Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

awatary

User


Do³±czy³: 27 Gru 2017

   

Wys³any: 2017-12-27, 14:00   Nie mam przyjaciół...

Część, mam pewien problem. Mam 22 lata i nie mam żadnych przyjaciół, nie mam z kim nawet popisać, nawet na głupim facebooku. Wcześniej, do pierwszej klasy technikum miałem dwóch najlepszych kumpli, ale jeden wyjechał, drugi znalazł "lepszą paczkę".
Jest tu ktoÅ› z podobnym problemem?
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2017-12-27, 17:04   

Też mam 22 lata i w pewnym stopniu rozumiem twój problem. Prawie wszystkie koleżanki w podobnym wieku się teraz dziećmi zajmują, chłopakami, a nawet mężami, reszta powyjeżdżała do pracy i na studia, koledzy podobnie w dużej części wyjeżdżają do pracy, niektórzy z dziewczynami siedzą. Na szczęście mam jeszcze kilku kolegów i koleżanek które jeszcze są w okolicy i mają czas wolny, ale oprócz tego ostatnimi czasy poznałem też sporo młodszych kolegów i też jest spoko.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-27, 19:10   

Jak chcesz ja mogę zostać twoim przyjacielem. No... może nie od razu zostaje się przyjacielem. W tym sensie że o to jest mój nowy przyjaciel tylko muszę go poznać pogadać czy to jest dobra osoba by poznała moje sekrety itd. Jeżeli byś chciał pogadać to napisz.Zawsze odpisuję a nawet jeśli chcesz mogę ci podać mojego fb. :-)
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-12-28, 12:51   

Też cierpię (lub nie) na brak znajomych, a o przyjaciołach to nawet nie mówię.
U mnie tak samo szkolne koleżanki gdzieś powyjeżdżały (ja niby też ale chyba najpóźniej uciekłam z rodzinnego zadupia), żyją swoim życiem. A reszta wciąż imprezuje co mnie nie kręci.
Książki są teraz moim nr 1 jeśli chodzi o wolny czas, o jakiekolwiek zainteresowanie.
Więc witam w klubie samotnych. :)
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-28, 14:13   

No to jest na czwórka xD. Praktycznie wszędzie taka sama historia. Znajomi powyjeżdżali zostali sami weterani na podwórku których jest garstka. Każdy idzie w swoją stronę niestety. :zalamany:
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-12-28, 16:39   

O ile wyjeżdżających znajomych jakoś przeboleje, tak ciągłych imprezowiczów szkoda.. Szkoda bo czasem (kiedyś) fajni ludzie byli a potem tylko pić zaczęli i nie przestają. Na trzeźwo funkcjonować w towarzystwie nie potrafią. Smutne to.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-28, 16:48   

Egoistka napisa³/a:

O ile wyjeżdżających znajomych jakoś przeboleje, tak ciągłych imprezowiczów szkoda.. Szkoda bo czasem (kiedyś) fajni ludzie byli a potem tylko pić zaczęli i nie przestają. Na trzeźwo funkcjonować w towarzystwie nie potrafią. Smutne to.



Sami wybrali taką drogę w przyszłości odbije im się to na złe. Trzeba skupić się na sobie i na swoich bliskich i będzie dobrze. :-)
 

Keiro  

User

street workout <3


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lip 2015

Sk±d: Warszawa/OstroÅ‚Ä™ka

   

Wys³any: 2017-12-28, 20:41   

Cześć, jak widać nie jesteś sam z tym problemem :-)
Ja mam to samo, często chciałbym z kimś wyjść, po prostu porozmawiać, ale nie mam takiej osoby. Ostatnio jednak zacząłem kompletnie inaczej podchodzić do życia (wiem że głównym problemem u mnie w poznawaniu nowych osób jest nieśmiałość) tzn. dla przykładu uśmiechnąć się do mijanej dziewczyny na ulicy czy też pogadać o jakiś głupotach dajmy na to do kasjerki w sklepie :-D .Małymi kroczkami do przodu a będzie coraz lepiej :-D

Trzymaj się chłopie! ;)
 

awatary

User


Do³±czy³: 27 Gru 2017

   

Wys³any: 2017-12-30, 18:00   

Hehe, sporo Was.
Moim zdaniem Agnieszka dobrze zrobiłaś, że nie niszczysz wątroby jak swoi rówieśnicy, kiedyś wyjdzie Ci to na plus. U mnie numerem jeden jest obecnie wrestling(WWE) xD
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2017-12-30, 19:28   

Wszystko zależy od definicji słowa "przyjaciel". Ja na ten przykład nie mam potrzeby trzymania się z nikim stale, w stałym kontakcie itd. Wiem, że mam kilka osób, na które zawsze mogę liczyć, albo przynajmniej one na mnie, ale od dawien dawna nie mam ciśnienia na utrzymywania żadnych kontaktów w stanie "częstym i gęstym".
 

cukier17

User


Do³±czy³: 28 Gru 2017

   

Wys³any: 2017-12-31, 02:11   

ehh
 

youngmen97

User


Do³±czy³: 17 Gru 2017

   

Wys³any: 2017-12-31, 19:05   

Dołączam do powyższego grona ;) Rok w rok to samo, zaraz SSylwester, a ja siedzę w gronie rodziny, kolejny rok z rzędu. Garstka niewielu znajomych poszła na typowe popijawym, a ja nie piję - nigdy. Przykre że co roku ten sam scenariusz. Zaproszenie na spotkanie, ooo może będzie fajnie, a potem informacja ze idą w inne miejsce gdzie trunkiem numero uno będzie wóda....
 

awatary

User


Do³±czy³: 27 Gru 2017

   

Wys³any: 2018-01-01, 19:11   

Widzisz, ja to w ogóle przyjeciela ani koleżanki nie mam :(. Nawet na Facebooku nie mam z kim popisać
 

Keiro  

User

street workout <3


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lip 2015

Sk±d: Warszawa/OstroÅ‚Ä™ka

   

Wys³any: 2018-01-01, 23:19   

Samotniki, Å‚Ä…czmy siÄ™! :mrgreen:
 

Magnum2471116

User


Do³±czy³: 02 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-02, 17:16   

Zapraszam do profesjonalnej pomocy helpera . Kontakt GG 34510370
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com