Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

hotBOY  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 11 Gru 2013

   

Wys³any: 2014-01-22, 18:31   

za sex nie , mi starczy minetka :D , nie mam problemu zeby do niej podbic i zapytac nawet na trzezwo tylko najgorsze jest to ze sie moze dowiedziec rodzina.. w sumie nawet jak sie bardzo wkurzy to nie powinna powiedziec
 

Kamikarze24  

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-26, 16:06   

Myślę ze to jest zły pomysł lepiej sobie odpuść.
_________________
dobra mama | Liga Angielska | Arsenal Londyn
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2014-01-26, 16:15   

Hm, ja bym odpuścił. Szkoda zachodu i późniejszych nerwów, jeśli coś pójdzie nie tak. Nawet, jeśli panienka jest mocno spoko.
 

KwaÅ›ne_jabÅ‚ko  

User

ArmiaKrajowa



Wiek: 35

Do³±czy³: 26 Sty 2014

Sk±d: Cesarstwo Japoñskie

   

Wys³any: 2014-01-26, 21:07   

sex z kuzynkÄ… to jest to..
mam takÄ… jednÄ… ze stolicy, widujemy siÄ™ raz na rok, czasem nawet raz na 2 lata
kiedy się spotkamy to zawsze jest ostre ruchanko od tyłu, nie zastąpi tego uczucia żadna inna normalna kobieta
_________________
znam takie co lubią się rżnąć wiedzą jak kusić. mają wszystko czego dusza zapragnie prócz duszy
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2014-02-12, 01:17   

Jesteś zdrajcą rasy,lewakiem i pedałem. Trzeba cie natychmiast usunąć ze społeczeństwa ty wynaturzony potworze :-( !!!
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-02-12, 02:31   

Cóż... Ciężki temat... Nie miałem nigdy podobnej sytuacji i na pewno takowej nie zastanę w tym życiu...
Jednak chyba bym próbował... Ale pomysł z proponowaniem jej kasy za sex to z pewnością zły pomysł...
 

Trafalgatar

User


Do³±czy³: 18 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-18, 18:42   

metalmummy Nie. STANOWCZE NIE. Nie drugi stopień pokrewieństwa, tylko czwarty. Drugi stopień pokrewieństwa to rodzeństwo.
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2017-01-20, 20:15   

Tom napisa³/a:

Jak dla mnie to działaj kolego :D To tylko sex, jeśli zachowacie to tylko dla siebie to nie widzę problemu, i nie duś to w sobie bo ci twój snake eksploduje :D

gemello napisa³/a:

Słuchaj :D dopóki nie będzie z tego dzieci to nie widzę przeszkody :d więc have fun i działaj :D

KwaÅ›ne_jabÅ‚ko napisa³/a:

sex z kuzynkÄ… to jest to..
mam takÄ… jednÄ… ze stolicy, widujemy siÄ™ raz na rok, czasem nawet raz na 2 lata
kiedy się spotkamy to zawsze jest ostre ruchanko od tyłu, nie zastąpi tego uczucia żadna inna normalna kobieta

_________________

 

anka505  

User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 32

Do³±czy³a: 22 Sty 2017

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-01-22, 19:19   

Powiedzcie mi proszę, jak Wam nawet nie wstyd? To nie jest normalne, myślę, że oboje powinniście udać się do psychologa czy seksuologa... takie relacje mogą się źle skończyć...
_________________
Jestem Anna. Moje imię nie do końca mi się podoba, ale postanowiłam, że będę z wami maksymalnie szczera. Moim największym zainteresowaniem są zabawki erotyczne dla kobiet.
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2017-01-22, 21:25   

anka505 napisa³/a:

Powiedzcie mi proszę, jak Wam nawet nie wstyd? To nie jest normalne, myślę, że oboje powinniście udać się do psychologa czy seksuologa... takie relacje mogą się źle skończyć...

No dokładnie, jest tak jak piszesz. Zresztą, nawet jeśli kuzynka nie wygada tego rodzinie to przecież może zajść w ciążę, a wtedy i tak się wyda. Do tego będą musieli wychowywać dziecko, i to takie, które raczej nie będzie do końca zdrowe :-P Czy naprawdę warto tyle ryzykować dla chwili przyjemności?
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com