Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

altairsek  

WymiataczImię: Kamil

Wiek: 22

Dołączył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2017-06-18, 21:01   Nie możność ogarnięcia myśli/Ruminacja

Też tak czasami macie że nie możecie ogarnąć swoich myśli?
Ja czasami myślę o takich głupotach że aż mi się słabo robi.Niestety odbija się też to na moim śnie(bo niekiedy aż nie mogę przez to zasnąć bo czuję się przerażony tym natłokiem myśli).Miewam okresy lepsze bądź gorsze,potrafię mieć zmiany nastroju jak u kobiety ;-)

Mam dobrą pracę,dziewczynę i znajomych,jestem wysportowany,znam sztuki walki ale czasami przychodzą takie dni że moje poczucie wartości jest niższe.Bywały sytuacje kiedy nieznajomy typ się na mnie źle spojrzy a ja będe się zastanawiał przez 30 min co jest ze mną nie tak itp. czasami mam też wrażenie że ludzie śmieją się ze mnie chociaż w racjonalnej części mojego ducha wiem że to nie możliwe albo będę zastanawiał się co mogłem zrobić źle w pracy wieczorem.

Odnoszę też wrażenie że czasami za bardzo staram się wszystkim dogodzić-na siłę,obecnie zaniżyłem pułap i nie staram się już na siłę spotykać ze wszystkimi nawet kosztem mojego czasu.

Zdarzało się że miałem chwilę zachwiania równowagi i myślałem że zwiariuje i było mi duszno, na szczęście 70 % czasu czuję się normalnie(to wciąż przychodzi i odchodzi) :D

Myślicie że to jakaś forma Ruminacji? Macie jakieś swoje sposoby na to albo czy znacie jakieś ksiązki?
 

  

DeVaneio  

Hiper wymiataczDołączył: 27 Lip 2014

Ostrzeżeń:
 1/3/6
   

Wysłany: 2017-06-18, 21:14   

altairsek,
Ja mam tak bardzo rzadko,nogi mi mdleja i muszę się położyć na jakieś 10-20min.U mnie to nic powaznego tylko z efekt przepracowania.
Moim zdaniem powiniens bardziej dogadzac sobie i mieć w du#ie co myślą inni.W ogóle nie przejmuj się takimi pierdołami,nie mysl tyle,szkoda czasu.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

altairsek  

WymiataczImię: Kamil

Wiek: 22

Dołączył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2017-06-24, 10:09   

Masz rację:-)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com