Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Ostia | 2010-09-23, 12:15

Autor

Wiadomo¶æ

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-18, 20:47   

mam odczucia mieszane. wrażenie, że oryginalność za wszelką cenę, kilka cech szczególnie pierwszoławkowych- niewielewiem, a jak wiem, to doczytam, ale się chwalę, bo trochę wiem i wiedzcie wszyscy wy, że hej ho-ja wiem!dobry gust, oczytana, choć i to takie patrzecie-czytam.
rozśmieszył ostatnio post o bulwersującym negliżu w postaci 2cm nagiego ciała na krańcu zdjęcia.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 20:56   

Unikatowa osoba z mocnym charakterem. Cały czas nie wiem jak ją postrzegać, ale może do tego dojdę. Ma mocny charakter.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-05-18, 21:01   

Lubię Cię ,tak jak pisałaś rozmawialiśmy dużo o sokolnictwie, z resztą nie tylko, jesteś spokojna, cich acz inteligętna
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-19, 09:06   

Nie powiem ,nie darzÄ™ CiÄ™ sympatiÄ….
Nie lubię w Tobie przejawów prowokacji,nadmiernego kreowania swojej oryginalności,oceniania innych osób,a przede wszystkim braku umiejętności przyjmowania krytyki jak i poszanowania opinii drugiej osoby.Dyskusja z Tobą zwykle polega na ukazaniu,że Twoja prawda jest "najprawdziwsza","najwłaściwsza".Szczególnie po tych wszystkich bzdurach jakich pisałaś na temat roli psychiatry oraz psychologa zaczął mi się dosłownie otwierać nóż w kieszeni na Twój 'widok'.
Uważam Cię za naprawdę inteligentną osobę.Do tego tolerancyjną oraz pełną empatii.Niemniej zastanawiam się,zwłaszcza po wizycie na czacie, skąd tyle w Tobie zawiści,braku jakiejkolwiek pokory i szacunku dla rozmówcy.Mam wrażenie,że żyjesz internetem.Tym w jaki sposób możesz tu siebie wykreować i stać się niezmiernie ekscentryczną,oryginalną osobą.Przynajmniej Twój rzeczywisty wygląd zupełnie nie pasuje do tego w jaki sposób kreujesz siebie w tym miejscu.Chociaż ta ocena jest wynikiem jedynie moich obserwacji,nie poznałam Ciebie lepiej.
_________________
Drugs&hugs.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-19, 11:20   

Na początku myślałem, że jesteś chłopakiem.
Powtórzę to co inni też zauważyli, zbyt mocno chcesz pokazać swoją oryginalność.
Zauważyłem też, że nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania, zawsze upierasz się przy tym, że zawsze tylko Ty masz rację i nie zwracasz uwagi na czyjeś argumenty.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-19, 12:35   

jutro napisa³/a:

Zauważyłem też, że nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania, zawsze upierasz się przy tym, że zawsze tylko Ty masz rację i nie zwracasz uwagi na czyjeś argumenty.



Czy my nie jestesmy spokrewnione :mrgreen: ? Jakbym czytala o sobie ; ]
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-19, 14:21   

jutro napisa³/a:

Zauważyłem też, że nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania, zawsze upierasz się przy tym, że zawsze tylko Ty masz rację i nie zwracasz uwagi na czyjeś argumenty.


PodpisujÄ™ siÄ™ pod tym
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 17:49   

Jesteś trochę uparta, ja też mam tak, że moje poglądy (o ile ich nie zmienię w czasie rozmowy) uważam za najlepsze i nie ukrywam że Ty akurat czasem przesadzasz, aczkolwiek zgadzam się też z Placebową i Alpen. Jesteś trochę zbyt poważna, ale lubię Cię, taka mentalność... z jednej strony na pewno Cię podziwiam jako userkę.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-19, 19:18   

ogolnie to mam metlik w glowie. nie potrafie powiedziec, że lubie, ani tez ze nie lubie.
czasem mnie drazni swoimi postami, madroscia, a czasami zgadzam sie z jej postami i wydaje mi sie naprawde inteligentna i w porzadku sooba. no ciezko ciezko.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-05-20, 18:01   

Pokazujesz że ty jesteś taka mądra, a inni to ludzie gorsi od ciebie.
Tylko ty masz racje, a jeśli nie masz to i tak ją masz -bo ty jesteś najmądrzejsza.
W dyskusji nie szanujesz innej osoby
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 20:40   

Nie znam ciebie, wiedz stwierdzic nie mogę, czy cię lubię czy nie, ale na pewno szanuję. Piszesz mądrze, jesteś oczytana, do tego mam słabość do 'dziwolągów'.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 20:51   

Nie lubię Cię. Jesteś niemiła w stosunku do mnie i dobrze wiesz o czym mówię, nie chcę tego wyciągać na widok publiczny. Być może nie mam, aż tak ogromnej "wiedzy" jak Twoja, ale przynajmniej nie traktuję wszystkich z góry.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 20:53   

Nie wiem dlaczego uważacie, że Nataniel traktuje wszystkich z góry. Uważam, że on/a właśnie szanuje rozmówcę, ale jest przy tym szczera i wyraża prosto swoją opinię.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-20, 20:54   

Dodam jeszcze kilka słów o "akcji" jaką odwaliłaś w fotoalbumie. ¯e niby negliż? Nie wiem, lekarz może dał ci za silne psychotropy, ale mniejsza o to. Napisałaś to bo na twój widok lustro pęka.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-05-21, 21:35   

Nie lubię, za bardzo upierasz się przy swoim zdaniu i nie słuchasz opinii innych, do tego zdarza Ci się być naprawdę chamską.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com