Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Takasiaka  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-03-22, 12:14   

balerinki z tym ściągaczem przy pięcie, "antygwałty"- bardzo brązowe nylownowe podkolanówki koniecznie kończące sie pod kolanem, jeansowa mini, szałowy pasek, bluzeczka wiazana na szyi, jeansowe bolerko. i obowiazkowo wielkie kolorowe plastikowe kolcvzyki! ugh...już mi przykro na samą myśl:)
_________________
ktokolwiek powiedział, ze słońce przynosi szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu
 

ola.z  

Wymiatacz

dolotka


ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: z brzucha mamy

   

Wys³any: 2010-03-22, 15:10   

biała spódniczka mini, niebieska bluzka z białym napisem, czerwone baleriny z srebrną czaszką, podkolanówki białe w paseczki czerwone i niebieskie
_________________
Tak łatwo jest ranić, a tak trudno wybaczać<3
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2010-03-22, 16:23   

Dzisiaj widziałam coś...
Zacznijmy od głowy- lewa strona była obgolona, a prawa - długie czarne włosy z różowymi pasemkami.
A do tego:
-kurtka skórzana
-różowa koszulka
-zółte spodnie
-turkusowe adidaski

Płakałam jak to zobaczyłam. Ze śmiechu ofc ;x
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-03-22, 19:25   

Ostatnio płaczę za każdym razem gdy widzę panny poubierany w ala skórzane kurtki wyłożone wewnątrz futerkiem.Dodatkowo obowiązkowy kaptur obszyty także futerkiem.
Nie wiem komu przyszło do głowy tak skrzywdzić skórzane kurtki.Niemniej powinien on za to zginąć.
_________________
Drugs&hugs.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-03-22, 19:33   

okropnie mnie drażnią sweterki w paski u facetów z czymkolwiek połączone one by nie były.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-03-22, 19:33   

Ostatnio widziałam na ulicy kobietę w średnim wieku, ubraną w paskudne, "kowbojskie" dżinsy (przetarte na brązowo (wyglądały jakby były brudne), z roszerzanymi nogawkami, przeszyte brązowym sztruksem) i obrzydliwy, brązowawy kożuch. Fee.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-03-23, 02:46   

Moja koleżanka uwielbia zakładać jaskrawe zielenie i pomarańcz. Wyobraźcie to sobie. Poskuda, nie? ;d
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-30, 18:24   

Ostatnio jak byłem na PKP, widziałem fajną brunetkę, ale boże kochany, miała ubrane buty sportowe i jakieś starsze granatowe jeansy do czarnej kurtki, chyba to skórzana była...no masakra totalna
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-01, 12:12   

Moje "ulubione" połączenie to chyba już niezmiennie sandały+skarpetki(a jeszcze do kolan to w ogóle chce mi się płakać). Ale to głównie u facetów doznaję tych wspaniałych wrażeń estetycznych. Natomiast u kobiet to białe kozaczki z czubami i szpilką nie przekraczającą grubości 1mm+mini spódniczka, której równie dobrze mogłoby nie być i nikt by tego nie zauważył.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-04-01, 13:39   

Jak dla mnie najgorszym zestawieniem są adidasy + mini. Miałam "przyjemność" już niejednokrotnie spotkać się z czymś takim.
Poza tym niecodziennym zjawiskiem dla mnie był wczorajszy widok panienki w mega szerokich dresach i szpilkach. . .
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

mars6669

User



Do³±czy³: 02 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-04-01, 20:49   

no coż...
koszmary mam na co dzień
moja koleżanka ubiera się fatalnie i jeszcze mnie poucza! :-x :mrgreen:
raz założyła jeden okrągły, duży kolczyk, bo drugiego się jej nie chciało :wstyd:
albo fioletowa satynowa koszula do granatowych jeansów fuuj
okropne też było: koszula+pieszczocha+jakieś sznurki na ramiona i uszy błłłłeeeeeee :wstyd:
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-04-01, 21:57   

Moda, w której nie można wyjść na ulicę nie jest modą.

Według mnie takie modelowo "złe" zestawienie nie istnieje. Każde ubranie pasuje do jakiegoś stylu, nawet złego stylu. Zresztą wystarczy, by owe "najgorsze zestawienie" lub jego pochodne pokazało na swoich łamach dobre pismo o modzie i już będzie hitem.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

gooskaxd  

User


Imię: Małgorzata

Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Kwi 2010

Sk±d: Wolsztyn

   

Wys³any: 2010-04-05, 17:03   

właśnie.. ostatnio też widziałam laskę w szerokich dresach i szpilkach ^ masakra :kwasny:
_________________
"Każdy ma jakiś talent, więc zacznij coś robić
Po jakimś czasie zacznie Ci wychodzić
Wtedy przyjdzie satysfakcja - nikt Ci jej nie odbierze!
Ale musisz uwierzyć w siebie, uwierzyć szczerze!"
 

Szpilkaa10

User



Do³±czy³: 28 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 17:58   

skarpetki do sandałów, to sie również tyczy przezroczystych rajstop. kiczowaty pasek wokół bioder, spodnie z których wystają rażące w oczy stringi, białe kozaczki z zestawem biała skórzana kurteczka z brązowym futerkiem :)
 

200811028  

Stały User

SIMSON MANIAK



ImiÄ™: Konrad

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Wrz 2010

Sk±d: Z Polski

   

Wys³any: 2010-09-10, 23:03   

dżinsów.... i koszul
_________________
Pamiętaj!!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com