Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

schale  

Stały User



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 29 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-03, 12:56   

vialink napisa³/a:

nikt nie zastąpi Ci matki, ojca, siostry, brata, żony, męża itd itp


Matki i ojca z pewnością nikt nie zastąpi. Ale nawet nie patrząc w perspektywie nieśmiertelności, ale dajmy na to tych 80 lat, które człowiek żyje, rodzice odchodzą wcześniej niż dzieci i trzeba to jakoś przeżyć i żyć normalnie bez ciągłego rozpamiętywania tej straty. I w takim wypadku nikt rodziców zastępować już nie musi.
Z rodzeństwem jest podobnie.
Inaczej z małżonkiem. Zwłaszcza jak odchodzi "przedwcześnie" (kto z nas zna właściwy czas na odejście?). To boli, tak jak po stracie każdego bliskiego, ale małżonka już można zastąpić. Są znane przecież przykłady zawierania małżeństw przez wdowy i wdowców. Myślisz, że takie związki są nieszczęśliwe? I że towarzyszy im ciagły smutek po stracie dawnego małżonka?
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-07-03, 16:12   

Właśnie. Nie wolno wciąż patrzeć na to co było, ale na to co będzie. ¯ycie nie składa sie tylko z samych wspomnień. Większa rolę odgrywają marzenia ;-)
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-07-09, 11:02   

Poważnie? Ja tam dużo marzę xD
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-07-09, 13:55   

Nie mamy już wpływu na to co się wydarzyło, ale na niektóre rzeczy w przyszłości mamy wpływ... Nieśmiertelność?? Hmm... Jestem zdecydowanie na nie... Mimo, że już nie raz patrzyłam na smierć bliskiej osoby... Ale również po pewnym czasie znudziło by mi się na tym świecie :-D
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

karola505  

Stały User

karo



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-11, 13:35   

z jednej strony niesmiertelnosc byla by fajna a z drugien nie :-P fajnie by bylo bo mozna by patrzec jak swiat sie zmienia i zmieniac sie razem z nim ogladac zmiany w ubiorze, mechanice i zachowaniu ludzi to bylo by ciekawe :mrgreen: ale z drugiej strony bylo by glupio bo trzeba by bylo patrzec na smierc bliskich :-( a takie ogladanie cudow nauki i techniki po pewnym czasie tez by sie znudzilo wiec chyba raczej bym nie chciala byc niesmiertelna :-o
 

mimka95  

User

Mimka



ImiÄ™: Monika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Wrz 2008

Sk±d: PrZeMy¦l WiTa!

   

Wys³any: 2008-09-22, 16:39   

Ja bym chciała być nieśmiertelna, ale gdybym miała jakieś moce nadprzyrodzone xD Wiem, brzmi głupio jakbym była jakaś upośledzona xD Ale cóż, chyba za dużo książek fantastycznych się naczytałam i za dużo filmów obejrzałam xD

(fajnie by było być jakąś wróżką, złotą rybką [która spełna więcej niż 3 życzenia] albo no niewiem, czarodziejką?)
_________________
Nie, nie próbuj otwierać ust... Nie dam zranić się już...
Kc! ;(
 

yel.

User

Akcja Promocyjna.



Do³±czy³: 22 Wrz 2008

Sk±d: Spamland.

   

Wys³any: 2008-09-22, 16:52   

Nie. Po pierwsze, nie chciałabym patrzeć na śmierć moich najbliższych. Po drugie, gdybym żyła ze sto lat, zobaczyła co do zobaczenia miałam... życie stałoby się strasznie nudne, męczące, nie byłoby już tego zachwytu, który teraz mnie ogarnia. A świadomość, że nie mogę umrzeć, wykończyłaby mnie jeszcze bardziej.
_________________
nienaruszony umysł karmiony piersią.
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-22, 18:40   

¯yć wiecznie? Nigdy w życiu XD

Głównie dlatego ,że za 50-100lat będziemy jeździć samochodami na prąd :-/
Nie mogę nawet o tym myśleć...
_________________

 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-09-22, 20:50   

Racja, widzę, że większość wybrała śmiertelność 8-) I bardzo dobrze.
Niby fajne, a tak naprawdę potem życie się staje przykrą sielanką.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

mimka95  

User

Mimka



ImiÄ™: Monika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Wrz 2008

Sk±d: PrZeMy¦l WiTa!

   

Wys³any: 2008-09-24, 20:09   

Wiecie co, ja bym chciała żyć na świecie za jakieś 100-200 lat Chciałabym zobaczyć jak wtedy świat będzie wyglądał ;)
_________________
Nie, nie próbuj otwierać ust... Nie dam zranić się już...
Kc! ;(
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-24, 20:32   

mimka95 napisa³/a:

Wiecie co, ja bym chciała żyć na świecie za jakieś 100-200 lat Chciałabym zobaczyć jak wtedy świat będzie wyglądał ;)


Ale tak żeby się nie starzeć to git by było....na pewno bym sie nie nudziła i byłabym wolna jak ptak.... I tak by mi się nic nie stało
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Flo  

Stały User

Marzyciielka . ^^



Wiek: 32

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2008

Sk±d: Bezludna Wyspa . ;D

   

Wys³any: 2008-10-22, 19:51   

A po co być nieśmiertelnym .?

*Nudziło by mi się
*Jak to juz ktos powiedział patrzałabym na śmierć innych , a tego nie chcę
*Nie chciałoby mi się żyć bo po co jak i tak nie umrę
*Nie robiłabym wielu rzeczy które mam zamiar zrobić w życiu , bym to odkładała bo i tak bym żyła wiecznie to po co miałabym się śpiecszyć . :-P
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-22, 21:16   

To chyba strasznie nudne tak wiecznie żyć :-P
chociaż gdyby wszyscy mieli byc nieśmiertelni i byśmy się nigdy nie starzeli to czemu nie :mrgreen:
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-22, 21:27   

Fajnie byłoby gadać z Babcią wjako 18 latką, poza tym cały czas moglibyśmy być dziećmi!! To kto byłby dorosły??
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-25, 19:17   

Nie ma mowy, dobijam 82 lat i do widzenia. Nie chcę patrzeć na to, jak ci, których kocham, odchodzą, jak to, co kocham, się zmienia. Po za tym, co ja bym robiła? Całe życie leczyła ludzi? Niedługo pracę rąk zastąpią maszyny, a my będziemy mogli co najwyżej iść do muzeum i potęsknić.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com