Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sekret  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 02 Lis 2013

Sk±d: U Królowej

   

Wys³any: 2013-12-21, 18:50   

¦miesznym troche jest, ze wraz ze zmiana artykułów w kodeksie,zmieniają tez się i ludzkie umysły,poglądy. W dawniejszych czasach normalna sprawa bylo łączenie się w pary wedle rodu i jakos nikt tego chorym nie nazywał :)

Ja bym powiedziała tak - jezeli nie chcesz miec niepotrzebnych nieprzyjemności w związku z Twoimi ciagotami, to postaraj się o niej jak najszybciej zapomnieć. A personalnie uważam, ze nie ma w tym niczego złego, człowiek jak człowiek, krewny czy nie nadal człowiekiem pozostaje i takie same uczucia mozemy do niego żywic, jak i do kogokolwiek innego. W koncu to nasz instynkt.
_________________
,,Gdy życie wręcza ci cytrynę, wyciśnij ją i zrób lemoniadę.''
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-12-30, 03:51   

Sekret napisa³/a:

¦miesznym troche jest, ze wraz ze zmiana artykułów w kodeksie,zmieniają tez się i ludzkie umysły,poglądy.



Po prostu coś im się pomyliło. Kodeks tego nie zabrania. I chyba nigdy nie zabraniał.

Sekret napisa³/a:

¦miesznym troche jest, ze wraz ze zmiana artykułów w kodeksie,zmieniają tez się i ludzkie umysły,poglądy. W dawniejszych czasach normalna sprawa bylo łączenie się w pary wedle rodu i jakos nikt tego chorym nie nazywał :)



Zwłaszcza w arystokracji i burżuazji. W XIX wieku to wynikało z jeszcze jednej przyczyny. Pannie z dobrego domu nie wypadało być sam na sam z obcym mężczyzną. Co innego jeżeli mężczyzna nie był obcy, tylko z rodziny...
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-12-30, 16:28   

philosophus, nie rozumiem o co Ci dokładnie chodzi, jeśli o stopień pokrewieństwa to już tłumaczę. Rodzice autora tematu i obiektu pożądania to rodzeństwo- stopień pierwszy. Oni, jako ich dzieci- stopień drugi, proste.
Sex teoretycznie można uprawiać z każdym, kto posiada odpowiednie narządy. Ale no właśnie, z genetycznego punktu widzenia, może to być opłakane w skutkach.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-12-30, 17:23   

metalmummy napisa³/a:

Ale no właśnie, z genetycznego punktu widzenia, może to być opłakane w skutkach.



Sam o tym mówiłem. Co nie zmienia faktu, że w świetle polskiego prawa, współżycie z cioteczną siostrą/bratem jest legalne.

metalmummy napisa³/a:

Rodzice autora tematu i obiektu pożądania to rodzeństwo- stopień pierwszy. Oni, jako ich dzieci- stopień drugi, proste.



Stopień pierwszy to rodzice. Stopień drugi to brat/siostra rodzica. Potomstwo brata/siostry rodzica to już stopień trzeci. Co jest bez znaczenia bo w kodeksie w ogóle nie użyto tego terminu.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-12-30, 18:33   

philosophus, pewnie masz rację, doedukowałeś mnie.
No ale skoro nie ma wzmianki o tym w kodeksie karnym, nie znaczy, że wypada.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

gemello  

Stały User

Dziadzia



Imię: Rafał

Do³±czy³: 12 Sty 2014

Sk±d: Gdañsk-Katowice

   

Wys³any: 2014-01-12, 16:41   

Słuchaj :D dopóki nie będzie z tego dzieci to nie widzę przeszkody :d więc have fun i działaj :D
 

scrappy  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 12 Sty 2014

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2014-01-12, 16:42   

zgadzam siÄ™ z gemello
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-01-12, 16:52   

Też mam sexi siostrę cioteczną, mmm. Ale cóż - nie wypada.

Prawnie taki związek jest legalny. Gorzej z genetyką która zaleca takie związki od 4 stopnia pokrewieństwa.

