Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 32

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-04, 22:45   

W wakacje naoglądałam się starych dziadów, za przeproszeniem, co wkładają mokasyny, czarne skarpetki i popier****** w shortach w kwiaty...
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 09:36   

Czarne skarpetki? ja sądziłam że do mokasynów tylko białe, i to takie do połowy łydki xD
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 32

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 11:27   

Cranberry, nie załamuj mnie:)
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 13:30   

Ale to była ironia xD
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 32

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 16:04   

Moja też:)
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 16:58   

No, to dobrze xD xD
A ostatnio widziałam dziewczyne ubraną na niebiesko, w brązowych butach i czerwonym kaszkiecie O_o fuu..
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 32

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 17:17   

Mnie przerażają te wszystkie babcie... Ostatnio w autobusie zobaczyłam jaskrawy karmin na głowie jednej z nich. Plus jakieś buty nie wiadomo skąd i zaje**** płaszcz w panterkę. Boże, czy one nie mają luster?
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 17:24   

Niektóre starsze panie, ubierając się szaleją ... xD
Albo w kościele, ubrane w te futra przeżarte przez mole i te czapki wielkie Oo .

i te czarne (namalowane kredka) brwi Oo
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 18:29   

ej no nie obmawiajmy....
Co kto lubi, dla babć to w co my się ubieramy jest okropne... no ale moda

Cranberry napisa³/a:

te czarne (namalowane kredka) brwi Oo


No fakt to nie wygląda najlepiej.... taka dziewczyna w szkole niewiem chyba te brwi tak regulowała że nic nie zostało i teraz ma narysowaną taką kreske i to tak wysoko, jakby cały czas zdziwiona chodziła... :shock: ale co? lepsze to niż nic ;-)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 19:53   

Justencja napisa³/a:

No fakt to nie wygląda najlepiej.... taka dziewczyna w szkole niewiem chyba te brwi tak regulowała że nic nie zostało i teraz ma narysowaną taką kreske i to tak wysoko, jakby cały czas zdziwiona chodziła... :shock: ale co? lepsze to niż nic ;-)



To ja już wole moje naturalne brwi xD
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-06, 14:33   

Justencja napisa³/a:

No fakt to nie wygląda najlepiej.... taka dziewczyna w szkole niewiem chyba te brwi tak regulowała że nic nie zostało i teraz ma narysowaną taką kreske i to tak wysoko, jakby cały czas zdziwiona chodziła... ale co? lepsze to niż nic



musiała mieć strasznie głupi wyraz twarzy ... xD

tak, niektórzy jak robią cos na siłę to wychodzi straszny efekt. w efekcie nie wiadomo co jest gorsze ...xDDD
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-08, 22:46   

U mnie też pamiętam kiedyś chodziła laska bez brwi. XD Idiotycznie to wyglądało. Poza tym ciekawym widokiem ostatnio była babcia w autobusie, typowo ubrana jak to babcie i miała buty z napisem "Dior", pewnie podróba z jakiegoś targu, tanie było to wzięła. Ale słodko wyglądała. Poza tym, żałosne są dla mnie te fruzie co się lansują torbami wzorowanymi na Louis Vuitton. XD Najśmieszniej jest, gdy krój, kolor wszystko takie samo, tylko zamiast LV jest TR czy coś tam. XD Jakiś nowy trend? ;p Albo przypomniało mi się, jak parę lat temu była moda na bluzki z jednym rękawem. Jak się wszystkie fruzie tym jarały. A to tak głupio wyglądało. ;p
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-09, 21:06   

U mnie w mieście jest taka babka co sobie przypina takiego koka na czubku, nosi wielkie muchowe okulary i maluje się czerwona szminką taką że już za usta się maluje że niby większe he he... śmiać mi się z niej chce jak ją widze
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-10-09, 22:42   

ja mam w klasie dwie lanserki co zawsze niby "stylowo" wygladaja- tacza w revanzu (zespol taneczny ktory nie przedstawia zadnego poziomu) i zawsze jakies legginsy, getry i szerokie koszulki i dresy w paseczki - cala szkola sie z nich smieje a mysla ze sa zaje*******.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-10, 12:09   

Lansują się dziewczynki - "tancereczki" ale takie coś szybko minie wystarczy że zauważa że już nie imponują nikomu :P
A dzisiaj widziałam faceta w różowej bluzce x| zniesmaczyłam sie x|
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com