Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

TymbarkK

User


Doł±czył: 09 Kwi 2017

   

Wysłany: 2017-04-09, 20:33   Nie wiem,kiedy,ale miĹ‚ość mnie dopadĹ‚a

Hej.W wielkim skrócie: Zakochałam się w swoim przyjacielu.Należy do tej ekipy co ja (są tam sami chłopcy-20-i ja jako jedna dziewczyna). Rozstałam się z kimś z nich,ale miłość na nowo zapukała do mojego serca i zupełnie niespodziewanie zakochałam się w swoim przyjacielu. Przez mojego byłego miałam z ekipą lekką spinę,bo on rozpowiada na mieście,że jestem łatwa itp,ale razem z dwoma przyjaciółkami w piątek, dostałyśmy zaproszenie żeby z nimi posiedzieć więc poszłyśmy.I przyjaciółki powiedziały mu,że go kocham. Dzisiaj napisałam mu sms,że chcę z nim pogadać to nawet się do mnie nie odezwał ani słowem :( Czy powinnam ponowić próbę rozmowy? Czy powinnam powiedzieć mu co do niego czuję? Jak myślicie?
Dodam,że chodzi do szkoły do innego miasta,ale przyjeżdża na weekendy ,święta itp. Jest tylko rok starszy. Co o tym wszystkim myślicie??
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Doł±czyła: 01 Lis 2014

   

Wysłany: 2017-04-10, 06:05   

A jak się wobec Ciebie zachowywał w towarzystwie? Skoro nie dał znaku życia to nadziei bym sobie nie robiła na coś.
 

TymbarkK

User


Doł±czył: 09 Kwi 2017

   

Wysłany: 2017-04-10, 20:23   

W towarzystwie normalnie ze mną rozmawiał,wziął na osobność nawet i pocieszał,bo wie,że zerwałam z chłopakiem,był miły,uprzejmy,puszczał oczko,patrzył się na mnie.Nie ignorował przy kolegach
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2017-04-11, 00:24   

TymbarkK napisał/a:

Dzisiaj napisałam mu sms,że chcę z nim pogadać to nawet się do mnie nie odezwał ani słowem :( Czy powinnam ponowić próbę rozmowy?

Ile czasu minęło?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com