Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-01, 17:17   Niezapomniana wycieczka...

Czy byliście kiedykolwiek na takiej SZKOLNEJ wycieczce, której nigdy nie zapomnicie?Z róznych powodów ;) ?
Mojej nie da się zapomnieć....Nocowaliśmy w ośrodku dla głucho-niemych...Posiłki podawały nam osoby,np. bez jednej ręki ,a na korytarzu było pełno niedorozwiniętych i niesłyszących dzieci. Nie uważacie,że to dosyć dziwne miejsce na nocleg?
Była to wycieczka do Krakowa...
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-03-01, 17:24   

A była taka była :cool: pojechaliśmy na wycieczkę do Dulowej, łaziliśmy po jakimś lecie, było to z rok temu, zbieraliśmy wielkie grzyby do plecaków a potem nimi rzucaliśmy się :hyhy: kumpla zaszedłem z nienacka, i grzyb władowałem mu prosto w twarz, potem mnie w 6 dopadli i obrzucili grzybami jak strach na wróble :mrgreen: nadal to wspominamy.

Była też wycieczka do krakowa do teatru, też rok temu, sztuka była taka nudna, że zasnałem na niej chrapiąc ja niedźwiedź. Potem trochę wypiliśmy i pojechaliśmy do domów :cool:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-03-01, 17:30   

Zawsze wspominam nasze rajdy do Krynicy. Dlaczego? Po pierwsze nasz przewodnik - jednoręki Johny xD Staruszek koło 60 bez ręki, ale zarąbisty, bo rozpił nam nauczycielki. A jak nauczycielki były pijane, to my też, więc ten rajdy, to jedna wielka biba przez trzy dni xD
_________________
"¯ycie płynie bardzo prędko: przenosi nas z raju w otchłań piekła w ciągu paru sukund."
Paulo Coelho "Jedenaście minut"
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-01, 17:30   

kalina_225 napisa³/a:

Czy byliście kiedykolwiek na takiej SZKOLNEJ wycieczce, której nigdy nie zapomnicie?Z róznych powodów ;) ?



O taaak...
To była wycieczka do Popradu na gorące źródła w Słowacji.Nocowaliśmy w chotelu ,,Skalne Pleso".Nocowałam w pokoju z moją koleżanką Kasią.A nad nami,na 5 piętrze urzedowali moji koledzy z klasy.Chcieli wyśledzić gdzie mamy pokój.I im sie udało....
Przyszli w samiutkich piżamach i była bitwa na poduchy.Potem ktoś zapukał.Nauczyciele chodzili i ,,kontrolowali"nasze pokoje.Ja i Kaśka chłopców szybko do łazienki i na klucz...

Aż tu nagle nauczycielka stwierdziłą że jej sie chce...z ciężkim sercem patrzyliśmy jak otwiera drzwi.Wydarłą się na nas : Dziewczynki :!: Co robia tu ci dżentelmeni :mrgreen: :?:

Miałyśmy niezły ubaw :mrgreen: .....

Potem my zasnąć nie mogli bo pod oknem inna wycieczka polska-tylko ze wszyscy pijani więc śpiewali... :mrgreen: okropnie fałszując :-x

[ Dodano: 2009-03-01, 17:31 ]

Soczi napisa³/a:

Krynicy

do Krynicy Zdrój :?: :hyhy:
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-03-01, 17:34   

Tak jest do Krynicy Zdrój :]
_________________
"¯ycie płynie bardzo prędko: przenosi nas z raju w otchłań piekła w ciągu paru sukund."
Paulo Coelho "Jedenaście minut"
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-01, 17:37   

:hyhy: ja też na rajdach jestem...przez góry...Pisaną halą i Radziejową :hyhy: :mrgreen: :-P

Wróćmy do tematu:

kalina_225 napisa³/a:

Mojej nie da się zapomnieć....Nocowaliśmy w ośrodku dla głucho-niemych...Posiłki podawały nam osoby,np. bez jednej ręki ,a na korytarzu było pełno niedorozwiniętych i niesłyszących dzieci. Nie uważacie,że to dosyć dziwne miejsce na nocleg?
Była to wycieczka do Krakowa...



