Nadmierne owłosienie
Odpowiedz do tematu

: Nadmierne owłosienie
Witam mój pierwsze post na forum, dlatego proszę nie krzyczcie jeżeli zły temat ;-)
Otóż sprawa wygląda następująco : mam kompleks na punkcie mojego owłosienia. Na nogach mam dość gęste i dość długie włoski :-/ Z tego powodu czuję się fatalnie, wstydzę na WF-ie się przebierać bo takie owłosienie jest nie tuzinkowe. A i jeszcze jak by tego było mało to na plecach też mi się takie małe jasne włoski pojawiają. Moje pytanie brzmi czy wy faceci też macie takie bujne owłosienie ? Czy to normalne? Słyszałem tez że z biegiem lat owłosienie się tak jakby wyciera i jest go mniej. I pytanie do pań czy taki chłopak z takim owłosieniem jest w stanie podobać się dziewczynom oraz czy takich kolesi akceptujecie ? PS. mam 18 lat. Z góry dzięki za odpowiedzi...
PS. zapomniałem napisać że tyłek tez jest owłosiony :->

:
Andre, owłosienie jest to sprawa indywidualna każdego człowieka.
Tak samo jak dojrzewanie, mutacja u jednych zachodzi wcześniej u drugich później i wiemy, że nie ma w tych przypadkach powodów do obaw.

Teraz się wstydzisz tego, to zastanów się, czy przyzwyczaił byś się do swojego wyglądu, gdybyś np. zgolił te włosy. Czy w tedy był byś już "idealny"?

Każdy ma wady i zalety, i prawie każdy ma coś, czego w sobie nie lubi ... ale czy zawsze chciał by to zmienić? ;-) Wydaje mi się, że powinieneś zaakceptować siebie takim jakim jesteś. Bo może jest tak, że jest to tylko Twój wykreowany problem, a tak na prawdę nikt z Twoich znajomych nie zwraca na to uwagi, lub przywykli do tego.

:
andre może pocieszy Cie fakt że kobiety po zaroście ciała oceniają ilośc testosetonu a naukowcy udowodnili że właśnie wola tych z wysokim testosteronem :)

:
andre, nie jesteÅ› sam. Hihi :mrgreen:

Też mam obrośnięte nogi jednak nie jest to dla mnie wstyd, często sam z tego się śmieje. :-)

Na twarzy musiałem zacząć się golić już rok temu bo zaczynałem zarastać. :-P Mi to w ogóle wszystko szybko rośnie (paznokcie, włosy), a sam jestem dosyć niski (niecałe 170cm). Hehe :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez eM 2008-07-12, 12:38, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
:
Mi też włosy szybko rosną ale nie mam ich za dużo.

Jeżeli włosy ci przeszkadzają moze czas je troche zgolić?? :lol:

Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
:
No co Ty, ja uwielbiam jak facet ma dużo włosów na nogach :D
Nie masz powodu do zmartwień. Przestań sobie wkręcać, bo pewnie nikt na to nie zwraca uwagi oprócz Ciebie.

Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
:
E tam wlosy na nogach u facetow sa faaaajne :mrgreen: nie wyobrazam sobie zeby chlopak ich nie mial, niektorzy moi koledzy widac ze gola sie i na nogach i pod pachami i to z nich z kolezankami sie smiejemy a nie z tych ktorzy sa owlosieni ;-)

:

vialink napisa³/a:

gdybyś np. zgolił te włosy.


Hehe miejmy nadzieję, że to było pytanie retoryczne :D
Andre, nie masz co się przejmować swoim zarostem. Mówię ci to JA, chłopak, u którego owłosienie łonowe zaczęło rosnąć w wieku 11 lat a pod pachami 12 i pół roku. Wstydziłem się chodzić bez koszulki, przebierać na WF-ie... Golę się już od prawie 10 mies. a Ty mając 18 lat się tym przejmujesz? ;) Wszysto jest u Ciebie w jak najlepszym porządku. Hmm a co do tego ,,wycierania", to może raczej nie tyle co się wyciera a najnormalniej w świecie - wypada ;] To oczywiście z biegiem wielu lat.

:
... spróbuje się dostosować do Waszych rad i nie przejmować tym, tylko trudno mi jakoś :roll: A czy wy chłopaki tez macie problem z owłosionym tyłkiem :shock: i jak wy dziewczeta na to regujeci ? tolerujecie to ? Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam :-P

:
Ja nie zagladam chłopakom pod majtki żeby widzieć czy mają owłosiony tyłek czy nie :-P Więc nie wiem jak bym na to zareagowała. Ale co do włosów na nogach u chłopaków, to lubię :-D Nie wyobrażam sobie chłopaka bez nich chociaż znam takich ;-)

"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
:

andre napisa³/a:

A czy wy chłopaki tez macie problem z owłosionym tyłkiem


Mam owłosiony tyłek, ale nie nazwałbym tego problemem :D Noo chyba, że jest już źle, (czyt. jak u małpy :D).

:

andre napisa³/a:

A czy wy chłopaki tez macie problem z owłosionym tyłkiem :shock: i jak wy dziewczeta na to regujeci ? tolerujecie to ? Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam :-P


Owłosione pośladki u faceta to naturalna sprawa. A czy toleruję? Uwielbiam :D

Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
:

Mariush_155 napisa³/a:

vialink napisał/a:
gdybyś np. zgolił te włosy.

Hehe miejmy nadzieję, że to było pytanie retoryczne :D



Bo było :mrgreen:

Chodziło mi o to, aby się zastanowił czy jego zdaniem lepiej by wyglądał i czy przyzwyczaił by się "do siebie", gdyby zgolił te włosy :-P

:
masz dwa wyjścia; jak tak bardzo Ci one przeszkadzają zainwestuj w jakąs formę depilacji, a jeśli nie to może być tylko Twój powód do chwały xD decyzja należy do Ciebie, bo to Ty masz się czuć konfortowo :)

'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
:
Kasiu chyba byś na jego miejscu mając za dużo włosków nie poszła np na depilacje woskiem;>

Sam nie próbowałem ale ponoc jest to cholernie bolesne 8-) 8-)

Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group