Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vber852

User


Do³±czy³: 09 Maj 2013

   

Wys³any: 2015-11-16, 12:28   ObrzydliwoÅ›ci w zwiÄ…zku

Tak się ostatnio zastanawiałem, jak to wygląda z pewnymi intymnymi sprawami w związku, kiedy dwie osoby mieszkają razem. Chodzi mi o to, że kiedy się mieszka razem, to ciężko uniknąć sytuacji, które w jakiś sposób obrzydzają nam partnera jak np. biegunka, pot, gazy, śmierdzące stopy. Jak takie sytuacje są przyjmowane przez drugą osobę? Czy to ją obrzydza czy jest tu raczej dużo akceptacji? Wiem, że to pewnie zależy od osoby, ale jak to wygląda z Waszego doświadczenia?
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-11-16, 12:31   

A jak to wygląda u Ciebie w domu, wśród domowników? Nienaturalnie? Wzbudza zdziwienie, zażenowanie?
_________________
meow
 

vber852

User


Do³±czy³: 09 Maj 2013

   

Wys³any: 2015-11-16, 12:39   

No jest to trochę nieprzyjemne, ale bez problemu jest to akceptowane. Tylko, że wśród moich domowników nie ma bliskich relacji fizycznych.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-16, 20:07   

Obrzydliwe ale obojętne.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Do³±czy³: 11 Lis 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-12-17, 09:18   Re: ObrzydliwoÅ›ci w zwiÄ…zku

vber852 napisa³/a:

Tak się ostatnio zastanawiałem, jak to wygląda z pewnymi intymnymi sprawami w związku, kiedy dwie osoby mieszkają razem. Chodzi mi o to, że kiedy się mieszka razem, to ciężko uniknąć sytuacji, które w jakiś sposób obrzydzają nam partnera jak np. biegunka, pot, gazy, śmierdzące stopy. Jak takie sytuacje są przyjmowane przez drugą osobę? Czy to ją obrzydza czy jest tu raczej dużo akceptacji? Wiem, że to pewnie zależy od osoby, ale jak to wygląda z Waszego doświadczenia?


Moja dziewczyna pierdzi tęczą i wydala kwiatki. Wasze nie? xD
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-12-17, 09:35   

Seks analny zbliża ludzi do siebie najbardziej i na przykład piss.
Tak zwane brudne fetysze.
Ogólnie seks zbliża. Tak sądzę. Z wszystkimi swoimi obrzydliwościami, typu właśnie pot.
W sumie mnie to nieco brzydzi, aczkolwiek znam ludzi, których to podnieca.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Arameska  

User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-17, 12:29   Re: ObrzydliwoÅ›ci w zwiÄ…zku

vber852 napisa³/a:

Tak się ostatnio zastanawiałem, jak to wygląda z pewnymi intymnymi sprawami w związku, kiedy dwie osoby mieszkają razem. Chodzi mi o to, że kiedy się mieszka razem, to ciężko uniknąć sytuacji, które w jakiś sposób obrzydzają nam partnera jak np. biegunka, pot, gazy, śmierdzące stopy. Jak takie sytuacje są przyjmowane przez drugą osobę? Czy to ją obrzydza czy jest tu raczej dużo akceptacji? Wiem, że to pewnie zależy od osoby, ale jak to wygląda z Waszego doświadczenia?



chyba kwestia przyzwyczajenia i akcpetacji i tego na co sobie pozwalasz
 

mlodawdowa

User


Do³±czy³: 27 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-03-05, 12:18   

tak samo jak w domu:) nie chodzimy i nie puszczamy bąków nikomu pod nosem:) ale fizjologia to fizjologia. Nie patrzę z obrzydzeniem na męża, kiedy lezy chory w łóżku, spocony i co tu ukrywać, niezbyt pachnący. Jak w gorączce zrzyga się do miski, też posprzątam i moje uczucie do niego przez to nie gasnie:D
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-03-05, 15:08   

W pełni akceptuję fakt, że moja kobieta jest człowiekiem i pewne sytuacje muszą mieć miejsce (a niektórych można uniknąć). Gdy moja była złapała pewnej nocy grypę żołądkową, to dwa razy biegłem przez pół Krakowa do apteki całodobowej. I nie przeszkadzało mi, że co chwilę wstawała z łóżka, by spędzić kolejne 15 minut w kiblu.

Jeśli komuś przeszkadzają takie rzeczy, niech lepiej nie pakuje się w żaden związek.
 

WiolkaKlaman

User


Do³±czy³: 25 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-03-31, 09:40   

Na początku ciężko jest się do tego przyzwyczaić, ale jak się kogoś kocha to i bąki się jakoś zniesie. Wiadomo, nie lubię jak mój facet robi to chwilę przed zaśnięciem w łózku, ale nie rozstanę się z nim z tego powodu :P
Z reszta nie wiem czemu, ale facetów zawsze cieszą bączki i te sprawy :p
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-03-31, 09:58   

WiolkaKlaman napisa³/a:

facetów zawsze cieszą bączki i te sprawy :p


hahaha, lepiej bym tego nie ujęła:D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

amelia181  

Stały User



ImiÄ™: Amelia

Wiek: 39

Do³±czy³a: 10 Mar 2016

   

Wys³any: 2016-04-04, 05:47   

Na początku związku każdy pewnie się krępuje sobie pryknąć a potem to sadzi bączki ile natura daje hi hi :-) przy okazji jakieś beku po posiłku.

"Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest nam obce" - słowa Terencjusza. :-P
_________________

 

WiolkaKlaman

User


Do³±czy³: 25 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-04-05, 07:26   

Ja ostatnio właśnie rozmawiałam na ten temat z moim facetem- przypomniałam mu że na początku to żadnych naturalnych gazów nie oddawał, później się pytał, a teraz to już robi to systematycznie :P
 

amelia181  

Stały User



ImiÄ™: Amelia

Wiek: 39

Do³±czy³a: 10 Mar 2016

   

Wys³any: 2016-04-05, 07:42   

he he dobre co.... :-D
 

Ragoon  

User

Grafik



Imię: Michał

Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Kwi 2016

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2016-04-26, 23:39   

Z powodu zwężenia czegośtam w brzuchu zbierają mi się gazy i bardzo często mam z tym problem, lecz w związku dziewczyna to zrozumiała i oboje się z tego śmiejemy, mówi czasem, że to urocze :oops: I mimo, że wg mnie dziewczyna powinna starać się unikać pokazywania takich rzeczy to jeżeli to nie jest zależne od niej to jestem również pełen zrozumienia i nie ma z tym problemów :-)
_________________
Konstantynopolitańczykiewiczówianeczka z powyłamywanymi nogami
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com