Jakie miałaś wrażenie :?:
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-03-01, 17:50   

No pewnie! Wszędzie gdzie pojechałam z moją kochaną klasą D z gimnazjum było cudownie. Szczególnie w Stegnie. Pamiętne wejście nr69, butelki na plaży czy noce w tym hoteliku... Piękne czasy. A z liceum jakoś szczególnie mi się nie podobało. Durną mam klasę.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-01, 18:26   

Moja druga nie zapomniana wycieczka też miała zwiazek z hotelem.Byliśmy nie dawno.Moze miesiac temu na wycieczce 2 dniowej w Krakowie.Hotel nazywał sie Orbis chyba....
Zgłosiłam sie ostatnia noi nie miałam z kim spać w pokoju.Mój obecny chłopak,wtedy jeszcze przyjaciel Krzysiek.Też nie miał.Ale to wyszło jak już wszystkim klucze rozdali.Opiekunowie nie chcieli sie zgodzić na to żeby chłopak i dziewczyna nocowali ze sobą :evil: .Ale znali nas i wiedzieli że jesteśmy odpowiedzialni dali nam klucz :evil: Wsiadamy do windy i calutką drogę do p[okoju było cicho :-o .

Wchodzimy,a tam jedno tylko łóżko :!:
Krzysiek starał sie ukryć swoje prawdziwe uczucia więc stwierdził:,,K**** :!: :?: ...moge...jak chcesz spac na podłodze. :mrgreen: Zgodziłam sie....Ale ogladaliśmy tele do późnej w nocy i on zasnął na tym łóżku.....ja tam sie nie przejmowałam już też zasnęłam :mrgreen:
Potem odwiedzaliśmy sukienice i kumpel wzią taką ulotkę bo myślał ze zadarmo :mrgreen:
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-01, 18:50   

Pati009 napisa³/a:

:hyhy: ja też na rajdach jestem...przez góry...Pisaną halą i Radziejową :hyhy: :mrgreen: :-P

Wróćmy do tematu:

kalina_225 napisa³/a:

Mojej nie da się zapomnieć....Nocowaliśmy w ośrodku dla głucho-niemych...Posiłki podawały nam osoby,np. bez jednej ręki ,a na korytarzu było pełno niedorozwiniętych i niesłyszących dzieci. Nie uważacie,że to dosyć dziwne miejsce na nocleg?
Była to wycieczka do Krakowa...



Jakie miałaś wrażenie :?:



Wrażenie,hm...Na początku było mi szkoda tych ludzi, ale potem, gdy jeden z tamtejszych ''domowników'' zaczął obmacywać moją kumpelę to już nie było mi ich szkoda...
A tak po za tym to nie wiem dlaczego nasza wychowawczyni wybrała takie miejsce na nocleg...
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-01, 18:59   

kalina_225 napisa³/a:

A tak po za tym to nie wiem dlaczego nasza wychowawczyni wybrała takie miejsce na nocleg...


może tanie było.

niezapomniana wycieczka. pierwsza z moją nową klasą z LO. do małej miejscowości niedaleko, typowy biwak integracyjny, gdzie nic nie ma- jesteśmy tylko my i duużo czasu, żeby się poznać.
kilka afer było, zżyłam się z niektórymi. bo przy piwku nocą najlepiej :}
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-01, 19:06   

Cytat:

może tanie było.



Być może, ale to już chyba zależy od nauczyciela i tego czy nadaje się na organizowanie wycieczek. Ta ,była w podstawówce, zapłaciłam za nią ponad 200 zł, natomiast wycieczka w Gimnazjum kosztowała ponad 100 i warunki były po prostu rewelacyjne :-D
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-03-01, 19:13   

eh było ich nawet kilka :-)
Utkwiły w pamięci przez niezapomniane melanże :-D
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-01, 19:55   

Jedna, która została potem opowiedziana, bo ja i innych pare osób nic nie zapamiętało z kilku godzin zabawy ^^. Niezapomniane.
_________________
ona umrze martwa.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-03-01, 20:18   

ja nie zapomnę "Zielonej Szkoły"...głównie z powodu nocnych wycieczek do pokoju koleżanek... :hyhy: :] :-P
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-03-01, 20:58   

Wycieczki nigdy. Myślę, że dopiero lipcowa paryska wyprawa zarobkowa była naprawdę ciekawa :).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com