Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Szekle  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 22:04   

agusiek napisa³/a:

Cytat:

I dlatego tez twierdze że tych dobrych fryzjerów to jednak tak dużo nie ma.


"dobrych" moze i tak..ale zakładów fryzjerskich jest bardzo dużo i każdej nie pytają o to czy jest dobra czy nie.


Ale to chyba idzie się przekonać po jednej wizycie jak cię fryzjerka traktuje. No i tez nie spodziewajmy się cudów za 10 zł od cięcia.
Dobra kończę dyskusję.

Sama tez chyba nie mogłabym pracować w jakimś domu spokojnej starości.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 22:40   

Najgorszy zawód?
Wydaje mi się, że pracownik fizyczny - jest niestety często tak, że pracownik fizyczny nie ma za dużo do gadania. Jest podporządkowany decyzjom pracownika "umysłowego" np w firmie, dajmy na to... budowlanej? Pracownik fizyczny może i widzi błędy systemu, ale nie ma jak z nimi walczyć - tylko podskoczy, może stracić pracę. A tak naprawdę chciałby tylko bezstresowo móc pracować, nie martwiąc się o intrygi w pracy, zarobki, przyszłość...
Czytałam wcześniejsze posty i chcę bronić nauczycieli! Jako iż jestem już jedną nogą nauczycielem :)!
To wcale nie najgorszy zawód świata. Trzeba się co prawda napocić, aby nim zostać (sam kurs pedagogiczny nie wystarczy, należy skończyć studia), płaca jest jaka jest (ale kto dziś nie marudzi na zarobki ;) ), ale nauczycielem powinno się zostać z powołania :). Dyscyplinę idzie wszędzie wprowadzić, gimnazjum wcale nie jest najgorszą karą za grzechy ;) , wiem, bo tam uczę.
Nauczyciel to fajny zawód :)!

Ale skupiajÄ…c siÄ™ na temacie, najgorzej majÄ… siÄ™ fizyczni,
potem panowie od deratyzacji...
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 00:11   

Szekle napisa³/a:

Ciężko dostać pracę (jeżeli ci sie już uda to prawdopodobnie na jakimś wypizdówku). Z resztą jaki kurs pedagogiczny? Trzeba studia skończyć (no chyba ze juś jesteś to sorry)



no już po studiach jestem. skonczylem politologię, więc teoretycznie moge uczyć wosu jakbym skończył kurs jeszcze.

a co do kasy, to myślę że na poczatku te 1700 na rękę to bym dostał, a to nie najgorzej jak na polskie warunki.

paradoks napisa³/a:

Zależy. Nauczyciel w gimnazjum - współczucia. Brak jakiegokolwiek szacunku od uczniów i nie raz wyzwiska... natomiast liceum... no to już nie 'Proszę Pana/Pani' tylko 'Panie Profesorze' i od razu inna gadka bo można z młodzieżą popracować ;-)



no własnie w gimnazjum to bym nie chciał uczyć, właśnie z powodu takich ludzi. nie wiem czy bym sobie z nimi poradził.

ale ten kurs pedagogiczny i bycie nauczycielem to tylko plany na najbliższą przyszłość. bo potem chce iśc na doktorat, a potem się załapac na jakaś ciepłą posadkę wykładowcy na uczelni. najlepsza praca na swiecie.
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-10-09, 01:06   

żaden zawód nie jest zawodem hańbiącym i każdy zawód jest potrzebny - zarówno bez grabarza jak i bez szambonurka byśmy sobie nie poradzili jako społeczeństwo.
ja osobiście mogłabym robić wszystko, oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie, a im bardziej niemiła praca, tym bardziej zachęcające to wynagrodzenie powinno być ^^
ważne, żeby swoją pracę lubić, jakakolwiek by ona nie była.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Szekle  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 11:03   

cappuccino napisa³/a:

Dyscyplinę idzie wszędzie wprowadzić, gimnazjum wcale nie jest najgorszą karą za grzechy ;) , wiem, bo tam uczę.


jak to uczysz? masz 22 lata i już uczysz?


Yossarin napisa³/a:

no już po studiach jestem. skończyłem politologię, więc teoretycznie moge uczyć wosu jakbym skończył kurs jeszcze.


W sumie co innego można po politologii. W sumie nie wiem, ale słyszałam ze kierunek mało obiecujący.
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 11:27   

no po tym kierunku nie ma się żadnych perspektyw :)
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-09, 13:54   

Yossarian napisa³/a:

no po tym kierunku nie ma się żadnych perspektyw :)


Oj bez przesady.
Uważam ,że są i można je znaleźć.Moja mama nie dawno poszła na studia zaoczne właśnie na politologię i cóż nie narzeka na brak perspektyw.Staż w Brukseli i oferta pracy.


btw.Najgorszy zawód ?
Nie przynoszÄ…cy danej jednostce satysfakcji.
_________________
Drugs&hugs.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 14:00   

Dla mnie najgorszym zawodem jest zawód, który nie daje zadowolenia, przyjemność z tego, że się pracuje tylko idzie do tej pracy jak na rozstrzelanie czyli dla mnie to praca przy biurku 8h tudzież praca siedząca i codziennie to samo, najlepsza praca to gdzie coś nowego się dzieje każdego dnia, nie ma monotonii.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

alabama  

Mega wymiatacz

Why so serious?



Do³±czy³a: 05 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-15, 18:15   

Ja nie mogłabym być chirurgiem.. brrr.... i sprzedawcą w budce z piwem:P
_________________
"Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż w tym pierwszym znaleźli się wszyscy ciekawi ludzie."

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2010-09-15, 20:15   

W sumie mi by nie przeszkadzał ale najmniej osób chyba by chciało być Tranatopraktorem...:) No i jak już narzekamy, to realizacja dźwięku też nie jest łatwa, ale przynajmniej dobrze płatna:)
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

UglyAndProud  

Stały User



Wiek: 36

Do³±czy³: 07 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-07, 20:43   

Cytat:

Raczej, wolałbym zebrać o jałmużnę na głównym
Niż brać marne pieniądze za rolę mundurowej kur***


i kanar
_________________
Have you ever prayed to the night sky?
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-07, 20:51   

kiblo-nurek
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-03-07, 21:14   

Policjant. Tej hołoty nie szanuję ( chyba, że jakieś jednostki antyterrorystyczne, czy policja kryminalna-- to co innego). I lekarz. Arcyciężkie studia a potem *****praca ( o czym jest zreszta ciekawy artykuł w dzisiejszym Newsweeku)
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-03-07, 21:38   

pablopavo napisa³/a:

olicjant. Tej hołoty nie szanuję ( chyba, że jakieś jednostki antyterrorystyczne, czy policja kryminalna-- to co innego).


No tak kolejny myśliciel z ławki pod blokiem

Najgorszy zawód? Sklepowa w spożywczaku - słabo płatna, brak perspektyw, zero rozwoju
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-03-07, 21:46   

Isair napisa³/a:

No tak kolejny myśliciel z ławki pod blokiem


dobre, dobre. Nie mam za co szanować policji. jeśli przykładowo dostaję mandaty za picie sobie piwka w miejscu niepublicznym czy za przechodzenia na czerwonym świetle na pustej ulicy a zalozmy 100 metrow dalej kogoś okradają. Już nie mówię o zwykłym spisaniu. Czepiają się byle czego. Ja akurat nie obwiniam wszyskich policjantów, bo zdarzyło mi się spotkać równych, bardziej **** cały ten chory system. ALe to nie ten temat. Swoje zdanie powiedziałem. Nie musisz sie z nim zgadzać.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com