Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pospieszny  

Stały User


Wiek: 39

Do³±czy³: 13 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 22:04   OC i AC

Potrzebne jakieś dobre ubezpieczenie, żeby nie było problemów z wypłatą odszkodowań, fajnie jakby był formularz on-line zgłaszania szkód i jakiś pakiet pomocy drogowej. Co polecacie?
 

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-11-13, 22:13   

ja tam zawsze szukam gdzie najtaniej :wstyd:
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-13, 22:22   

Hm. Kiedy dostałan auto po zdaniu prawka to poprzedni właściciel miał je w towarzystwie ubezpieczeń wzajemnych. I tam też zostało, po pewnym czasie tato przeniósł do nich wszystkie samochody, bo po pierwsze było o połowe taniej niz w PZU, a i z wypłaceniem odszkodwania jest w porządku.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

adults  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Lis 2009

Sk±d: ona sie tu wziela?

   

Wys³any: 2009-11-13, 23:58   

Googluj, napewno w internecie znajdziesz jakieś miejsce gdzie ktoś porównał te firmy.
 

Jaheira  

Stały User



Do³±czy³a: 11 Lut 2009

Sk±d: Z BG2

   

Wys³any: 2009-11-14, 17:35   

Tofman napisa³/a:

ja tam zawsze szukam gdzie najtaniej :wstyd:



Przy OC to spoko, ale jeśli masz też tam AC, to nie chciałabym być na Twoim miejscu jak przyjdzie użerać się o ubezpieczenie:)
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-20, 18:14   

A ja tam szukałabym gdzie najsolidniej, gdzie nie ma problemu z wypłatą odszkodowania, bo wiadomo składkę wszędzie można zapłacić, ale potem można mieć większe kłopoty...
 

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-11-20, 18:20   

orelka napisa³/a:

A ja tam szukałabym gdzie najsolidniej, gdzie nie ma problemu z wypłatą odszkodowania



przeciez OC wyplaca sie nie tobie tylko tej drugiej osobie uczestniczacej w wypadku

ty dostajesz kase z ubezpieczneia tego kogos czyli jesli ty masz drogie a ktos ma tanajtansz e to ty i tak masz klopoty a ten drugi na tobie zarabia - powodzenia

w przypadku AC ty dostajesz od swojej firmy ale Ac niejest obowiazkowe i zadko kto je ma :hyhy:
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-21, 09:50   

No niby tak :) Ale z Ac to już chyba inaczej i w ogóle to też bym wolała jakąś porządną firmę , z tradycjami, która dba o klienta a nie o niego walczy.
 

pospieszny  

Stały User


Wiek: 39

Do³±czy³: 13 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-08, 20:17   

Na wielu forach większość wybiera jako główne kryterium cenę, ale przy AC wydaje mi się, że dużo ważniejsza jest solidność i wypłacalność firmy.
 

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-12-08, 21:03   

pospieszny napisa³/a:

Na wielu forach większość wybiera jako główne kryterium cenę, ale przy AC wydaje mi się, że dużo ważniejsza jest solidność i wypłacalność firmy.



wtf.. a co ci po wyplacalnosci skoro po wypadku ty z oc i tak nie dostajesz ani grosza..?

nawiasem mowiac/piszac - dzis ubezpieczylem swoj samochod przy okazji obczailem taki myk w mojej fimie ze jak wezme dodatkowo ubezpieznie NNW to wyjdzie taniej niz samo ubezpiecznie :mrgreen:
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-09, 10:07   

Jak się bierze jakiś cały pakiet to zawsze wychodzi taniej, kilka dni temu czytałam w RP, ze teraz na na nowe auta najtańsze OC ma pzu.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-12-09, 10:48   

pospieszny napisa³/a:

Na wielu forach większość wybiera jako główne kryterium cenę, ale przy AC wydaje mi się, że dużo ważniejsza jest solidność i wypłacalność firmy.



przy AC nie należy kierowacx się własnie najniższa ceną tylko solidnościa firmy i ilością wyłączeń jaka jest w polisie....

Przy oc to obojętne bo tam przepisy odpowiedzialności regulowane sa przepisami i sa takie same.... reszta to bonusy juz tylko.
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 10:56   

na mbanku sa dosyc tanie ubezpieczenia. tu radze szukac: http://www.mbank.net.pl/pp/inne.html a jesli nie, to w HDI asekuracja- oc tyz tanio
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

pospieszny  

Stały User


Wiek: 39

Do³±czy³: 13 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 15:14   

Ubezpieczyłem się na kolejny rok w PZU, obym nie miał mozliwości sprawdzać wypłacalności , choć ta podobno jest ok.
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 09:07   

Obyś nie miał, ale nie wiem czemu powątpiewasz w wypłacalność takiego giganta? :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com