Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Roza

User


Do³±czy³: 10 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-10, 17:02   

Ja malowałam się do niedawna :kwasny: no way!
zniszczona cera na szczęście wraca do normy
rajcowało mnie to, że był to makijaż prawie niewidoczny, delikatny i lekko upiększający...
potem już nie mogłam żyć bez pudru, brązowego tuszu do rzęs i błyszczyka bo miałam tak zniszczoną cerę. Teraz przestałam i chociaż było to trudne przemogłam się i nie żałuję :-D
 

madeinkatowice  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Gru 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-12-13, 13:35   

Na co dzień używam tylko tuszu do rzęs i błyszczyka, podkład tylko jak mnie mocno wysypie, ewentualnie czasem jakieś cienie do powiek, ale naprawdę rzadko. Po prostu mi się nie chce, a nie sądzę, żebym musiała ukrywać twarz za tapetą.
A jak widzę dziewczynki z podstawówki, takie dziecięce rysy twarzy, a tapety więcej niż u mnie w pokoju, to mi się po prostu śmiać chce.
Jestem za naturalnym wyglądem, szczególnie, że dziewczyny w moim wieku (o młodszych nie wspomnę...) w większości przypadków nie potrzebują się paćkać. Więc po co to robić? Tym bardziej, że często osiągają efekt odwrotny do zamierzonego.
 

Gerda  

User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 13 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-13, 18:15   

Ja tez jestem za naturalnościa. Pudru nie używam tylko tuszu i czasami kredki :-)
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-16, 18:35   

Tak to już jest niestety, ale zobaczymy za kilkanaście lat jak będą wyglądały, wtedy to już nawet makijaż nie pomoże. Znam takie dziewczyny, które też w bardzo młodym wieku zaczęły się malować, a teraz wyglądają obrzydliwie. Moim zdaniem starsze kobiety powinny używać makijażu, żeby być bardziej atrakcyjne. Ale młodziutkie dziewczyny... dla mnie to chore... tym bardziej że używają kosmetyków słabej jakości, tak zwanych podróbek, kupionych w byle jakich sklepach za niską cenę.
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

ada19  

Stały User


ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-06-06, 19:40   

a jak można zatuszować piegi podkładem?
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-06, 20:55   

ada19, wydaje mi się że i tak będą widoczne, za pomocą podkładu możesz je jedynie lekko przytuszowac. ; d

Ja zaczęłam się malowac jakoś w 2 gimnazjum ? Na początku miałam jakiś zwykły, lekki podkład. Teraz używam już bardziej zaawansowanego. Na co dzień używam podkładu, matuję pudrem w kompakcie, tusz czasem brąz do policzków. Sporadycznie jakieś cienie, natomiast kreski nienawidzę ! ;d
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Lilka17  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-06, 22:29   

ada19 napisa³/a:

a jak można zatuszować piegi podkładem?



Piegi są piękne, po co chcesz je tuszować?? :))
_________________
Nothing left, nothing left for me to do....
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2014-05-30, 18:31   

Ja się zaczęłam malować jakoś 5 lat temu, czyli miałam 14 lat. Na początku używałam tylko tuszu do rzęs, ale potem stopniowo zaczęłam używać także innych makijażowych kosmetyków. Czasem tego żałuję, ponieważ makijaż jest uzależniający i ciężko jest potem z niego zrezygnować. Zazdroszczę dziewczynom, które nigdy się nie malowały. Ogólnie według mnie jak ktoś się nie umie malować, to niech lepiej się za to nie zabiera. Jak widzę dziewczyny z ciemnym podkładem, czy okropnie nałożonym różem/bronzerem to naprawdę mam ochotę podejść do nich i zmyć im to z twarzy.
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-09, 21:18   

Naturalne piękno jest fajną sprawą, o ile rzeczywiście jest to piękno. Dziewczyna z ładną, sympatyczną buzią nie musi się malować na co dzień, jakby zaraz miała wziąć udział w sesji zdjęciowej czy w pokazie mody. Nawet jeżeli ktoś ma drobne niedoskonałości, jakaś malutka krostka czy pierwsze zmarszczki - można przeboleć. Gorzej jest, gdy kogoś natura nie obdarzyła urodą. O ile defekty skóry w innych miejscach ciała da się zakryć ubraniem, o tyle w przypadku twarzy zostaje tylko makijaż. Wiadomo, żaden podkład czy puder nie zrobi z brzydkiego kaczątka pięknego łabędzia, ale przynajmniej odrobinę pomoże.
 

Waleria20  

User


Do³±czy³a: 12 Mar 2017

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2017-05-24, 20:24   

W dbaniu o skórę istotne jest np. używanie toników oczyszczających i maseczek do twarzy (około raz na tydzień).. Ogólnie mówiąc, jej pielęgnacja pod względem używania odpowiednich preparatów i kosmetyków. Ale nie można zapomnieć również o regularnym piciu naturalnych soków tłoczonych, które są bogate w witaminy. Gdyż to właśnie one pomagają nam zadbać o nasz wygląd i zdrowie w odpowiedni sposób. Mi bardzo smakuje sok jabłkowo-marchwiowy - http://www.sadywincenta.pl/sklep/smaki/sok-jablkowo-marchwiowy .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com