Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-09-17, 08:17   

Tylko zapomniałeś dodać, że potem jak dochodzi do wyplata odszkodowania to tylko problem z takimi direktami, każdy kierowca jak zdarzy mu się jakaś stłuczka to tylko zaciska kciuki aby sprawca miał ubezpieczenie w PZU, taka jest prawda niestety.
 

herger  

Stały User



Wiek: 38

Do³±czy³: 16 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-19, 13:12   

Nie wiem czy komuś się zdarzyło takie coś ale np dobry znajomy miał wypadek i sprawca uciekł z miejsca wypadku. Firma ubezpieczeniowa później robiła mu wielkie problemy z wypłaceniem ubezpieczenia
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-09-20, 14:00   

Mnie nie, ale koledze się trafiło z tym, ze miał więcej szczęścia i dogonił sprawcę, bo błotnik mu wpadł miedzy koła i musiał zahamować. Wszystko skończyło się dobrze, kolega dostał wysokie odszkodowanie z PZU.
 

Jaheira  

Stały User



Do³±czy³a: 11 Lut 2009

Sk±d: Z BG2

   

Wys³any: 2010-09-23, 21:22   

Znalazłam ciekawy filmik - grę z dziedziny ubezpieczeń, polecam bo fajna zabawa:) http://www.youtube.com/atrapy
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-10-02, 10:23   

Znalazłam te atrapy, ale za szybka to chyba nie jestem bo 10 sekund mnie to zajęło :-P
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-10-02, 18:05   

To i tak niezły wynik,poniewaz u mnie było to znacznie mniej a nawet zdarzało sie tak ze nie znalazłam ani jednej atrapy.
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 09:29   

Ja to miałam problem z tym jadącym samochodem zastepczym, moje oko najdłużej go wyłapywało :)
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 15:27   

No własnie, ja to nawet jeszcze na to auto zastepcze nie trafiłam.Ale nic straconego,może jeszcze osiągne dobry wynik.
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-10-05, 16:55   

Ono tak szybko jedzie, że trudno go wyłapać, ale niestety trzeba uważać na atrapy nie tylko na YT ale także i w ubezpieczeniach :)
 

Jaheira  

Stały User



Do³±czy³a: 11 Lut 2009

Sk±d: Z BG2

   

Wys³any: 2010-10-08, 20:11   

Każdy poziom jest coraz trudniejszy, to fakt:) Ale wszystko jest do przejścia:)
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2010-10-11, 00:34   

skoro jest temat o OC to zapytam się .Mam problem odnośnie Auta . Mianowicie remontuje Fiata 125p . Wszystko pięknie ładnie tylko po skończeniu 18 lat i zrobieniu prawka chcialbym jeździć tym samochodem . I tu nasuwa się problem . Mam do niego dokumenty i Miał on ubezpieczenie w Warcie . Było one Płacone na 2 raty tylko w 2001 roku wygasło i nie było opłacane ponieważ w Aucie padł silnik . I teraz pytanie słyszałem że po 10 latach się umarza karę za ubezpieczenie czy to prawda ? Samochodu nie chcę w przyszłości przerejestrowywać dlatego żeby dalej był na czarnych blachach . Samochód jest z 78r. ale w 89r. miał zmienianą Budę (prawdopodobnie po dzwonie ubezpieczalnia wydała nową budę do niego jest to wbite w dowód ) I teraz pytanie czy jeżeli bym na przykład poszedł załatwić w przyszłości ubezpieczenie to czy mogą mojemu tacie dać karę za nie opłacone OC ? (bo na niego jest zarejestrowany ).
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-10-11, 08:45   

Oj dość nietypowe pytanie, może spróbuj zapytać eksperta na stronie jakieubezpieczenie.pl zawsze to będzie fachowa porada.
 

Jaheira  

Stały User



Do³±czy³a: 11 Lut 2009

Sk±d: Z BG2

   

Wys³any: 2010-10-14, 21:38   

Popieram, pewnie lepiej odpowie niż my tutaj, bo na pewno bardziej się zna
 

pospieszny  

Stały User


Wiek: 39

Do³±czy³: 13 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-10-18, 21:26   

Może to i śmieszne trochę, ale wracając do karty Pomoc, PZU jako ubezpieczyciel, który świadczy pomoc nie tylko dla samego poszkodowanego ale również dla osób towarzyszących np. jak samochód stanie na środku pola to może dostarczyć chociażby pampersy dla dziecka itp. Wystarczy zgłosić taką potrzebę na infolinii.
 

Dembol  

User


Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2011

Sk±d: Sulêcin

   

Wys³any: 2011-10-27, 23:39   Pytanie

Witam, mam wielkie pytanie z serii "O co chodzi ubezpieczycielowi".

Otóż, obecnie mam Citroenka ZX, nie mam ukończonych 25 lat więc ubezpieczenie płacę dość wysokie, gdyż mam jeszcze zwyżki. Miałem wypadek, paskudna pogoda i droga hamowania się wydłużyła i wjechałem drugiemu w "dupę". Akurat przyjechała policja, spisali protokoły, sprawa trafiła do ubezpieczyciela. Mam tylko OC za które płacę 826zł co pół roku, lecz dostałem po jakimś czasie list od ubezpieczalni, że następna rata za ubezpieczenie będzie zwiększona o koszta naprawy tamtego samochodu czy jakoś tak -.-' Więc pytam się k%@^a, za co ja płacę te 826zł co pół roku, jeśli jak spowoduje wypadek to i tak mnie obciążają kosztami naprawy tamtego samochodu? Bo to dla mnie jest bez sensu, nie wiem sam za co płacę, co się w ogóle dzieje z tymi pieniędzmi co im wpłacam? jeśli i tak będę musiał pokryć to z własnej kieszeni? Równie dobrze mogłoby być tak, że wcale im nie płace a jak coś zrobię to se pokryje sam, bo mnie to przerasta. To wszystko jest bez sensu, jeśli ktoś jest obcykany w tych tematach to prosiłbym o odpowiedź... Z góry dziękuję,
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com