Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

ammman

User


Doł±czył: 26 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-26, 09:55   Nieogar, wypalenie - co robić?

Hej, mam na imiÄ™ Arek.
Jak w temacie. Nie chcę za bardzo się rozpisywać, ale mam spory problem: w pracy/obcym środowisku jestem osobą strasznie apatyczną, "wolno" myślę, jestem wystraszony i niemrawy. W szkole, zarówno na wcześniejszych etapach edukacji, jak i teraz (będę kończył licencjat w następnym roku) osiągam dobre wyniki, jestem aktywny, potrafię logicznie myśleć i analizować sytuację/problem (nie kuję się na pamięć, jak niektórzy mają to w zwyczaju). Może to dlatego, że mieszkam z rodzicami, którzy są nadopiekuńczy... Czy macie jakieś pomysły, rady, co robić, żeby "zebrać się w sobie" ?
A, jeszcze jedno. Przez ostatni rok żyłem bardzo "aktywnie" ( wymagająca praca, nauka, studia, koła naukowe, praktyki w zawodzie podczas roku akademickiego jednocześnie). W wyniku niezależnych ode mnie okoliczności zostawiłem pracę, praktyka wiadomo - skończyła się, a ja mam problem ze znalezieniem "odpowiedniej pracy" (jestem wybredny m.in. co do kwestii godzin pracy). Czy myślicie, że jestem jeszcze wypalony tym ciężkim, pracowitym okresem?
Proszę o wyrozumiałe odpowiedzi :)
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Doł±czył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2017-09-02, 16:54   

Myślę że tak,też tak kiedyś miałem,wyczerpująca praca stres i codzienne wkur*ienie,pewnego dnia powiedziałem sobie dość i zmieniłem pracę na lepszą.Co do ludzi-teraz w większości firm tak jest że środowisko będzie dla ciebie nie miłe bo dba tylko o swój tyłek.Natomiast jeśli pracujesz z samymi babami-współczuje, te potrafią być strasznie uprzykrzające(nie nie jestem przeciwnikiem płci pięknej,wszyscy wiemy jak wygląda życie w pracy).
Ode mnie: pracy byle jakiej nie szukaj,taką znaleźć łatwo,mi średnio zajmuje to pół roku,chodzę po rozmowach tu i tam i na dni próbne,jak jestem pewien to zmieniam.90% pracodawców szuka tak zwanego frajera/robola, nie dawaj się i szukaj normalnych ludzi z którymi będziesz mógł efektownie pracować-bo właśnie o to chodzi w pracy.
Pozdro
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com