Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

bezsenna  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-19, 19:24   

Zwykle korzystam tylko z opcji błyszczyk+ tusz, rzadziej fluid. Z tego ostatniego korzystam tylko wtedy, gdy chcę zakryć niedoskonałości cery i zakrywam, a fluid nie odróżnia się od koloru cery, więc różnica z/bez jest praktycznie niedostrzegalna. ;D
 

merryx3  

Hiper wymiatacz

no !



ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 13 Lut 2009

Sk±d: no sk±d?

   

Wys³any: 2009-09-19, 19:27   

jedynie korzystam z tuszu, kredki i fluidu.
_________________
Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. ;*

K. <3
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-19, 19:51   

nigdy nie mialam pudru na twarzy nie zamierzam go miec...jedynie co -dla mnie makijaz to jedynie kreski i ewentualnie błyszczyk bądź pomadka
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-19, 20:10   

Nie maluję się. I nigdy nie malowałam. Oprócz studniówki i dwóch wesel i to też bardzo delikatnie. No dobra, czasem był tusz do rzęs, ale to było dawno i nie prawda. Teraz pozostało mi tylko błyszczyk, a najlepiej pomadka ochronna, przezroczysta.
Do malowania sie w sumie nigdy mnie nie ciągnęło. Nie podobało mi się i kiedy patrzyłam na te wszystkie wymalowane panny to mi się niedobrze robiło. Nie chciałam wygladac jak ona.
Ale fakt, coraz częściej zaczynają malować się dzieci. Więc nie ma się co dziwić, że później mają nasilający się trądzik od takich kosmetyków. Chociaż to też wina rodziców, bo to oni powinni zabronić dwunastolatce wyjść gdzieś w tonie pudru na buzi.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

bella16  

Stały User



ImiÄ™: Iza

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-19, 21:27   

pare lat temu malowałam się mocno ale nie zauważałam że wyglądałam żałośnie :kwasny: teraz pozostaje tylko tusz i czasami puder, zdarzy się i kredka.
ale fluidu i cieni to nie używam wogóle.
mo że być też pomadka ochronna ale naturalność to u mnie podstawa ;)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 06:29   

A zresztą - dla kogoś jego naturalność może być używaniem tony tapety dla kogoś innego. I bądź tu mądry -.-
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 10:43   

Ja się nie maluje . A jak pryszcz wyskoczy to co z tego ! Przecież każdy je ma. ! Normalna sprawa. Nie mam potrzeby zakrywać buzi jakąs tapeta.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-20, 12:05   

No,ale też nie popadajmy z jednej skarjności w drugą.
Jak kosmetyki to zło i w ogóle ich nie używam to nakładam tonami.
W tym przypadku najważniejszy jest umiar.Odpowiednie podkreślenie swojej urody nie ma nic wspólnego z tapeciarami bądź wypacykowanymi lalami,więc nie traktujmy tego także jako zło ostateczne.
_________________
Drugs&hugs.
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-20, 13:04   

Cytat:

jedynie korzystam z tuszu, kredki i fluidu.


Przecież ty masz 13 lat dopiero? I używasz 'jedynie' tuszu, kredki i fluidu? xd
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-21, 19:11   

Ja zaczęłam się malować na codzień od 2 klasy gimnazjum od czasu kiedy zaczęłam nosić okulary. Dlatego bo wtedy oczy jakoś lepiej wygladają, są wyraźniejsze i w ogóle bez tuszu to ani rusz. Podkład też używam ale mam zawsze dobrze dobrany i tak naprawdę to różnica jest mało widoczna dla tego kto patrzy bo dla mnie jest ona ogromna. I tak tylko staram się używać tych 2 rzeczy do malowania. Sporadycznie używam cieni czy eyelinera. I tak to prawda, że naturalne jest piekne. Tyle, że czasami warto te piekno podkreślać. ;)
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

bliss  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-21, 19:24   

ja mam niestety ten sam problem...okulary od 2 podstawówki. Wraz ze wzrastającą wadą moje oczy się pomniejszały. Zaczęłam się malować kiedy te "znikały" mi za szkłami. Lekko rzęsy..a potem...no. No i nie robię sobie drugiej twarzy, staram się nie przesadzać z makijażem.
_________________
"Byłem rad, że mogę udzielić prawidłowej odpowiedzi, co też uczyniłem. Powiedziałem, że nie wiem."
 

maladive  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Sie 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2009-10-04, 08:55   

U mnie na dzień dzisiejszy w grę wchodzi tylko i wyłącznie tusz do rzęs. Bez sensu nakładać te tonu pudru tylko niszczycie sobie cere, a jak będziecie starsze to wspomnicie "dlaczego byłam taka głupia i nakładałam tony pudru i teraz musze zakrywac moje potezne zmarszczki jeszcze wieksza warstwa". Myślcie przyszłością. :-)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 11:53   

maladive napisa³/a:

Bez sensu nakładać te tonu pudru tylko niszczycie sobie cere, a jak będziecie starsze to wspomnicie "dlaczego byłam taka głupia i nakładałam tony pudru i teraz musze zakrywac moje potezne zmarszczki jeszcze wieksza warstwa". Myślcie przyszłością.



Dzisiejsze podkłady i pudry potrafią nawet leczyć cerę, więc o uszkodzeniu nie ma raczej mowy. Naturalnie mówię o sytuacji, gdy dziewczyna już trochę lat ma, a nie 13-15 i wali tego tyle, że jej odpada ^^
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-04, 11:56   

maladive napisa³/a:

Bez sensu nakładać te tonu pudru tylko niszczycie sobie cere, a jak będziecie starsze to wspomnicie "dlaczego byłam taka głupia i nakładałam tony pudru i teraz musze zakrywac moje potezne zmarszczki jeszcze wieksza warstwa". Myślcie przyszłością.


Oj nieprawda.Kwestia jedynie doboru odpowiednich kosmetyków i oczywiście stosowania ich adekwatnie do sytuacji. Puder nie ma leczyć jedynie pomagać i tuszować.Aktualnie rynek oferuje nam mnóstwo kosmetyków i nie powinnyśmy mieć problemów z doborem odpowiedniego pokładu dla swojej cery.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 12:00   

Kometa napisa³/a:

stosowania ich adekwatnie do sytuacji.


I do wieku.

Kometa napisa³/a:

Puder nie ma leczyć jedynie pomagać i tuszować.


Ba, leczyć też może. Pewnie, nie jest to jego główne zadanie, ale zawsze coś.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com