrow woskowych,to troche niestety boli,ale skutek jest.Bo po goleniu wyjdzie ci jeszcze wiecej.Ja bym ci radzila kosmetyczke,napewno znajdzie na to sposob.Powodzenia i glowa do gory,a jak koledzy sie smieja na w-f,to znaczy,ze sa glupi ot co,pamietaj ,nie daj siei trzymaj sie,badz twardy.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Michalmysliwy2002

User


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-06, 06:11   

Ja mam teraz 14 lat, chodzę do 2 gimnazjum. Ja też jestem tak owłosiony ~całe nogi, pośladki, brzuch i trochę plecy i jest coraz gorzej. W szkole się wstydziłem, ale gdy ubrałem w końcu krótkie spodenki, to okazało się, że to była dobra decyzja. 1. Owiele łatwiej się ćwiczy. 2. Koledzy zazdrościli mi. 3. Koledzy nie śmiali się ze mnie, tylko trochę się zdziwili, że ubrałem krótkie spodenki.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com