Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-26, 17:21   

malgonia18 napisa³/a:

Nataniel napisa³/a:

Cytat:

Demot, jesteś mężczyzną czy nie?! Jeśli tak to owłosienie jest normalną męską rzeczą, której nie trzeba się pozbywać.


U kobiet również jest jak najbardziej normalną rzeczą, której nie trzeba, ale można się pozbywać.



No tak, ale kobietom to nie wypada wychodzić z takim "buszem" np w krótkich spodenkach czy spódniczkach.
A u mężczyzn wygląda to jakoś inaczej. Bo są mężczyznami i koniec ! Im można ^^



No właśnie owłosione nogi u kobiet są obrzydliwe w dzisiejszych czasach ;D. A żeby facet golił nogi? Nie wyobrażam sobie, cały urok wtedy tracą... no chyba że są jak szympans to można tak przeczesać trochę :-D ale nie łyse...
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 15:44   

Damn, co kto lubi. Mi nie podobają się faceci z buszem na nogach, moim zdaniem to wygląda obrzydliwie. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal uważam owłosienie za coś zupełnie naturalnego.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-04-30, 17:55   

Cytat:

Nie zmienia to jednak faktu, że nadal uważam owłosienie za coś zupełnie naturalnego.



co nie zmienia faktu, że naturalnie nie równa się ładne ^^
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 17:57   

To akurat napisałam w swoim poprzednim poście.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Hubert

User


Do³±czy³: 20 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-20, 20:16   

11 lat -
owłosienie na nogach gęste, na rękach też

Najbardziej jestem owłosiony z klasy, ba, może nawet ze szkoły, koledzy zazdroszczą, bo nie mają ;P

Zaczyna się owłosienie pod pachami, wokół penisa czarne włoski :hyhy:

To nic strasznego, wręcz przeciwnie - fajnego ;I
_________________
Co u ciebie, [you]?
 

Barbara77  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 02 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-26, 01:45   

No co Ty daj spokoj! Mozesz wydepilowac dopiero wtedy jak Twoja dziewczyna Cie o to poprosi!
 

Conan1993  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-05, 00:27   

Barbara77 napisa³/a:

Mozesz wydepilowac dopiero wtedy jak Twoja dziewczyna Cie o to poprosi!



Dla mnie jest to żałosne, dziewczyna najważniejsza osoba ta? No ale dziewczynie się za chcę żebym ogolił nogi jej się to będzie podobać a inni będą się śmiać, ja bym nawet dla dziewczyny nie ogolił nóg, ale dobrze że mam normalną i mi takiego czegoś nie karzę robić ; o pod pachami sam się golę bo słyszałem ze to dziewczyną może przeszkadzać ;) a co do tematu, to mam 16 lat najwięcej włosów miałem w klasie w gimnazjum, na początku chodziłem dumny haha a później jak zaczęli się " śmiać " to mówiłem zazdrościsz że nie dojrzewasz no i miałem spokój:)
 

koles1155  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Kwi 2009

Sk±d: WAWA

   

Wys³any: 2010-08-01, 12:48   

Owłosienie na nogach, brzuchu i klacie jest jak najbardziej normalne. Zależy od genów... niektórzy nie mają w ogóle... no i tym trochę zazdroszczę ;)
_________________
Miłość nie zna granic...
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-08-01, 16:01   

Damn napisa³/a:

A żeby facet golił nogi? Nie wyobrażam sobie, cały urok wtedy tracą... no chyba że są jak szympans to można tak przeczesać trochę :-D ale nie łyse...


Ale dlaczego to dziwne, kiedy goli? Dla mnie tak samo, jak obrzydliwe jest, kiedy kobieta ma busz na nogach, tak samo nie podoba mi się bardzo, jak busz na nogach ma facet. Nie jest to z mojej strony niechęć nie do zniesienia, ale jednak bym chyba wolała, żeby mój już zgolił, naprawdę. Aczkolwiek ostateczna decyzja należy do niego.
Ale i tak najokropniejsze są włosy pod pachami i na klacie, tego to nic nie przebije.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-08-02, 09:50   

koles1155 napisa³/a:

no i tym trochÄ™ zazdroszczÄ™



No, way! Facet musi mieć choć nieco futerka!
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-02, 15:55   

Cytat:


Ale dlaczego to dziwne, kiedy goli? Dla mnie tak samo, jak obrzydliwe jest, kiedy kobieta ma busz na nogach, tak samo nie podoba mi się bardzo, jak busz na nogach ma facet. Nie jest to z mojej strony niechęć nie do zniesienia, ale jednak bym chyba wolała, żeby mój już zgolił, naprawdę. Aczkolwiek ostateczna decyzja należy do niego.
Ale i tak najokropniejsze są włosy pod pachami i na klacie, tego to nic nie przebije.



Nawet gdyby wyglądał jak szympans, nie pozwoliłabym mu zgolić. Zamach na męskość, ot co.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-08-03, 03:35   

Co do męskiego owłosienia w nadmiarze... Mnie się podoba jedynie na nogach, ew. rękach, jeśli są zgrabne. Natomiast odpychają mnie wszelkie włosy na klatce piersiowej, pod pachami i na plecach. Jeśli facet ma taki problem... cóż, to zależy jak do tego podchodzi. Jeśli ma zamiar olśniewać kobiety przykładowo na plaży- niech goli. Jeśli ma już swoją wybrankę, która to akceptuje, po co tyle zachodu? Oczywiście nie twierdzę, że ludzie powinni depilować się jedynie ze względu na potencjalnych partnerów, powinni to robić wedle własnych upodobań.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

olek1239871  

User



ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 05 Wrz 2010

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2010-09-05, 22:23   

Ja mam 14 lat i mam dość gęste owłosienie na nogach, na rękach mniejsze. Pod pachami to już gąszcz xD w miejscach intymnych tak samo jak pod pachami xD ale nie zamierzam nigdzie sie golic (oprocz twarzy która zreszta musialem zaczac golic juz pol roku temu). Golenie miejsc intymnych jest uciązliwe, potem czasami bolesne, jest potem nieprzyjemne uczucie (wiem z opowiadan). Dla mnie owlosienie to rzecz natrualna, i nie przeszkadza mi, jezeli innym przeszkadza to juz ich problem ;]
_________________
...life goes on...
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-09-06, 01:36   

olek1239871 napisa³/a:

Golenie miejsc intymnych jest uciÄ…zliwe, potem czasami bolesne, jest potem nieprzyjemne uczucie



Ale znowu gąszcz w miejscu intymnym jest paskudny. Możesz robić jak ja i pewnie wiele innych osób tj. przycinać.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-09-21, 18:50   

Cytat:

Ale i tak najokropniejsze są włosy pod pachami i na klacie, tego to nic nie przebije.


Mi włosy na klasie akurat nie przeszkadzają (szczególnie, że też je mam i dobrze wiem, jakie to uczucie) - no chyba, że w nadmiarze. Jeśli jest ich niewiele, to działają na mnie wręcz podniecająco.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com