Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2011-04-17, 07:38

Autor

Wiadomo¶æ

Poetka  

User

:)


ImiÄ™: Ola

Wiek: 27

Do³±czy³a: 12 Lut 2011

Sk±d: Z miasta ^^

   

Wys³any: 2011-04-19, 09:46   

Ja myślę, że go kocham, a nie jestem nim zauroczona, ale nie wiem, bo nigdy nie rozumiałam różnicy między zauroczeniem, a kochaniem :)
mist Jest tylko rok starszy więc niedużo, nigdy mu tego w twarz nie powiedziałam, bo nie chcę go zranić i urazić jego jak to się mówi "męskiej dumy" :). Dziękuję za radę trochę go podpuszczę :P. Naprawdę dziękuję. :*
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-19, 11:55   

Każdy taki temat jest dla większości jak czerwona płachta na byka. Jednak w tym przypadku zasłużyłaś na takiego wirtualnego liścia w twarz. Nie wiem czy ktoś o tym wspomniał, ale kobiety szybciej dorastają emocjonalnie od mężczyzn.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-19, 16:23   

Poetka, Nie kochasz go. Chcesz mieć z nim dzieci? Chcesz za Niego wyjść? Dałabyś sobie dla Niego rękę uciąć?
Do lekcji masz, a nie problemy sobie wymyślać bez sensu. Ja na miejscy Twojego chłopaka uciekałabym gdzie pieprz rośnie, byleby jak najdalej od Ciebie.
Michael Cera, kupa, a nie dojrzewają szybciej. W du*ach się poprzewracało i tyle. Ona nie jest dojrzała choćby w najmniejszy stopniu.
I nawet wirtualnie dzieci siÄ™ nie bije.
 

Sawyer  

User



ImiÄ™: James Ford

Do³±czy³: 29 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-19, 20:46   Re: NiemÄ™ski chÅ‚opak...

Poetka napisa³/a:

Cześć! Mam prośbę, otóż czy moglibyście mi powiedzieć dlaczego mój chłopak jest mało męski i co na to poradzić? No dobra to wszystko po kolei :] Miałam już 2 chłopaków i obaj byli wzorem męskości :P, a obecny jest taki hmmm bardziej "kobiecy". Nie chodzi mi o to, że niemęskość to okazywanie uczuć, czy delikatność, itp. właśnie to w nim uwielbiam, to że zawsze mnie rozumie :). Jestem dość stanowcza, impulsywna, można powiedzieć, że płeć mojego mózgu jest raczej męska, niż damska. Mój chłopak dba o mnie, nie widzi nikogo poza mną, nasze poczucie humoru i gusty w zakresie różnych kwestii są bardzo podobne. Problem tkwi w tym, że on traktuje mnie jak generała, lub kogoś w rodzaju -mamy. Pyta się mnie o wszystko i o wszystkim mnie informuje, brak w nim spontaniczności, stanowczości. Jego pytania brzmią mniej więcej: "zrobię sobie kanapkę dobra?" albo "zgaszę światło ok?" aż po "idę do ubikacji"(w moim domu ok wypada, żeby się zapytał lub poinformował, ale u siebie?...). Nigdy nie wymagałam od niego "tłumaczenia się" więc nie wiem skąd się to wzięło... Napiszcie proszę, jak go podbudować, jak sprawić, aby mężczyzna był męski? Moim zdaniem mężczyzna powinien być stanowczy w końcu kiedyś musi utrzymać rodzinę i wychować dzieci, a bez stanowczości ciężko mu będzie ;) . Może dlatego szukam wzorca męskości, bo mój tata zawsze jest stanowczy, ale oczywiście liczy się i to baaardzo ze zdaniem mamy, mój starszy brat też nie pozwala dziewczynom w związku rządzić (nie zrozumcie mnie źle, szanuje dziewczyny i liczy się z nimi oczywiście), zawsze chciałam, aby mój chłopak był podobny do mojego brata z charakteru, mój brat od zawsze mi imponuje męskością :hyhy: . Co o tym myślicie? Ponadto mój ukochany nie potrafi walczyć o swoje... Tzn. jak ktoś do mnie flirtuje (a ja specjalnie się daję, żeby był troszeczkę zazdrosny heh) to on prawie nie reaguje jak gdyby nigdy nic, w ogóle nie jest zaborczy :/ Poza tym facet powinien dbać o swoją kobietę, otóż kiedyś się cięłam i mój były robił wszystko żebym tego nie robiła, nawet był agresywny (oczywiście nie bił mnie), a jak sobie zażartowałam wczoraj z moim teraźniejszym, że się potnę (on to wziął na serio) to jego zachowanie było dziwne tj. nie chciał żebym to robiła, ale zachowywał się tak jakby myślał, że jak zaprzeczy to się obrażę, albo, że mnie w ten sposób zrani... Dziękuję za odpowiedzi i proszę nie piszcie głupich postów. Dziękuję. :*



Szukasz odpowiedzi na forum. A czy jemu wprost nie możesz powiedzieć tego? Skoro on tańczy, jak Ty mu zagrasz to nie powinno być problemu.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-19, 21:22   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Michael Cera, kupa, a nie dojrzewają szybciej. W du*ach się poprzewracało i tyle. Ona nie jest dojrzała choćby w najmniejszy stopniu.


