Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Monique  

Stały User

siostrzyczka Gringo



Do³±czy³a: 12 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-14, 08:01   

jeśli naprawdę aż tak Ci one przeszkadzają, to masz szeroką paletę sposobów na usunięcie włosków. jeśli jesteś wrażliwy na ból, to kremy, maszynki... jeśli natomiast wolisz bardziej długotrwały efekt, to zainwestuj w depilator, albo plastry. boli, ale cóż, efekt lepszy. a jak masz kupę kasy idź do salonu kosmetycznego, z tym, że dobrego i zafunduj sobie suwanie laserowe owłosienia.
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-01, 20:22   

Ja mam nieco inny problem,
Można powiedzieć że mam gęsto owłosione nogi, lecz w niektórych miejscach nie mam włosków
(tak jak by wypadły), koledzy naśmiewają sie ze mnie że sie goliłem, czy ktoś wie skąd moze brać sie takie coś ? Na całej nodze mam włosy a na jakimś małym kawałku powiedzmy 1.5 x 1.5 cm nie mam włosków :/
Dziwna sprawa i możecie nie zrozumieć mojego problemu, lecz jeżeli ktos rozumie to co napisałem i zna odpowiedź niech odpisze :)
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-04, 19:20   

Włosy pokazują waszą męskość, jak wam nie pasuje noto czeka was depilacja.
 

mamba_136

User


Do³±czy³: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-27, 16:57   

Ja osobiście mam na nogach, rękach krotkie wloski, natomiast na tyłku i brzuchu mam długie, kręcone, czarne włosiętna. Wiec zastanow sie co i gdzie wolisz mieć. [ps. mi wyrastaja powoli na piersiach]
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-01-28, 20:46   

J.L.B, tez mam taki problem.. xD Tyle, ze ja gole nogi, ale też mam takie.. ee... `łyse placki` xDD
andre Weź sie nie przejmuj! Mój mężczyzna też ma takie `bujne` owłosienie na nogach i ja jakoś nie widze problemu ;D ;)
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

K....  

Wymiatacz

Papiery mam ok xDD


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lut 2009

Sk±d: Chocianów

   

Wys³any: 2009-02-12, 11:58   

Pfff ze mnie to się śmieją że depiluje nogi,a tak naprawdę to mam mało i to blond włoski na nogach :-P :-P :-P :-P
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-12, 15:04   

K.... napisa³/a:

blond włoski na nogach :-P


K.... zrób sobie hennę :mrgreen: :mrgreen: joke^^

Mi bardzo wolno rosną włoski, nie są gęste i "twarde"... ;)
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-12, 15:24   

Powiem tak... Nie mam tony włosia na sobie... Rączki mam przyjemne, zarost rośnie mi grzecznie, włoski też :).
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-02-12, 16:51   

przede wszystkim zaakceptuj siebie, a kompleks minie..
mam kumpla w klasie, który jest niemiłosiernie owsłosiony.. na plecach nie ma 'małych, jasnych' włosków tylko czarne włochy.. tak samo na klacie.. bo jak ma koszulke to aż przy szyi mu wystaja..
i uwierz mi, że ma duze powodzenie.. są dziewczyny, które to lubią.. więc nie zadreczaj sie tym, tylko zacznij do tego przyzwyczajać..
_________________
be high, fly away..
 

Archimedes  

Stały User


ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-12, 17:40   

Ja też jestem dosyć mocno obrośnięty :) Wcześniej (czyt. kilka lat temu) zdarzało się, że koledzy nabijali się z tego... Ale teraz już rzadko się z tym spotykam :) Duża ilość włosów świadczy o wysokim poziomie testosteronu - to (chyba) dobra wiadomość, a zła - słyszałem że tacy mężczyźni szybciej łysieją.
 

Wind22  

User

dla przyjaciol debil



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 12 Mar 2009

Sk±d: z zaswiatow

   

Wys³any: 2009-03-13, 20:11   

J.L.B napisa³/a:

Ja mam nieco inny problem,
Można powiedzieć że mam gęsto owłosione nogi, lecz w niektórych miejscach nie mam włosków
(tak jak by wypadły), koledzy naśmiewają sie ze mnie że sie goliłem, czy ktoś wie skąd moze brać sie takie coś ? Na całej nodze mam włosy a na jakimś małym kawałku powiedzmy 1.5 x 1.5 cm nie mam włosków :/
Dziwna sprawa i możecie nie zrozumieć mojego problemu, lecz jeżeli ktos rozumie to co napisałem i zna odpowiedź niech odpisze :)



to zależy...jesli są tam blizny albo miałeś rane to cebulki "wymarły" w tamtych miejscach i pozostaje tylko przeszczep włosów :kwasny:

[ Dodano: 2009-03-13, 20:13 ]
mam 13 lat i mam bujne owłosienie łonowe, pojawia mi sie zarost, włosy na klatce piersiowej, pod pachami i brzuchu... czy to troche nie za wcześnie??? i czy podoba się to dziewczynom??? :wstyd: jesli tak to jak można przyśpieszyć porost włosów bo chciałbym zapuścić bródkę :cool:
_________________
w wyniku dedukcji dochodze do konkluzji, ze twoje indokryzmy, wobec mojej aparycji, sa wrecz efeberyczne ( w wyniku dochdzenia dochodze do wniosku, ze twoje uwagi, wobec mojej osoby sa wrecz zalosne) i zrozum tych polskich czlowiekow...
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-03-14, 08:25   

Cytat:

włosy na klatce piersiowej


13 lat i włosy na klacie? Trochu to dziwne...
 

marcin  

User

ziom


ImiÄ™: marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 14:35   

mam 14 lat i owlosienie pojawia mi sie po woli.. i nawet myslalem ze za wolno bo mam nie za wiele wlosow na nogach.. ale nie przejmuje sie tym a ty stubarwny, nie przejmujsie jedni maja wiecej drudzy mniej wlosow ty jestes tym 1-szym ale tez czlowiek... :-D
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-14, 14:39   

stubarwny napisa³/a:

13 lat i włosy na klacie? Trochu to dziwne...


Niekoniecznie dziwne, geny i tyle.
Pewnie ma rodzinie kogoś kto ma duże owłosienie i teraz to odziedziczył.
_________________
ona umrze martwa.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-03-14, 15:23   

Cytat:

ty stubarwny, nie przejmujsie jedni maja wiecej drudzy mniej wlosow ty jestes tym 1-szym ale tez czlowiek...


Czy ja się przejmuję tym... Nie siedzę w dojrzewaniu młodych, jednak te 13 lat to trochę mnie zaskoczyło.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com