Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-10-31, 21:06   

hehe.. zerwanie w walentynki :]

zadnych innych specjanych krzywd sobie nie przypominam :-P
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

Chris

Stały User


Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-31, 22:26   

Największe świństwo zrobione przez kobietę..
Oczywiście zdrada..xD
Miałem też taką sytuację że dziewczynie podobno bardzo na mnie zależało i w ogóle..xD
Ale wiecie jak to jest.. Niezgodność charakterów..
Postanowiłem zerwać.. I to w jak najbardziej delikatny sposób by nie urazić..
Po zerwaniu okazało się jak bardzo jej zależało..:D
Kilka godzin później nowy chłopak + obgadywanie bzdurami na maxa..
Kobiety to podłe istoty..^^
 

dotz  

User



Imię: £ucja

Wiek: 32

Do³±czy³a: 05 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-01, 00:06   

Chris napisa³/a:

Kobiety to podłe istoty..^^


Taki już nasz urok : )
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-01, 15:22   

Chris napisa³/a:

Oczywiście zdrada..xD

moim zaniem zdrada jest najgorsza. Ale cóż da się ją wybaczyć.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Dorotka^^  

Stały User



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 30 Sie 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-11-01, 17:14   

Też wydaje mi sie że zdrada chociaż są tacy którzy majaą to gdzieś to wydaje mi się że powiedzenie w towarzystwie jego kolegów że ma małego albo że jest beznadziejny w łózku czy coś w tym stylu ;)
_________________
Ja tu tylko sprzatam...

...Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...
 

August  

User



Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: W-w

   

Wys³any: 2009-11-08, 12:33   

Nie wiem czy to świństwo, bo sam nie byłem 100% fair... Ale wkurzyła mnie dawno temu ostro jedna dziewczyna, która chodziła ze mną stosunkowo długi czas i mieliśmy już pogłębić naszą znajomość że tak powiem, gdy nagle zerwała ze mną z powodu "swojej niegotowości". Powiedziała mi, że porozmawiała ze swoją mama i ona jej wyjasniła, że to nie miłość tylko taka chwilowa atmosfera. Spoko, ale jednocześnie rozglądała się za innymi, a niedługo później ogólnie przestała się trzymać swoich zasad i puściła się na lewo i prawo. Nie rozumiem jej, mogła zacząć wcześniej, skoro i tak było jej pisane ;/

A teraz cały czas do mnie pisze i mówi, że jest nieszczęśliwa, że straciłą te zasady. Ojej.
 

Vival  

User

Osobisty


ImiÄ™: Robert

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Lis 2009

Sk±d: Wieluñ

   

Wys³any: 2009-11-11, 09:15   

Ja miałem tak że dziewczyna z którą chodziłem była taka po****** że nie mogła uwierzyć w to że z nią zerwałem. Najpierw mi mówiła (od razu po zerwaniu) że mógłbym zacząć z inną, więc zrobiłem tak jak ona to powiedziała, zacząłem z inną, potem widziała mnie z nią i kłamała mi że poszła z innym do łóżka, potem że on się jej oświadczył, że zrobił jej dziecko... I to wszystko robiła po to aby przytrzymać mnie przy sobie. żaaal
 

Lusia1  

Stały User

pomoc-moj cel życia



Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

Sk±d: ¯ywiec

   

Wys³any: 2009-11-11, 14:15   

Przypadek mojego przyjaciela: dziewczyna powiedziała mu że widziała ładnego chłopaka, który się jej spodobał i z nim zerwała - w jego urodziny..
_________________
"Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera, nic nie utraci ten, co nie miał nic.... ten, kto nie kochał, nie wie co tęsknota...."
"... lecz poza nimi, trwoga i cierpienie, a tam gdzie miłość, tam podąża śmierć"
 

mati  

User

znawca


ImiÄ™: mati

Do³±czy³: 16 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 17:58   

Jak tak czytam te wszystkie posty to widze ze no prawie każda dziewczyna-kobieta zrywa ze swoim chłopakiem z powodu błahego powodu albo chłopak zrywa z nią a później ona pokazuje byłemu jak on jest naprawde. Z nim nie chciała iść do łóżka ale po zerwaniu to z innym robi to nieustannie, nawiązanie do August "przestała się trzymać swoich zasad i puściła się na lewo i prawo"
Ah te kobiety zawsze chca sie na nas zemść.
 

Cukierek  

Wymiatacz

Jestem chłopakiem !



Wiek: 54

Do³±czy³: 08 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 18:25   

Hmmm miałem parę takich sytuacji a więc

Pani nr1
ImiÄ™: Justyna
Wiek:16
Zaczęła chodzic ze mną z powodu zakładu.....
Pani nr 2
ImiÄ™:Olivia
Wiek:16
Wypisywała do mnie na gg .Prosiła abym z nią pojechał na wycieczkę, prztulała się do mnie ciągle więc ja podjąłem kroki w celu chodzenia ze sobą.Zapytałem.Powiedziała że tak ale musi się jeszcze zastanowić.Po dwóch dniach widzę opis "Kocham Cię".Myślę...Napisałem do niej "jednak się zdecydowałaś "a ona do mnie "co?? mam juz innego "a wieć ja w rozpaczy spiłem się do nieprzytomności.A dzsiaj dostaję smsy że popełniła błąd i takie tam :-x
Pani nr 3
Wiek:15
Imię:Bernadeta (wiem że dosyć dziwne ale nie odzwierciedlało ono wyglądu i intelektu )
Chciała zobaczyć jak to jest komuś złamać serce......

Reasumując powyższe rozważania stwierdam iż kobiety to największe zło tego świata ;)
_________________
Jeżeli zamkniesz oczy i wsłuchasz się w szum powietrza, będziesz w stanie wyobrazić sobie jak wygląda muzyka.
 

adults  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Lis 2009

Sk±d: ona sie tu wziela?

   

Wys³any: 2009-11-13, 18:27   

niektóre kobiety są naprawdę dziwne, pogmatwane itd, ale nie można ciagle mówić jakie to one są złe, bo to one nam uszczęśliwiają życie. ; ) ale fakt, faktem coś w nich jest, co strasznie irytuje, denerwuje etc.
 

Blade2112  

User



Do³±czy³: 06 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 20:55   

jeszcze niezłym świństwem jest to jak ja miałem. Chodziłem z laską, w całym związku super, elegancko, a tu dostaje smsa że to koniec. Następnego dnia dowiedziałem się że równocześnie gdy ze mną zaczęła chodzić to kręciła z innym kolesiem równocześnie z innego miasta, może człowieka trafic
 

Azimuth  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 20:59   

Najgorsze świństwo?
Kiedyś koleżanka zaprosiłą mnie i jeszcze jednego kumpla na obiad... to był najgorzej przyrządzony obiad w moim życiu. ¦wiństwo po prostu.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-12-06, 21:03   

Oryginalny tu nie będę najgorsze to było regularne zdradzanie....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Innocence  

User



Do³±czy³a: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 21:08   

Przepraszam, że się wtrące,
ale po prostu złe kobietki wybieracie.
Proste i logiczne.
_________________
"Cięty język jest jedynym narzędziem do cięcia,
który w miare używania staje się coraz bardziej ostry"
Washington Irwing
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com