To ja wytłumaczysz fakt, iż 19 letnia dziewczyna nie spojrzy na swojego rówieśnika płci przeciwnej wybierając w ten sposób usytuowanego 24 letniego mężczyznę?
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-04-19, 21:23   

Michael Cera, Bo starszy robi wrażenie :p

A swoją drogą to fakt, że większość kobiet dorasta szybciej niż większość mężczyzn, ale zawsze znajdą się wyjątki.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-04-19, 22:43   

Michael Cera, Mniej więcej tak ^^
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-20, 08:12   

Michael Cera, Tym, że CHC¡ być za wszelką cenę dojrzałe, ale zwykle domyślasz się co z tego wychodzi. Chłopcy są o tyle mądrzejsi, że chcą czerpać z życia i być lekkoduchami jak długo się da.
 

Poetka  

User

:)


ImiÄ™: Ola

Wiek: 27

Do³±czy³a: 12 Lut 2011

Sk±d: Z miasta ^^

   

Wys³any: 2011-04-20, 21:08   

Michael Cera Czy mógłbyś £ASKAWIE nie spamować?...... -_-

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Ona nie jest dojrzała choćby w najmniejszy stopniu.

Nie znasz mnie, więc nie masz nawet minimalnych podstaw, żeby mówić, że jestem niedojrzała, bo jak będziesz oceniać ludzi po pozorach to daleko nie zajdziesz...

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Do lekcji masz, a nie problemy sobie wymyślać bez sensu

Wiesz co? Ten post mówi tylko o Twojej niedojrzałości i nie wytykaj mi, że ja jestem niedojrzała, bo sama pokazałaś tym postem jaka to Ty jesteś "dorosła" :mrgreen:

Sawyer napisa³/a:

Skoro on tańczy, jak Ty mu zagrasz to nie powinno być problemu.

O co Ci chodzi? Zacytuj chociaż jeden fragment, gdzie napisałam, że zatańczy tak jak ja mu zagram...

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Ja na miejscy Twojego chłopaka uciekałabym gdzie pieprz rośnie, byleby jak najdalej od Ciebie.

Dlaczego?...

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Poetka, Nie kochasz go.

A jakie masz podstawy, żeby tak sądzić? Czyli go nie kocham, bo Ty tak mówisz?... Hahaha :mrgreen:
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-20, 21:55   

Poetka, Ta, myśl sobie, że się przejmuję Twoją opinią na mój temat i na temat moich słów. Pożyjemy, zobaczymy.

Poetka napisa³/a:

Qukułka napisał/a:
Poetka, Nie kochasz go.
A jakie masz podstawy, żeby tak sądzić? Czyli go nie kocham, bo Ty tak mówisz?... Hahaha



Jak cytujesz, odnoś się do całości a nie do zdania wyrwanego z ciągu myślowego. Jak się odnosisz, odnoś się do całości. Jak czytasz, czytaj ze zrozumieniem.

Cytat:

Chcesz mieć z nim dzieci? Chcesz za Niego wyjść? Dałabyś sobie dla Niego rękę uciąć?

 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-21, 13:39   

Poetka napisa³/a:

Michael Cera Czy mógłbyś £ASKAWIE nie spamować?...... -_-


Cały czas odwołuje się do tematu przewodzącemu tej gawędzie. Poza tym, nie jesteś kimś, kto mógłby mi tego zabronić :-)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

WiÅ›niowy  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Do³±czy³: 09 Wrz 2010

Sk±d: Zakopane

   

Wys³any: 2011-04-21, 17:22   

Ququlka ty sie o ich lekcje nie przejmuj bo jak na razie to ty sie użalasz na młodzieżowym forum, że nie masz pracy :-) Won do szczoty i sprzątaj.
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-08-23, 18:21   

Chłopie. Nie dość że śmierdzi tutaj reklamą to jeszcze odkopujesz temat z przed 4 miesięcy.

Nagrodziłbym cie banem w takiej sytuacji.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com