Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 11:13   

Dobrze. W 100% będę robił to co Wy, jako normalni ludzie. Jeśli efekty będą zadowalające to wyślę każdemu prezent. Serio. Od teraz milcze i się nie odzywam, czekam na jej wiadomość.

Ah, bym zapomniał. Jeszcze jedno wazne pytanie! Czy mogę ja jej pisać co robiłem danego dnia i jak mi mnął czy to też zachowanie psychola, który wciska na siłę komus swoje opowieści?
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-09-25, 11:43   

Nie wiem czy Ty udajesz, czy na serio jesteś tak inteligentny, bo czytając Twoje posty nie mogę się zdecydować.

Tak, opisuj jej ze szczegółami, na pewno się ucieszy, łącznie z opisem czy zrobiłeś dzisiaj zdrową kupkę.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 11:54   

Dobrze. Postaram się tak robić.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-09-25, 12:30   

Adreamin napisa³/a:

Sam nie wiem co do niej czuje, ale ok.



Czyli coÅ› do niej czujesz.

Adreamin napisa³/a:

Rozumiem, że jeżdżąc na wycieczki olewacie cały swój dotychczasowy świat, w ogole się od niego odcinacie



Nie jesteś dla niej całym światem.
Tak. Zabieram trochę gotówki, wsiadam do samochodu, jadę gdzieś: bez planu, bez nikogo, bez telefonu/internetu/laptopa, żyję i łapię chwilę.

Adreamin napisa³/a:

Pozostał jeszcze tydzien i 3 dni.



Więc daj jej spokój na ten tydzień i trzy dni. Może w tym czasie uprawia namiętny lub ostry seks, a tu taki "przyjaciel" truje jej dupę o chwilkę uwagi...
Daj się dziewczynie wyszaleć, zwłaszcza że razem nie jesteście.

Jimmy FoX napisa³/a:

Gdyby była Twoją dziewczyną ...... Ale nie jest. Jest wolnym człowiekiem.



Bycie razem to zobowiązania. Ona nie ma do Ciebie żadnych.

Poza tym: dziewczyna jest na wycieczce. Poznała nowych ludzi, których bardzo polubiła. Może znalazła chłopaka, a Ty się wpierniczasz.
Ogarnij siÄ™ trochÄ™, bo zalatuje mi tu desperacjÄ… oraz

psychickid napisa³/a:

zakrawa na jakiegoś psychola prześladującego tą biedną dziewczynę.



Pozdrawiam.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-09-25, 14:50   

Adreamin napisa³/a:

Jimmy FoX,

Nie wiem jak traktujesz swoje dziewczyny, ale wtedy też są wolnymi ludźmi :D

Owszem. Ale gdyby moja dziewczyna nie znalazła 5 minut na rozmowę, to przynajmniej miałbym prawo, jakieś podstawy czuć się urażony. A ty ich nie masz.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-09-25, 14:51   

kenzy1 napisa³/a:

Więc daj jej spokój na ten tydzień i trzy dni. Może w tym czasie uprawia namiętny lub ostry seks, a tu taki "przyjaciel" truje jej dupę o chwilkę uwagi...


To jest najlepszy przykład. Po prostu znalazła kogoś godnego jej uwagi. Ale to nie jesteś Ty.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 15:43   

kenzy1 napisa³/a:

Więc daj jej spokój na ten tydzień i trzy dni. Może w tym czasie uprawia namiętny lub ostry seks, a tu taki "przyjaciel" truje jej dupę o chwilkę uwagi...



Nie wiem jakie kobiety spotykasz w życiu, może to rodzinne? Ale akurat ta nie robi tego po kilku dniach z obcymi ludźmi

metalmummy napisa³/a:

To jest najlepszy przykład. Po prostu znalazła kogoś godnego jej uwagi. Ale to nie jesteś Ty.



Zobaczymy. Jeśli Ci co tam są okażą sie ludźmi godnymi uwagi to trzeba coś szybko zrobić by świat wrócił do normalności. Wierze, ze nie jest taka głupia.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-09-25, 16:16   

Adreamin napisa³/a:

Ale akurat ta nie robi...



Akurat ta ma ciekawe zajęcie. Czyż to nie jest wystarczającym powodem, żeby nie zawracać jej tyłka?...

Adreamin napisa³/a:

to trzeba coś szybko zrobić



Najlepiej będzie, jeśli po prostu zajmiesz się sobą. Zacznij czytać, podrywać jakieś koleżanki, uprawiać sporty, pić, palić, cokolwiek.

Prosto z mostu: gdybyś był interesujący, to pisałaby z Tobą podczas imprezy, grilla, filmu *nawet w kinie!, spacerów ze znajomymi.
Ta dziewczyna po prostu znalazła ciekawszych ludzi i pogódź się z tym.

BTW: przyjaciel zawsze jest ,,gorszy" od nowo poznanego chłopaka. I nie chodzi tu o kwestię "zachowania prowadzącego do stworzenia lepszego świata". Chodzi o to, że chłopaczek, który wypija browar w ciągu 10 sekund zrobi na niej większe wrażenie, niż Ty, po wyhodowaniu kolorowych róż.

