Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-19, 12:05   

Damn napisa³/a:

Możliwe jest międzyplanetarne porozumienie



Wystarczy zrobić sałatkę.
 

Lilla  

User


Wiek: 36

Do³±czy³a: 24 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-23, 12:18   

Rzeczywiście trudno zrozumieć facetów, co tam chodzi im po głowie. Mój facet zawsze dziwnie się zachowywał i na mnie patrzył jak poprawiałam publicznie makijaż hmm w sumie nie wiem o co mu chodziło nie raz trzeba coś poprawić,zobaczyć czy wszystko gra:/. Potem natknęłam się na ciekawy artykuł http://www.stylomierz.pl/...u_dziewczyn_774 :przestraszony: w sumie troszkę otworzył mi oczy :przestraszony: :przestraszony:
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-23, 13:18   

Do kitu ten artykuł. Kilka było stereotypowych, kilka było względnych, reszta była oczywista.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-23, 13:51   

Burza_oklasków napisa³/a:


-dobrze zjeść
-seks
-sport
-alkohol
-giełda
-relaks



Sport dla mnie praktycznie nie istnieje...bo...mam gimnastykę w pracy...alkohol ....lubię sobie wypić jakieś mocne piwko z butelki a czasem muszę, seks no to sprawa oczywista, jest mi też potrzebny, giełda? wtf? co mnie to obchodzi, dobrze zjeść lubi chyba każdy, ale bez przesadyzmu, nieraz w ogóle się nie chce i nie ma czasu, a pojęcie relaks kojarzy mi się tylko z samym seksem i/lub odpoczynkiem...
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

franek1495  

Stały User



Do³±czy³: 01 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-01, 21:49   

Ja powiem że są nieliczni mężczyźni których ja sam nie rozumiem mimo że jestem chłopakiem ale większość da się zrozumieć.
 

koniak

User


Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-04-04, 10:37   :)

Nie znoszę wszelkich uogólnień! Są mężczyźni, których trudno jest zrozumieć i tak samo jest z kobietami:) Trzeba pamiętać,że przede wszystkim jesteśmy ludźmi i w związku z tym jesteśmy różni, bez względu na płeć.
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-04, 10:50   

Fakt istniejÄ… wyjÄ…tki, ale z resztÄ… fakt, nie dogadujÄ™ siÄ™ :>
Narazie. Mam nadziejÄ™ : dd


Artykuł ujdzie w tłumie, ale znalazłam w nim bardzo wku*wiającą rzecz

Podwalanie się do dużo starszych od siebie kolesiów

np. panna z gimnazjum zarywa do gościa z liceum.

i co z tego ? młodszy/starszy bez znaczenia, byleby kochany. W dzisiejszym świecie istnieją bezsensowne sformułowania. :facepalm:
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-04-04, 12:19   

magd321 napisa³/a:

Jak jednego dnia dzwoni, odzywa się, mówi, że tęskni, a potem przez tydzień cisza..


Ha ha, dokładnie. I niby wiem, że on nie lubi dzwonić i odzywa się przede wszystkim żeby się umówić na spotkanie, no ale czy nie można przez to pomyśleć, że kompletnie mu nie zależy?

A po za tym to i tak uważam, że faceci są mniej skomplikowani niż kobiety. Ich zachowania są dla mnie bardziej logiczne niż np. niektóre moje czy moich koleżanek zagrania.
 

UglyAndProud  

Stały User



Wiek: 36

Do³±czy³: 07 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-05, 10:30   

niezłym trzeba być tumanem aby nie rozumieć faceta
_________________
Have you ever prayed to the night sky?
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-05, 17:55   

koniak napisa³/a:

Są mężczyźni, których trudno jest zrozumieć i tak samo jest z kobietami:) Trzeba pamiętać,że przede wszystkim jesteśmy ludźmi i w związku z tym jesteśmy różni, bez względu na płeć.



No dokładnie.

Klaudia121121 napisa³/a:

Artykuł ujdzie w tłumie, ale znalazłam w nim bardzo wku*wiającą rzecz

Podwalanie się do dużo starszych od siebie kolesiów

np. panna z gimnazjum zarywa do gościa z liceum.

i co z tego ? młodszy/starszy bez znaczenia, byleby kochany. W dzisiejszym świecie istnieją bezsensowne sformułowania.



Z tym też się zgodzę.
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

Kathy Moore  

User



Do³±czy³a: 24 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-04-08, 19:49   

A któż rozumie mężczyzn? Ich tok myślenia momentami jest banalny. Zbyt banalny. No, i właśnie w swej banalności zbyt skomplikowany.
_________________
Nadwrażliwość to mój wróg.
 

Ewka;D

User


Do³±czy³: 10 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-10, 17:56   Re: Nie rozumiemy mężczyzn...

Siema! Nie rozumiemy mężczyzn ? a to dlatego , ze za malo ich znamy ja np. kazdego rozwiąze < no prawie> , ale przyjaciolka ma chlopaka ktory jest trudny i ja jakos nie mam problemy z odszyfrowaniem:) jak macie problemy to piszcie ja pomoge:D
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-10, 18:14   

Dziewczyny, nic prostszego. Dla tych co nie rozumieją - prościej nie można już chyba:

http://www.youtube.com/watch?v=aZBhyPiyeOs
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-06-17, 02:03   

A oto moje priorytety życiowe, skoro wszyscy się tak otwierają jak na terapii to ja też :D


1.Wyrywanie lasek i ich zaliczanie
2.Imprezy
3.Alko
4.Dobre towarzystwo moich ziomków
5.Sport
6. Hobby malarstwo
7.Dobrze zjeść

Miło mi że macie podobne zainteresowanie ziomy, dla dziewczynek które się oburzą tym postem polecam stoperan, albo psychiatrę. Joooł!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-17, 09:02   

Moje cele życiowe to bez dwóch zdań założyć rodzinę, znaleźć pracę i mieć dzieci, no i kupić w końcu steam do Counter Strika :D i zostać informatykiem
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com