Ja bym trzymał pindla w gaciach bo nie wiadomo jak ona to przyjmie, może zrobić burę u rodziców i cała rodzina wie ... :wstyd:

Mój kumpel ma fajną kuzynkę, mówi że mu ewidente sygnały wysyłała. Gdy znaleźli się sam na sam w ostatniej chwili się powstrzymał gdy dopadła jego pasek. :evil:
 

kierowca_paleciaka  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 12 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-12, 19:18   

Cholera, ja mam samych braci ciotecznych/stryjecznych :-D
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-01-13, 18:03   

Dla mnie odczuwanie pożądania do własnej kuzynki jest chore... Myślę, że powinieneś sobie znaleźć inną kobietę, bo nic z tego nie będzie :->
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-01-18, 16:14   

W zasadzie to ok, może to trochę niemoralne, ale właściwie czym jest moralność i jak można na niej polegać, jeżeli jest tak zmienna na przestrzeni lat, wieków? Seks z kuzynką to seks z kuzynką. Taki sam akt, jakim byłby w XIX wieku. Dlaczego wtedy nie było to złe, a nawet wskazane, częste, modne, a teraz staje się to nagle czymś innym? Nie sądzę, żeby dziewczyna się na to zgodziła, no chyba, że sam zauważasz z jej strony pożądanie, ale nawet jeśli - dosyć to odważne, dla niektórych chore, także nie spodziewalabym się, że się zgodzi. Poza tym mogłoby być tak, jak w przypadku Milinki, chwila przyjemności, a potem nie będziecie sobie w oczy mogli spojrzeć przy rodzinnym stole. A gdyby jeszcze wyszło na jaw... Zostań przy fantazjach, od nich nic Ci się nie stanie, najwyżej będziesz musiał pilnować spoczynku Twojego międzynożnego kompana, bo jeśli się obudzi w nieoczekiwanym momencie, może wyniknąć z tego niezręczna cisza.
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

Tom  

User



Do³±czy³: 27 Gru 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-01-21, 23:31   

Jak dla mnie to działaj kolego :D To tylko sex, jeśli zachowacie to tylko dla siebie to nie widzę problemu, i nie duś to w sobie bo ci twój snake eksploduje :D Mi się podoba z kolei taka 32 letnia mężatka ale raczej nie mam szans że coś z nią zrobię :-> A co do tej kuzynki to nawet jeśli się wkurzy i będzie chciała powiedzieć o tym rodzinie to wszystkiemu zaprzecz, twoje słowo przeciwko jej, jak myślisz komu uwierzą? A no nikomu, więc nic nie tracisz. Więc DAWAJ!!! :evil:
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-01-22, 10:10   

Co to za rodzina jak brat siostry nie wydyma? :-P
_________________
You know who i am
 

hotBOY  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 11 Gru 2013

   

Wys³any: 2014-01-22, 18:02   

dzieki za odp. napewno nie podbije do niej na trzezwo , lubimy sie jestem atrakcyjny wiec moze cos wyjdzie nie wiem moze jej kase zaoferuje bo mi zbywa akurat :P troche to chamskie, ale musze cos z nia zdzialac :D
 

Tom  

User



Do³±czy³: 27 Gru 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-01-22, 18:13   

hotBOY napisa³/a:

dzieki za odp. napewno nie podbije do niej na trzezwo , lubimy sie jestem atrakcyjny wiec moze cos wyjdzie nie wiem moze jej kase zaoferuje bo mi zbywa akurat :P troche to chamskie, ale musze cos z nia zdzialac :D


Z alkoholem to dobry pomysł, nawet jak coś się spieprzy to powiesz że byłeś pijany. A tak poza tym to chcesz jej płacić za sex? To trochę głupi pomysł, zrób tak, spotkaj się z nią gdzieś gdzie będziecie tylko wy, weź jakiś mocny trunek ( polecam whisky) i ją upij i gdy zobaczysz że już ją coś wzięło to zacznij ją dotykać, i to powinno przynieść efekty. :evil:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com