Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

akselb3

User



Do³±czy³: 03 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-08, 18:58   

grandalf6 napisa³/a:

Nie rozumiem tego o tych wyścigach.



Z czasem zrozumiesz o co chodzi starym wyjadaczom :)) Narazie nie bądź ciekawski ha
_________________
 

grandalf6  

Wymiatacz


ImiÄ™: vkvlwkvklvwlvk

Do³±czy³a: 02 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-01-01, 23:40   

akselb3 napisa³/a:

grandalf6 napisa³/a:

Nie rozumiem tego o tych wyścigach.



Z czasem zrozumiesz o co chodzi starym wyjadaczom :)) Narazie nie bądź ciekawski ha


W między czasie byłem jeszcze raz u rodzinnego, ale tym razem powiedziałem prosto z mostu, że potrzebuję skierowania do urologa. W międzyczasie poznałem kogoś i zaczęliśmy uprawiać seks. Wtedy powróciłem do hartowania. Między pierwszym, a drugim spotkaniem coś się poprawiło, ale nie tak, żeby czerpać z tego samą przyjemność, szczególnie, gdy jesteś już blisko. Teraz czekam na wizytę u urologa, ale dalej będę go hartował, chociaż widzę, że to nie przynosi większych rezultatów.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-01-02, 14:49   

[quote]Teraz czekam na wizytę u urologa, ale dalej będę go hartował, chociaż widzę, że to nie przynosi większych rezultatów.[/qoute]

Może to kwestia wprawy, umiejętności?
 

grandalf6  

Wymiatacz


ImiÄ™: vkvlwkvklvwlvk

Do³±czy³a: 02 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-01-02, 15:42   

[quote="dzilu96"]

Cytat:

Teraz czekam na wizytę u urologa, ale dalej będę go hartował, chociaż widzę, że to nie przynosi większych rezultatów.[/qoute]

Może to kwestia wprawy, umiejętności?


Pytasz o moje umiejętności z zakresie hartowania, czy może o moje umiejętności w czasie seksu a może o umiejętności tej drugiej osoby?
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-01-02, 20:27   

Chodziło mi raczej o twoje umiejętności podczas stosunku.
 

grandalf6  

Wymiatacz


ImiÄ™: vkvlwkvklvwlvk

Do³±czy³a: 02 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-01-02, 20:43   

Ok, rozumiem. Tylko ile trzeba mieć umiejętności, żeby położyć się na łóżku i dać sobie to zrobić? Po prostu mnie to boli.
 

Armbomb  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-02, 22:29   

Mam podobny problem, ale jeszcze dojrzewam. Nie mogę podczas wzwodu naciagnac calego napletka, a tylko do końca żołędzia bez bólu , potem ból. A gdy dotykam żołedzia to nie boli ale dopiero gdy zabieram z niego palec. Tak jakby był suchy, ale nie jest.
 

grandalf6  

Wymiatacz


ImiÄ™: vkvlwkvklvwlvk

Do³±czy³a: 02 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-01-02, 22:39   

Musisz go wyćwiczyć. Rozumiem, co masz na myśli. Zapisz się do lekarza. Ewelntualnie możesz poczekać, co mi doradzą, ale to dopiero w marcu
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com