Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: metalmummy | 2017-01-30, 16:50

Autor

Wiadomo¶ć

dziiewczyna

User


Doł±czył: 28 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-01-30, 16:03   nie wiem co mam myĹ›leć

dziś upłynął tydzień jak rozstałam się z chłopakiem. Byliśmy 9 miesięcy. On nie ma koleżanek nie ma ani jednej bo jak się jemu kiedyś zapytałam odpowiedział że po co są jemu koleżanki potrzebne no spoko fajnie. Po naszym rozstaniu nadal utrzymuje znajomość czasem coś tam napiszemy do siebie zadzwonimy rozmawiamy normalnie jak kolega z koleżanką. Co prawda powiedział ze on koleżanek nie potrzebuje.

Po rozstaniu zapytałam się jemu czy będę mogła czasem zadzwonić napisać odpowiedział ze tak będziesz mogła.

Spotkałam się wczoraj kumplem tylko dlatego żeby się wypłakać wyżalić on się dowiedział kiedy ze sobą rozmawialiśmy przez tel zaczął mi płakać słyszałam że było jemu przykro że po tygodniu już się spotykam itp......

Z tego co wiem nie utrzymuje znajomości ze swoimi byłymi.

Co ja mam sobie myśleć ?? czy jemu nadal zależy tylko bije się z myślami ?? czy on potrzebuje czasu ?? Wiem ze na pewno będę walczyć bo mi zależy a rozpadło się z mojej winy. Nie zdradziłam nie spotykałam sie z nikim innym przyczyna jest inna. Co wy o tym sądzicie wy obcy ludzi ??
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2017-01-30, 16:50   

dziiewczyna napisał/a:

Co wy o tym sÄ…dzicie wy obcy ludzi ??


Ja, obcy człowiek sądzę, że jakby mu zależało na Tobie, nie chciałby kończyć związku.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2017-01-30, 16:58   

dziiewczyna napisał/a:

Wiem ze na pewno będę walczyć bo mi zależy a rozpadło się z mojej winy



Żenujące.
Zerwij kontakt jak najszybciej.
Nie należy o nic walczyć, jeśli zależy tylko jednej ze stron.
Nie rozumiem tego przywiązania i błagania. To żenujące. Jest tylu chętnych mężczyzn. Po co przejmować się jednym.
Zacznij umawiać się na randki, może zaiskrzy z kimś innym.
_________________
W miękkim futrze kota
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doł±czył: 29 Mar 2013

   

Wysłany: 2017-02-01, 08:07   

Jaka ta twoja wina była np. to, że nie odpisałaś na mess? Jeśli tak to polecam zakończyć.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com