Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-06-16, 22:37   

Cytat:

Jeżeli ktoś rzeczywiście pochodzi ze szlacheckiej rodziny, to za zwyczaj jest to wiadome z przekazywanej ustnie tradycji rodzinnej.


JesteÅ› szlachcicem philo?
Nie notowany nigdy w herbarzu uzurpatorow? :]
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2017-06-23, 22:53   

To już dzisiaj nie ma żadnego znaczenia.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-06-25, 22:58   

Dlaczego nie ma znaczenia?
Nie chciałbyś zbajerować księżną Czartoryską?
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2017-07-01, 23:24   

$karbówka napisa³/a:

Dlaczego nie ma znaczenia?



Chciałbym mieć ze 100 tys, na koncie. Absolutnie nic nie ma dzisiaj znaczenia. Może bym się w kampanii wyborczej posłużył pochodzeniem żeby zaimponować gawiedzi, ale brzydzę się polityką.
Fakty są takie, że jestem przedstawicielem proletariatu, ze szlacheckim pochodzeniem.

$karbówka napisa³/a:

Nie chciałbyś zbajerować księżną Czartoryską?

Nie znam
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-07-02, 20:51   

philosophus napisa³/a:

Absolutnie nic nie ma dzisiaj znaczenia


philosophus napisa³/a:

Chciałbym mieć ze 100 tys, na koncie


Po co ci 100 tys. na koncie, jak i tak nie ma znaczenia?

btw. zgadnij kto swego czasu na tym forum, napisał tekst poniżej, w opozycji do stwierdzenia, że nic nie ma znaczenia:

A czy to że zarobiłeś na mieszkanie dla siebie ma sens?
Czy jest jedynie wynikiem tego, że pewne zasady jak np. prawa logiczne czy prawa fizyki doprowadziły do tego że istniejesz, jesteś pewną siecią neuronalną która jest tak skonstruowana żeby sobie pewne rzeczy zabezpieczyć np. żeby organizmowi który zapewnia jej działanie było ciepło?
Czy potocznie rozumiane pojęcie sensu w ogóle ma sens, czy cały sens jaki postrzegamy to tylko pochodna arche-zasady, że 1 to 1, 0 to 0 i nie może być inaczej?


:]
 

Netheia

User


Do³±czy³: 02 Lip 2017

   

Wys³any: 2017-07-03, 07:42   

Moje nazwisko pochodzi z Niemiec, rodzina mojego ojca się wywodzi właśnie z kraju naszych zachodnich sąsiadów, natomiast rodzina matki z Ukrainy. Także trochę pomieszanie z poplątaniem. Korzeni arystokratycznych lub ogólnie z wyższych sfer się nie doszukałam, natomiast było w historii moich rodów nawet kilku generałów.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-12-08, 14:26   

Niedawno odkryłam że moje nazwisko - Mazur, oznaczało początkowo przede wszystkim mieszkańca Mazowsza. Więc jestem Warszawianką stu procentową. :P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com