Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Kamil58362  

User


Doł±czył: 06 Cze 2017

   

Wysłany: 2017-06-06, 23:16   Nie wiem co do niej czujÄ™

Część, mam taką sprawę: Jakiś czas temu poznałem fajną dziewczynę, 2-3 miesiące temu zaczęliśmy razem pisać. W przeszłości zdarzało się że na jakiejś mi zależało i nic nigdy z tego nie było. Tu nie robiłem sobie żadnych nadzieji, zaczęliśmy się spotykać, było to fajne spędzenie czasu. W sumie piszemy trochę dłużej a spotykamy się od ok. 2 miesięcy. Wydaje mi się że to jasno zmierza w 1 kierunku: ona pisze ciągle i chce się widzieć częściej, na spotkaniach całkiem bez wcześniejszego zamiaru wynikło trzymanie sie momentami za rękę czy pocałunek na pożegnanie. Problem jest taki, że z jednej strony podoba mi się, po dłuższym czasie brakuje mi jej towarzystwa, a z drugiej momentami piszemy o bzdurach lub rozmowa na żywo słabo idzie, i nie potrafię powiedzieć jednoznacznie co do niej czuję, czy to jest to coś. Może coś z tego będzie a ja mam w głowie wyidealizowany obraz jak wszystko od razu jest super? Mamy po 17 lat i może dla kogoś to śmieszny problem ale dla mnie to nowa sytuacja w życiu.
 

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2017-06-07, 09:32   

Może zacznijcie rozmawiać o jakiś poważnych tematach ?
Zaproponuj jej jakiś temat o którym chciałbyś chciałbyś nią pogadać i zobaczcie jak będzie się rozmowa kleić.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2017-06-07, 21:07   

nie wiem czy da się cały czas rozmawiać o sprawach absorbujących i poważnych, czasem trzeba przysłowiowo popie rdolić głupoty żeby się odchamić ;)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2017-06-07, 21:29   

metalmummy napisał/a:

zasem trzeba przysłowiowo popie rdolić głupoty żeby się odchamić



Chyba odwrotnie. :-D

Najlepiej to mieć taką osobę do tematów ważnych.
Ostatnio mi koleżanka powiedziała,że jej niepotrzebny jakiś mądry i oczytany facet, bo sobie ze mną może na takie tematy pogadać, a on jest jej potrzebny do innych celów (mniej chwalebnych). I że może być niewykształcony.
Ja podzielam to.


TakĹĽe tego, sobie zadaj podstawowe pytanie- po co Ci dziewczyna?
_________________
W miękkim futrze kota
 

Kamil58362  

User


Doł±czył: 06 Cze 2017

   

Wysłany: 2017-06-07, 22:46   

A żartujemy czy gadamy głupoty to akurat często, gorzej jak się to robi nudne albo gadka się kręci tylko w okół szkoły i takich tam. Po co dziewczyna? Bo chyba super mieć taką jedną najważniejszą osobę obok siebie.
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Doł±czyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: 2017-07-01, 23:49   

Pamiętaj zawsze możesz sam skierować rozmowę na inny tor. Dziewczyna może mieć wiele innych rzeczy do powiedzenia, ale może się onieśmiela, albo jej łatwiej się powygłupiać i popaplać o rzeczach codziennych. Co do kwestii co czujesz, to jeszcze mało czasu w sumie, aczkolwiek jeśli zdarzyły się już pocałunki to jej możesz robić nadzieje.. jeśli masz wątpliwości co czujesz zastanów się czy po prostu za nią tęsknisz kiedy się nie odzywa, czy myślisz o niej często i generalnie jak się czujesz w jej towarzystwie.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com