Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-05, 15:12   

Cytat:

Demot, jesteś mężczyzną czy nie?! Jeśli tak to owłosienie jest normalną męską rzeczą, której nie trzeba się pozbywać.


U kobiet również jest jak najbardziej normalną rzeczą, której nie trzeba, ale można się pozbywać.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-04-05, 17:39   

Nataniel napisa³/a:

U kobiet również jest jak najbardziej normalną rzeczą


W pewnym stopniu zależy to od typu urody,jednakże każda dziewczyna,szczególnie w wieku dojrzewania,powinna udać się do endokrynologa jeśli ma problem z nadmiernym owłosieniem ciała.
_________________
Drugs&hugs.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-05, 17:42   

Cytat:

każda dziewczyna,szczególnie w wieku dojrzewania,powinna udać się do endokrynologa jeśli ma problem z nadmiernym owłosieniem ciała.


To racja. Ale bywa również tak, że dziewczyna ma nadmierne owłosienie, a badania eyndykronologiczne niczego nie wykrywają.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

malgonia18  

Mega wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-04-05, 17:45   

Nataniel napisa³/a:

Cytat:

Demot, jesteś mężczyzną czy nie?! Jeśli tak to owłosienie jest normalną męską rzeczą, której nie trzeba się pozbywać.


U kobiet również jest jak najbardziej normalną rzeczą, której nie trzeba, ale można się pozbywać.



No tak, ale kobietom to nie wypada wychodzić z takim "buszem" np w krótkich spodenkach czy spódniczkach.
A u mężczyzn wygląda to jakoś inaczej. Bo są mężczyznami i koniec ! Im można ^^
_________________
Ja mam to coÅ›, czego nie ma nikt inny! ;]
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-05, 17:49   

Cytat:

No tak, ale kobietom to nie wypada wychodzić z takim "buszem" np w krótkich spodenkach czy spódniczkach.


Ja wychodzę z założenia, że każdy powinien nosić się tak, jak mu wygodnie. Znam dziewczyny, które nie golą np. nóg lub robią to tylko latem i nie robią z tego tragedii. Jakbym ja chciała usuwać swoje nadmierne owłosienie toby mi życia zabrakło.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

malgonia18  

Mega wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-04-05, 17:54   

Nataniel napisa³/a:

Cytat:

No tak, ale kobietom to nie wypada wychodzić z takim "buszem" np w krótkich spodenkach czy spódniczkach.


robiÄ… to tylko latem i nie robiÄ… z tego tragedii.




no bo latem zazwyczaj chodzi się w krótkich spodenkach czy spódniczkach. A wtedy jak wiadomo widać nogii i owłosienie.

W zimie to ja też mam lenia i na pewno rzadziej to robię ale robię. np przed wfem.
_________________
Ja mam to coÅ›, czego nie ma nikt inny! ;]
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-04-05, 20:07   

Nataniel napisa³/a:

To racja. Ale bywa również tak, że dziewczyna ma nadmierne owłosienie, a badania eyndykronologiczne niczego nie wykrywają


Napisałam wyżej,że może być to także spowodowane typem urody.
Jednakże w celu upewnienia się należy także zrobić sobie badania,by mieć pewność,że nie jest to efekt nadmiaru pewnych hormonów bądź choroby.
_________________
Drugs&hugs.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-05, 20:11   

Cytat:

Napisałam wyżej,że może być to także spowodowane typem urody.


Racja, choć jest to bardzo kłopotliwy typ urody, szczególnie, kiedy dziewczynie zaczyna rosnąć gruby zarost na twarzy i szyi, pojawiają się długie grube włosy na piersiach i klatce piersiowej itp.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-04-05, 20:23   

O ile mi wiadomo,to koleżanka borykające się z tym problem zdecydowała się na terapię hormonami.Na razie widać same efekty,więc ciężko określić ,czy niesie to za sobą dużo wad.Bądź co bądź nie powinno się tego bagatelizować.
_________________
Drugs&hugs.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-05, 20:26   

Cytat:

O ile mi wiadomo,to koleżanka borykające się z tym problem zdecydowała się na terapię hormonami.


Moja koleżanka trafiła z takimi problemami do najlepszej kliniki w kraju. Badania niczego nie potwierdziły i nie dostała żadnych leków. Wszystkie hormony ma w porządku.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-04-05, 20:33   

Tyle,że nie stanowi to żadnej zależności.Nie każdy organizm funkcjonuje tak samo,więc nie powinno się wychodzić z założenia :u mojej koleżanki w najlepszej klinice nic nie wykryto to u mnie pewnie też nie wykryją:.Ale to już jest indywidualna kwestia osoby dotkniętej tym problemem.W moim mniemaniu jeśli komuś zależy na prawidłowym funkcjonowaniu organizmu oraz własnym zdrowiu powinien zasięgnąć opinii specjalisty.
_________________
Drugs&hugs.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-05, 20:35   

Cytat:

u mojej koleżanki w najlepszej klinice nic nie wykryto to u mnie pewnie też nie wykryją


A widzisz kogoś, kto wyszedł tutaj z takiego założenia? Bo ja nie.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-04-05, 20:40   

Nataniel napisa³/a:

A widzisz kogoś, kto wyszedł tutaj z takiego założenia? Bo ja nie.


Nikogo tu nie widzÄ™.
Jednakże takie odniosłam wrażenie po Twojej wypowiedzi.Zwłaszcza,że nie byłam pewne ,czego się tyczyła,ponieważ wyżej napisałam,że w większości przypadków jest to spowodowane typem urody bądź też zaburzona pracą hormonów.Niemniej jest to moje subiektywne odczucie,na którego podstawie zbudowałam swoją wcześniejszą wypowiedź.
_________________
Drugs&hugs.
 

Jendrol  

Mega wymiatacz

Bass Player



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Kwi 2010

Sk±d: Bochnia

   

Wys³any: 2010-04-25, 00:00   

dajcie sobie spokój jak masz dużo włosów nos je z duma niech inni widza ja np nie muszę zakładać koszulki czy sweterka mam tak geste i długie włosy na klacie brzuchu i plecach natomiast ręce i nogi nic zupełnie mało co a bródkę tez sobie mam a co tam nawet zdjęcie dam (zdjęcia od 75 sensownych postów)
_________________
I wanna lead my life alone
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-04-25, 22:14   

To zależy od człowieka, innym podoba się owłosienie i nie widzą nic w tym złego, a innym nie.
Ja osobiście nie wyobrażam sobie abym mógł być gdzieś nadmiernie owłosiony. Jedyne włosy na ciele, które mogę zaakceptować u siebie to te na nogach, oczywiście nie licząc tych na głowie czy zarostu. Reszta dla mnie wygląda po prostu nieestetycznie i niehigienicznie, a gdy ktoś ma problemy z nadmiernym owłosieniem to najlepiej zrobi gdy uda się do lekarza.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com