Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-06-27, 15:33   

Jeśli chodziło by o jakiś znany, szanujący się magazyn typu "Playboy" to tak, ale takie fotki wykonane przez fotografa amatora i opublikowanie ich Bóg wie gdzie w internecie to raczej nie.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 16:16   

Lena_no napisa³/a:

Jeśli chodziło by o jakiś znany, szanujący się magazyn typu "Playboy" to tak,


mhm, szanujacy się magazyn i jeszcze powiedz że szanujące się modelki :mrgreen:
dla mnie to jest zwykłe pokazywanie dupy za kasę.

a co do mnie, to gdyby to były niewulgarne, nieordynarne fotografie, ukazujące subtelne piękno kobiecego ciała - nie miałabym problemu.
 

miaamy  

Stały User



Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 16:20   

pozwolila bym gdybym naprzyklad byla owinieta przescieradlem czy cos .. z jakims takim dodatkem gdzie mozesz zalonic np. polowe posladkow .. bo takie sa artystyczne :)
_________________
I like it!
I like it!
I lkie it!
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-06-27, 16:20   

Nie wiem, na pewno by mnie zżerała ciekawość jakby to wyszło, wyglądało.
I raczej nie zgodziłabym się na publikację takich zdjęć w internecie.
Ale jakbym znalazła męża, który takie zdjęcia robi, to mógłby mnie codziennie fotografować w taki sposób. ; DDD

btw. dlaczego ten temat jest w dziale uczucia? :-|
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 16:54   

Lena_no napisa³/a:

Jeśli chodziło by o jakiś znany, szanujący się magazyn typu "Playboy"


playboy to szanujÄ…cy siÄ™ magazyn?

Gorzka napisa³/a:

a na przykład na jakiś wernisaż.


może bym na wernisaż się i zgodziła ...
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

KOSODRZEWINA50  

User

Maggg



ImiÄ™: Magda

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-01, 15:24   

Nie,nie,nie i jeszcze raz nie.Nigdy zadnych zdjęć ani filmików mało się czyta o takich co sobie ufali a potem znajdywali swoje zdjęcia albo filmy nie wiadomo gdzie i jeszcze byli szantazowani....?nigdy nie wiadomo co się wydarzy,niczego nie możemy być pewni niestety
_________________
"A kiedy już Cię prawie znam
I łapie Cię za rękę by imię Twoje zgadnąć

Potykam siÄ™ na sznurowadle"

Potykam sie?to udupienie totalne;D
 

omrnia

Stały User


Do³±czy³: 10 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 22:56   

Mi podoba sie ten pomysł, myślałam o tym, ale ryzyko, ze ktos to moze zobaczyć przypadkiem. Chyba jak bedziemy małżeństwem we własnym domu to sie zrealizuje :)...
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-08-29, 02:07   

niedawno mnie korciło, żeby taką sesję urządzić, ale zawsze jest niebezpieczeństwo, że ktoś to przypadkowo znajdzie na kompie, więc chyba się jeszcze wstrzymam... może jak zamieszkamy razem to o ową sesję się pokusimy ;P :-D
_________________
meow
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-29, 08:08   Re: naga sesja z partnerem/partnerka :P

Girl_D napisa³/a:

Czy robicie sobie z partnerem nagie fotki dostepne tylko dla Was ( a moze i filmiki, ktore kiedys moglibyscie obejzec razem po kilku latach - i powspominac he ) oczywiscie w gre wchodza tu zwiazki stałe a nie przelotne znajomosci ;/


nie nigdy takiego czegoś nie robiłam, aktualnie jestem sama, więc nie mam możliwości.

Wydaję mi się to ciekawym pomysłem i urozmaiceniem, niekoniecznie później kiedy będziemy to wspominać, ale w trakcie "aktu". Moglibyśmy popstrykać parę fotek, pośmiać się itp. a później je wszystkie zniszczyć.

A jeśli chodzi o publikację, to nie. Jestem za szacunkiem do własnego ciała i nawet jakby zdjęcia miały wyraz artystyczny, to nie czułabym się z tym pewnie i nie był by to powód do dumy dla mojego (przyszłego) partnera.
Akty za to lubię oglądać : zdjęcia, czy obraz. Poznałam na szkoleniach jednego fotografa, świetny człowiek i naprawdę nieźle wykonuje swoją pracę. Oczywiście do kobiet/mężczyzn, którzy mają chęć na uwiecznianie nagich siebie nie mam nic, a nawet imponują mi swoją "otwartością".
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-11-04, 19:55   

nie ma mowy, skoro sypiam z chłopakiem to on wie jak wyglądam nago więc żadne takie sprawy nie są potrzebne. Jeszcze wpadły by w niepowołane ręce.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-06, 08:10   

Cytat:

nie ma mowy, skoro sypiam z chłopakiem to on wie jak wyglądam nago więc żadne takie sprawy nie są potrzebne. Jeszcze wpadły by w niepowołane ręce.


Skoro sypiasz, to mu ufasz. Nawet bardzo, bym powiedziała. A posądzasz go o to, że pokazałby komuś wasze fotki?
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-06, 08:19   

Ostia napisa³/a:

A posądzasz go o to, że pokazałby komuś wasze fotki?


Raczej chodzi o zabezpieczenie w razie gdyby ta miłośc się mu odwidziała, gdyby stwierdził, że to jednak nie to, a później wykorzystał te zdjęcia przeciwko mnie.
Też bym się nie zgodziła na taką sesje.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-06, 23:57   

ja mam mnóstwo nagich fotek mojego byłego, on ma mnóśtwo moich, jest i parę wspólnych. nie jesteśmy ze sobą już prawie rok, ale nikt obcy ani z mojej, ani z jego strony tych zdjęć nie dostanie. może to ta świadomość, że druga strona miałay czym się odgryźć, a może zwykły szacunek - poza tym dalej się lubimy i nie ma problemu. wiedziałam że mogę mu ufać i wiem że dalej mogę, więc czym się przejmować.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Tennessee  

User

Whiskey


ImiÄ™: Tennessee

Do³±czy³: 20 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-20, 23:10   

Oczywiście że tak. Mieliśmy pełno takich zdjęć z pierwszą dziewczyną, częśc ma ona, częśc ja. Z kolejną też takie zdjęcia mieliśmy. Nie widzę najmniejszego powodu, żeby mieć jakies opory, jeśli się kogoś kocha i chce z nim być.
 

xbibi19x  

Wymiatacz

xbibi19x


ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 25 Lut 2011

Sk±d: Rogo¼no Wlkp.

   

Wys³any: 2011-03-22, 17:10   

Jeśli się kocha i ufa to ok ;)
Mamy kilka nagich fotek razem, osobno, nakręciliśmy też filmik ;)
Ja się nie obawiam o to, że komuś pokaże , ufam mu bezgranicznie... Nie ma szans... A czasami fajnie jest obejrzeć sobie takie zdjęcia ;) :hyhy:
_________________
£apie chwile ulotne jak ulotka , chwile ulotne łapie jak fotka ... Dbam by chwile ulotne jak notka , nie uleciały jak ulotna plotka ...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com