Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 14:15   

Daniello napisa³/a:

Kiedyś może będziemy nieśmiertelni ^.^


Wątpię. Raczej długowieczni. Czytałam ostatnio artykuł dot. ludzkiego życia w przyszłości. Rozwój medycyny i techniki pozwoli najwyżej na wydłużenie średniej życia do ok. 120 lat. Ale czy kiedyś da nam nieśmiertelność? ...
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-08, 19:26   

Nie wiesz co będzie za 10-20 lat ,technologia ciągle skacze do góry ;] 8-)
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-08, 19:29   

Daniello, a wierzysz w to, że człowiek będzie nieśmiertelny?
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 20:17   

Daniello napisa³/a:

Nie wiesz co będzie za 10-20 lat ,technologia ciągle skacze do góry ;]


Właśnie ci wyżej napisałam co będzie za 10-20 lat, a właściwie to nawet za więcej niż tyle.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-08, 22:29   

A ja tam chciał bym być nieśmiertelnym. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie że gdybym wiedział że nic mi sie nie może stać i nigdy nie zgine, robił bym poprostu wszystko co bym chciał. Pewny jestem ze po jakichś 500 latach by mi sie to znudziło, no ale zawsze można spróbować.

Dlaczego nie ;> ?
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-08, 23:39   

J.L.B
Kod:
A ja tam chciał bym być nieśmiertelnym. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie że gdybym wiedział że nic mi sie nie może stać i nigdy nie zgine, robił bym poprostu wszystko co bym chciał. Pewny jestem ze po jakichś 500 latach by mi sie to znudziło, no ale zawsze można spróbować.

Dlaczego nie ;> ?


No no no.Wcześniej ludzie po tyle żyli i jakoś chyba im to się nie nudziło;]
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-08, 23:42   

Daniello, jak Ty to robisz, że tak dziwnie cytujesz? xd

Ja nie chciałabym być nieśmiertelna. Chociaż w pewnym sensie i tak jestem, bo wg. Biblii moja dusza nigdy nie umrze. Ale jednak niebo, a ziemia to co innego. Obawiam sie, że nie wytrzymałabym tutaj za długo.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-09, 15:20   

Mylicie nieśmiertelność z długowiecznością. Nieśmiertelny ktoś kogo nie da się zabić, zastrzelić, zadźgać, utopić etc. Długowieczna osoba to osoba, która żyje wiecznie ale da się ją zabić. Jeśli rozpatrujemy nieśmiertelność to hmmm dobrze by było. Wojny nie miałby by sensu jeśli wroga nie dało by się zastrzelić, wysadzić, zatruć bo dalej by żył. Co do długowieczności hmmm gdyby wszyscy żyli wiecznie to świat by się przeludnił.

Co do technologi to wysoce możliwe że w przyszłości będą hodowane organy. Chore, zniszczone lub stare organy będą zamieniane na nowe prosto z salonu "Probówka" , pachnące skórą oraz choinką zapachową.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

martens73  

Stały User

By ocalić czułość



ImiÄ™: Martyna

Wiek: 33

Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 16:11   

szczerze mowiac nie chciala bym... Miala bym byc wiecznie np w wieku 30 lat i patrzec jak moj maz sie starzeje i umiera z dziecmi to samo? nigdy... Chyba ze byli bysmy wszyscy (maz i dziemi) niesmiertelni ale pewnie zycie by mnie znudzilo...
_________________
"...a oni na to
wypchaj sie
dosc mamy ludzi"
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2008-12-22, 19:23   

Z jednej strony widzisz wszystko..wszystko co zmienia czas, wiesz co było i co jest dalej , dalej niż zwykły śmiertelnik mógłby się o tym przekonać. Jednocześnie widzisz śmierć, tracisz te osoby , życie staje się czymś..co jest co nigdy nie minie , nie masz jak odpocząć..nie znajdujesz wytchnienia tylko gnasz przestajesz kochać , czuć bo po co oni i tak odejdą , a je będe trwał wiecznie.
Nie chciałabym. Wolę zaznać życia ze swiadomością ,że jutro zawsze może nadejść koniec.
;)
_________________
Drugs&hugs.
 

Irako  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 17:38   

Jeśli nieśmiertelności towarzyszyła by wieczna młodość i sprawność... To chyba wszystko bym zrobiła dla życia wiecznego :-P . ¦wiat jest tak wielki, że dostarczyłby atrakcji na kilka dobrych setek lat nie zmieniając się, a on ulega ciągłym zmianom, coś co poznałabym dobrze, po latach było by inne i godne tego żeby to odkrywać na nowo... Ciągle się coś dzieje... Niezwykłe przyrodnicze zjawiska, wojny, kataklizmy, odkrycia naukowe. Jak tu się nudzić? Przynajmniej przez jakiś czas... Ale zaryzykowałabym znudzenie i zgorzknienie, opuszczenie przez bliskich ludzi dla tej wiedzy i możliwości.
Jedna rzecz mnie tylko zastanawia. Załóżmy hipotetycznie że oto jesteśmy nieśmiertelni i koniec końców dożywamy czegoś w rodzaju apokalipsy. Ludzie doprowadzają Ziemię do ruiny, a swój gatunek do wyginięcia. i co teraz? Albo jeszcze gorzej - co jeśli planeta Ziemia zostanie kompletnie zniszczona? Nieśmiertelny będzie sobie ot tak dryfował w kosmosie??
Głupie, ale to mnie dręczy :-P ...
_________________
I zaÅ› ten syf... :D
 

Agaatka  

User

SÅ‚odki misio



ImiÄ™: Agata

Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Sty 2009

Sk±d: Londyn

   

Wys³any: 2009-01-04, 17:16   

L. napisa³/a:

Nie ma mowy, dobijam 82 lat i do widzenia. Nie chcę patrzeć na to, jak ci, których kocham, odchodzą, jak to, co kocham, się zmienia. Po za tym, co ja bym robiła? Całe życie leczyła ludzi? Niedługo pracę rąk zastąpią maszyny, a my będziemy mogli co najwyżej iść do muzeum i potęsknić.



Dokładnie tak samo myślę.

Gdyby na przykład byłby jakiś armageddon(koniec świata)to jak bym żyła gdybym była nieśmiertelna?
_________________
"Nie ten szczęśliwy co wszytkie kwiaty zrywa, lecz ten co jeden zerwie i szczęściem go nazywa"
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-05, 22:21   

Cytat:

gdy dziewięciuset lat dożyjesz gorzej wyglądac będziesz.



a ja bym chciała. ale żeby zatrzymać proces starzenia w odpowiednim momencie.
 

LubieCie  

User

My Soul Is Bles



ImiÄ™: Bartosz

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-06, 22:12   

Nie czytałem wszystkiego co napisaliście ale wypowiem się....

Nie chciał bym być nieśmiertelny ponieważ:

-Nie chciał bym dożyć wojen
-Widzieć jak inni ludzie giną a ja nie mogę umrzeć...
_________________
Słowa mają magiczną moc.... A szczególnie te które mówi Twoje serce...
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-06, 22:18   

LubieCie napisa³/a:

-Nie chciał bym dożyć wojen
-Widzieć jak inni ludzie giną a ja nie mogę umrzeć...


przecież wojny są obecne w naszych czasach.
Więc chyba udało Ci sie je dożyc ;-)
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com