Dlaczego tak jest?.
Bo tak jest.
Dlaczego? Bo... ...Tak...

Zajmij siÄ™ sobÄ… ;) .
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-09-25, 16:34   

Adreamin napisa³/a:

Ale akurat ta nie robi tego po kilku dniach z obcymi ludźmi


W Twoim przekonaniu.

Masz wobec niej oczekiwania, o których ona nie ma pojęcia, a Ty stroisz fochy bo ich nie spełnia. Dlaczego nie może się kochać z nowo poznanym, intrygującym, przystojnym, ba! może nawet szarmanckim facetem? Bo Tobie to nie w smak?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 16:42   

Nie. Bo nie jest dziwką. Czym się rózni kobieta, która robi to z nowo poznanym facetem od zwykłej dziwki, ktora robi to samo też z nowo poznanym. Rozumiem Karolino, że u Ciebie to częste przypadki, ale nie każdy taki jest. naprawdę!


Ludzie. Naprawdę nie wiem jakie wy osoby spotykaliscie na swojej drodzie, że piszecie niektóre rzeczy. Faktycznie można sie załamać słuchając tych bzdur.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-09-25, 17:07   

Adreamin napisa³/a:

Faktycznie można sie załamać słuchając tych bzdur.


Załamać to się można słuchając Ciebie.

Adreamin napisa³/a:

Zobaczymy. Jeśli Ci co tam są okażą sie ludźmi godnymi uwagi to trzeba coś szybko zrobić by świat wrócił do normalności. Wierze, ze nie jest taka głupia.


Niby dlaczego miałaby być głupia? Bo poznała ciekawych ludzi, a Ty nie możesz się pogodzić z faktem, że tacy naprawdę istnieją? Dziwie sie dziewczynie, że w ogóle ma jakąkolwiek ochotę utrzymywać z Tobą kontakt... Doceń to i daj jej żyć swoim życiem, inaczej niedługo nie będziesz miał żadnej opcji wyboru nawet, ona zadecyduje o zerwaniu kontaktu bez Twojej zgody :)
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 17:29   

Wiadomo, ludzie jak ludzie .Nie znacie ani mnie, ani jej ale do pisania głupot to pierwsi.

Niestety daliście sie ogłupić przez obecny świat, macie jakies dziwne zasady i teraz gdy ja piszę o jakiejś relacji przyjaciel-przyjaciółka to jest źle, ale jak jakas "wyzwolona kobieta" twierdzi, że seks z nowo poznanym facetem jest super to już spoko.

Co to w ogole ma być. Jakieś twierdzenie, że jak ktos wypije piwo w 10 s to robi na kims wrażenie? Gdzie ja k***a żyje.

Nie wiem skąd połowa wniosków w tym temacie. Ci ludzie, z którymi się zadaje to typowi idioci. Jeden udaje wielkiego gangstera i sili sie na bycie fajnym, inny to jakiś 60 kilowy skrzat, który uważa sie za boga życia. Naprawdę jesli chcecie kogokolwiek oceniać i pisać bzdury na mój temat albo mojej przyjaciółki to odpuśćcie sobie, albo zapytajcie. Chętnie odpowiem na każde pytanie.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-09-25, 17:30   

Adreamin napisa³/a:

Nie. Bo nie jest dziwką. Czym się rózni kobieta, która robi to z nowo poznanym facetem od zwykłej dziwki, ktora robi to samo też z nowo poznanym


Brakiem zarobku po seksie.

Adreamin napisa³/a:

Jakieś twierdzenie, że jak ktos wypije piwo w 10 s to robi na kims wrażenie? Gdzie ja kur** żyje


W kraju kwitnÄ…cej cebuli.

Adreamin napisa³/a:

inny to jakiś 60 kilowy skrzat, który uważa sie za boga życia


Osiedlowy Mesjasz! :-D
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 17:33   

Tylko w takim przypadku kogo bardziej szanować. Taką co na tym zarabia, czy taką co nie chce być uważaną za dziwkę i dać komus moze po 1 dniu, ale kasy wziąć juz nie. Choć prawda jest taka, że facet prawdopodobnie wyda podobną kase a do tego będzie musiał włożyć minimum starań, a że ona nie dostanie kasy do ręki tylko w postaci jakiejs kolacji, wina... czegokolwiek... to juz nikogo nie obchodzi.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-09-25, 17:45   

Adreamin napisa³/a:

Tylko w takim przypadku kogo bardziej szanować. Taką co na tym zarabia, czy taką co nie chce być uważaną za dziwkę i dać komus moze po 1 dniu, ale kasy wziąć juz nie



Pewnie zależy od własnego systemu wartości.

Adreamin napisa³/a:

Choć prawda jest taka, że facet prawdopodobnie wyda podobną kase a do tego będzie musiał włożyć minimum starań, a że ona nie dostanie kasy do ręki tylko w postaci jakiejs kolacji, wina... czegokolwiek... to juz nikogo nie obchodzi.


To tez zależy, ja tam nie wydaję nic poza biletem na PKS. :-D
Nie osłabiaj, ze obcą babę na wino zapraszasz albo na kolację... :oczami:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com