Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

maniek 17

User


Do³±czy³: 12 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-12, 17:17   NieÅ›miaÅ‚ość...:(:(

siemka.....
mam problem z gadką nie umiem rozmawiać z dziewczynami .... :cry: albo lepiej jak powiem wstydze sie
co zrobić aby pokonać słabość jaką jest nieśmiałość??? pomóżcie doradzcie
zawsze kiedy chce zagadać to sie ,,zacinam,, to jest krępujące bo zapada cisza i tak zazwyczaj kończy sie znajomość....:(:(

komentujcie plissss
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-01-12, 19:03   

Jak będzie dziewczyna śmielsza i będziesz się jej podobał to sama podejdzie ;) jak się "zawiesisz" to zapytaj się czy np. lubi filmy itp. itd, chyba ,że dostajesz całkowitego zaparcia i nie wykrztusisz z siebie nawet słówka ;/ to pokaż jej mimiką ,że usta,zęby,lub szczęka cię boli i mówić w danej chwili nie jesteś w stanie ;P albo załatw numer telefonu i pisz ! chyba ,że też "zacinasz" się ;/
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

PakaZapaka  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-12, 19:17   

Ja chyba natrafiłam na podobnego chłopaka jak ty:P jako pierwsza musiałam napisać do niego na gg... A dziś to nawet odważyłam się powiedzieć mu cześć... Ale na serio dziewczynie, jeśli zależy jej na Tobie, to wystarczy, że do niej podejdziesz i wystarczy głupie "cześć" i uśmiech też by się przydał:) Rozmowy na gg, może są i głupie, ale też czasami dużo dają, więc napisz pierwszy:D A nawet jeśli aktualnie nie jest Toba zainteresowana to po kilku rozmowach, nawet na gg, zacznie się Tobą interesować... Tylko się za szybko nie zniechęcaj:D Nie bój się dziewczyn, my na serio nie gryziemy:P Chociaż wiem, że mega trudno przezywciężyć nieśmiałość...
Pozdarwiam i życzę powodzenia
_________________
PakaZapaka
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-01-12, 20:03   

Jak trzeba to i gryźć też potraficie ;P hehe
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-01-12, 20:03   

Nie jesteś sam uwierz. Musisz trafić na dziewczynę, która sama do Ciebie zagada. Tak było ze mną :P
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

Kasiula260  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-12, 20:12   

PakaZapaka napisa³/a:

Nie bój się dziewczyn, my na serio nie gryziemy:P


Oj..gryziemy, gryziemy :-) ale oczywiście nie na początku znajomości.

Nie przejmuj sie...czasem przyjemnie nawet pomilczec razem. ;)
Nigdy nie wypowiadaj bezsensownych słów tylko po to, aby zabić cisze.
_________________
Droga miłości to najpiękniejsza droga w życiu... :*
 

wtfxd  

User

Human Curiosity



ImiÄ™: Kejti

Wiek: 32

Do³±czy³a: 10 Sty 2009

Sk±d: ja mam to wiedzieæ?

   

Wys³any: 2009-01-12, 20:16   

moim zdaniem po prostu raz powinieneś spróbować się odważyć. później by szło gładko :) :super:
_________________
"Money will buy a pretty good dog,but it won't buy the wag of his tail"
 

Razalas  

User


Imię: Paweł

Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-12, 21:00   

To są długotrwałe zmiany. Wiem po sobie. Totalną metamorfozę przeżyłem w liceum. Teraz nikt nie potrafi mi uwierzyć, że kiedyś bylem nieśmiały i nie potrafiłem rozmawiać z dziewczynami. Proponuje Ci znaleźć jakieś zainteresowanie, gdzie będzie dużo dziewczyn, które Cię nie znają. Wtedy zaczynasz od zera. w pewnym momencie zaskoczony będziesz tym w jaki sposób z nimi rozmawiasz :). Co jeszcze mogę doradzić... W moim przypadku bardzo pomogło zapuszczenie włosów :P. Ale nie tak do ramion, tylko trochę. Także to też Ci proponuję :). Zawsze dziewczynom mów prawdę o sobie. Nie udawaj macho, cwaniaka, ani nic takiego. S£UCHAJ jej :P.
Pozdro
 

bartek0393  

Stały User

i can...



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 10 Sty 2009

Sk±d: kuj. pom.

   

Wys³any: 2009-01-13, 20:10   

widzę, że Razalas, to mój ziom w moim przypadku było podobnie tylko ze w 3 gim. zapuściłem włosy, zacząlem chodzić na tańce tam jest 80% dziewczyn a nawet chyba więcej, ale nawet teraz czasami jak zawieram znajomość to troche nieśmiałość mi doskwiera ale w klasie czy w wśród moich ziomków (A>B>M>S) nikt by nie powiedział że ja nieśmiały jestem czy byłem wogóle
_________________
Puchatku?
-Tak Prosiaczku?
-Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś.

z myślą o tych, którym dziekuje, że są
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com