Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

7Raptor7  

User

Skipping my life...


Wiek: 29

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Oxfordshire

   

Wys³any: 2018-01-16, 22:47   

Samotność ma swoje zalety, ale na pewno nie w skrajnej wersji i trwająca latami. Za całe swoje życie znałem 2 osoby które mógłym nazwać kumplami, tzn. dzieliliśmy wspólne zainteresowania, ale od przyjaźni to było daleko. Szkoła się skończyła a wraz z nią znajomość. Aby było ciekawiej wspomnę, że w zasadzie straciłem rodzinę. Po przerwanych studiach wyjechałem za granicę i tak w zupełnej samotności. Nie chodzi to o izolację, czy jakąś awersję do ludzi, bo wiadomo w pracy czy nawet na głupich zakupach można z ludzmi zamienić kilka słów, ale to nie to samo co spędzanie z kimś wolnego czasu. Ogólnie nie polecam, u mnie się jakoś w życiu tak złożyło, ale wierzcie mi, wieloletnia samotność naprawdę wykańcza. Powodzenia w nawiązywaniu nowych znajomości. Trzymam kciuki.
 

ZNE

User



Do³±czy³: 17 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-17, 23:47   

Cześć wszystkim. Jestem z natury otwartą osobą, choć nie mam wielu przyjaciół. Prawdę mówiąc pomogłem kilku osobom, proponując im aktywne spotkania. Mianowicie, jeśli ktoś lubi grać w piłkę, to warto wyjść pograć na hali czy na boisku. Jeśli tańczyć - to kursy tańca. Wycieczki górskie - proszę bardzo. Opcji jest wiele i każdego coś interesuje. Wystarczy znaleźć grupę, która również lubi ten temat. Jesteśmy już "dorośli" i nie będzie niestety sytuacji, że ktoś nas zaciągnie za rękę do kółeczka innych dzieci i powie "to jest Tomek, pobawicie się z nim?". Musimy sobie o to sami zadbać. A później podziękować tym osobom za wspólnie spędzony czas i spytać czy mają ochotę wyskoczyć w piątek na wspólny obiad choćby :)

Co wy na to?
_________________
Słucham uważnie i wspólnie rozwiązujemy problemy.
Zapraszam do subskrypcji kanału, tam rozwiązujemy wiele takich problemów :)
Youtube -> wyszukaj "ZNE JAK"
Do zobaczenia! :)
 

greteczka

User


Do³±czy³: 15 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-19, 13:06   

Spróbuj po prostu wyjść do ludzi ;) znajdź takich, z którymi masz wspólne zainteresowania.
____________________________________________________
co to jest windykacja należności ?
 

ZNE

User



Do³±czy³: 17 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-19, 18:18   

greteczka napisa³/a:

Spróbuj po prostu wyjść do ludzi ;) znajdź takich, z którymi masz wspólne zainteresowania.



I tu właśnie trzeba powiedzieć gdzie można ich znaleźć. W zależności od kogoś zainteresowań. Na facebooku jest dużo grup : wycieczki rowerowe, wypady całodniowe, kursy rozwijające, networking, nawet w małych miejscowościach są imprezy lokalne, tam też można poznać wiele osób! A jeśli ktoś nie wie jak, poniżej, w mojej stopce - na youtube są rozwiązania jak to robić :)
_________________
Słucham uważnie i wspólnie rozwiązujemy problemy.
Zapraszam do subskrypcji kanału, tam rozwiązujemy wiele takich problemów :)
Youtube -> wyszukaj "ZNE JAK"
Do zobaczenia! :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com