Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-19, 17:14   

Zależy od nastroju. Czasem dotyk mnie rozpali, a na drugi dzień już dam za niego w twarz.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-19, 17:21   

Nie wolÄ™ jak mnie dotyka, nie obmacuje.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-19, 17:23   

Dobre rozróżnienie, Kometa.
Chociaż jak na to patrzę, to takie sprośne/przaśne obmacywanie czasem pasuje do nastroju łóżkowego. Tak samo, jak i są łóżkowe sytuacje, gdy bardziej pasuje "dotykanie".
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-19, 18:01   

Ostia napisa³/a:

hociaż jak na to patrzę, to takie sprośne/przaśne obmacywanie czasem pasuje do nastroju łóżkowego. Tak samo, jak i są łóżkowe sytuacje, gdy bardziej pasuje "dotykanie".


Ano to wszystko adekwatnie do sytuacji i moim zdaniem określiłabym to stopniem i charakterem dotyku ;)
A to słowo kojarzy mi się właśnie z podpitymi facetami w pubuch ich komentarzami bądź też próbami działań.No,albo z pytaniami nastolatków,którzy z zabawek przerzucają się na dziewczyny :-P
_________________
Drugs&hugs.
 

kaarciaak

User


Do³±czy³: 23 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-24, 09:49   

Trochę już widzę,że po fakcie się wypowiem,ale dobra :-P

Faktycznie,zależy od dziewczyny.
Nie mam chłopaka,więc wypowiem się o kumplach z klasy :-P

Może trochę odbiegnę od tematu,ale po kolei xD :
Nie lubię,gdy są zbyt natarczywi, 'zobacz,jaka fajna dupa' , 'przelecieć' ..wgl czasami potrafią być obleśni :kwasny:
Ale zdaża się,że czasami tak palcami lekko kłóją / kłują <nigdy nie wiem :-P :wstyd: >,ale chyba ' kłują' xD i wtedy zawsze oczko puszczają :-D
Albo jak czekamy na belfra, wszyscy już mają dosyć,bo np.8 lekcja,to wtedy czasami przytulą ;) , szturchną lekko , porobią gesty oczami :-D
Niby nic,ale na mnie działa :-P i na pewno lepiej niż jacyś natarczywi kolesie,co kozaczą i myślą ,że są wtedy ' fajni ' :-x
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com