Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mou  

Stały User



Do³±czy³: 02 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-09-22, 14:49   

Jak dla mnie kolejny dowód na to, że ludzie majÄ… fatalne poczucie humoru. Co jest Å›miesznego w autystycznym p*******„cu w pinglach, który musi gadać swoje smÄ™ty do kamery bo nikt normalny nie chce go sÅ‚uchać? Wrzucam do tego samego kosza co inne mÄ…droÅ›ci z kwejka za 2 zÅ‚ote.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2013-11-28, 00:32   

Zgadzam sie z moim przedmówcą.
Niekrty krytyk nie zasługuje na osobny temat na e-młodzi.com
Temat do zamknięcia. :wstyd:
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2013-11-28, 14:47   

O istnieniu tego kogoś dowiedziałem się dzięki ks. Natankowi, a konkretnie poprzez obejrzenie jego kazania o okultyzmie, i na stronie YouTube z tym kazaniem wśród propozycji podobnych filmów było "Niekryty Krytyk ocenia: Okultyzm". Z ciekawości obejrzałem i stwierdziłem, że choć trochę pajacowe i infantylne, to nawet zabawne. Potem zobaczyłem, że "Okultyzm" to nie jest jedyny filmik tego gościa, i że ten gość "ocenia" również inne rzeczy. Kliknąłem na chybił trafił i się rozczarowałem, bo koleś co chwila przeklinał i wstawiał aluzje seksualne zupełnie od czapy. Więc stwierdziłem, że to pajac niewarty uwagi.
Później w empiku widziałem gębę tego kolesia na okładce książki - okazało się, że on potem napisał jakąś książkę.

Tak naprawdę on wcale nie ocenia, bo nie wiadomo, czy dany film mu się podobał, czy nie. Nie wymienia jego wad i zalet, tylko w poszczególnych fragmentach "ocenianego" filmu wyszukuje okazji do rzucenia jakimś głupim nieśmiesznym dowcipem i w ogóle to pajacowania i robienia sobie jaj.

Jeśli chodzi o recenzentów z prawdziwego zdarzenia, jednocześnie inteligentnych i zabawnych, to z polskich polecam Ichaboda i mietczynskiego, a z zagranicznych Nostalgię Critica (w mianowniku: Nostalgia Critic), na którym oni się wzorowali. Też mają swoje kanały na YouTube. Niektóre ich filmiki, toplisty i recenzje są przezabawne i jednocześnie bardzo trafne i błyskotliwe.
 

ElektryczneSzelki  

Wymiatacz

Metalówa



ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 26 Lis 2013

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-11-28, 15:38   

Jestem na nie, zdecydowanie. Gość ma fatalne poczucie humoru, a bzdury przez niego wygadywane aż proszą się o pomstę do nieba. Obejrzałam kilka jego odcinków i jestem wręcz zażenowana ich poziomem. Nie rozumiem zupełnie jego fenomenu, brak w nim jakiejkolwiek oryginalności.
_________________
Enjoy capitalism!
 

karinash

User


Do³±czy³: 20 Gru 2013

   

Wys³any: 2013-12-20, 12:11   

Jego wcześniejsze filmiki były rewelacyjne, teraz jest już dużo gorzej, w ogóle nie śmieszą i nie są już na tym samym poziomie, co pierwsze produkcje. Wydaje mi się, że teraz bardziej skupia się na pisaniu książek i prowadzeniu sklepu niż na tworzeniu filmików na You Tube.
_________________
Profesjonalna organizacja imprez integracyjnych dla firm - http://www.tajemniceimprez.pl/
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2013-12-20, 15:31   

W zasadzie to na YT subskrybuje dwa kanały: niekrytego i abstrachuje, fakt faktem że oba kanały jakoś przestają mnie już tak śmieszyć, jak śmieszyły jeszcze z rok temu, w szczególności niekryty, jednak jakoś tak lubię tego gościa, nawet dzisiejszy filmik, który wstawił nie jest taki zły, chociaż przy poprzednim nawet się nie zaśmiałam.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2013-12-21, 12:18   

psychickid napisa³/a:

W zasadzie to na YT subskrybuje dwa kanały: niekrytego i abstrachuje


Ja nie subskrybuję żadnego z nich.

Polecam natomiast kanały: TGWTGpl, mietczynski, Ichabod, Polimaty - tam są wypowiedzi jednocześnie zabawne, błyskotliwe i inteligentne, a nie żenujące, jak to się często zdarza u Macieja Frączyka.
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-12-22, 15:44   

Niekryty strasznie działa mi na nerwy. Po prostu nie znoszę gościa.

Abstrachuje TV i Wardęga - oni mają moje suby.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-03, 22:06   

Niektóre starsze odcinki Niekrytego były całkiem zabawne. Na zasadzie - obejrzeć raz, trochę pośmiać się z głupich żartów i tyle. Niestety teraz chyba wena mu się skończyła, bo niczego choć odrobinę śmiesznego ostatnio nie wyprodukował.
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-08-04, 22:30   

Hella, dokładnie. Kiedyś go oglądałam, teraz mnie gość baardzo irytuje.
 

torek123

User


Do³±czy³: 18 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-18, 14:34   

No szczerze powiem że nie przepadam za tym :)
 

torik

User


Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-02, 14:17   

Ja przyznam że czasem śmieszy mnie jego żart ;)
 

MorrisonIsDead  

User

król życia.



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Gru 2014

Sk±d: sk±din±d.

   

Wys³any: 2015-01-05, 13:25   

Ile razy próbuję się przy typie jakkolwiek wyluzować, posłuchać i się pobawić, tak za każdym razem kończy się to offem z mojej strony i znajomość się kończy po raz kolei. Totalnie nie trafiam w jego target.
_________________
Have a nice life...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-01-05, 13:28   

Jego żarty są jak pięty cejrowskiego. Ale dobrze, że koleś się już wypalił. Jest nerdem, widac na kilometr. Ciekawe czy jak przybił gwoździa na imprezie to czy mu penisa na czole narysowali ha ha.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

preis

User


Do³±czy³: 13 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-13, 13:14   

Nie bardzo łapie jego żart ;/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com