Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Magda17  

Stały User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 31

Do³±czy³a: 23 Cze 2009

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2009-06-27, 16:00   

Wyłączam budzik, sprawdzam komę, poranna gimnastyka :D, mycie się, mycie włosów, ubieranie się, śniadanko, mycie zębów, a potem to już zależy od dnia :p
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-27, 19:26   

Niewątpliwie zależy od miejsca ,w którym się znajduję :-P
Gdy mieszkam na farmie robię wszystko rutynowo ,każdy poranek tak samo.
Z samego rana zakładam coś na piżamę i idę nakarmić konie, w tym czasie piję kawę, wypuszczam je na pastwisko i zazwyczaj idę jeszcza dalej spać , odpoczywać i tak naprawdę wstaję dopiero po dwóch godzinach.Czasem może wpadnie jakaś poranna przejażdżka,czy coś w tym stylu,ale zdarza się to rzadko i sporadycznie..

Jeśli jestem w domu.
To zazwyczaj wstaje z samego rana,aby wyjść z psem nad port, później zależnie od dnia włączam laptopa, puszczam cichutko jakąś muzykę i poświęcam czas na prysznicowo-śniadaniowe-zwalczające kaca sprawy.

Oczywiście jest to wersja wakacyjna ;)
_________________
Drugs&hugs.
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 20:37   

£azienka, śniadanie, sprawdzam gg i telefon
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-06-27, 23:28   

budzę się, leżę, leżę, leżę, sprawdzam telefon, załączam komputer, idę nakarmić kota, idę pod prysznic, w przelocie łapię coś słodkiego z kuchni i już gdzieś 13 jest ;)

a w dni szkolne - wyłączam budzik, zasypiam, zrywam się 15 min później, lecę do łazienki, łapię po drodze jakieś ubranie, chwytam plecak, buty, kurtkę i pędzę na przystanek jednocześnie obiecując sobie, że następnego dnia wstanę równo z dzwonkiem budzika...
_________________
meow
 

miaamy  

Stały User



Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 23:31   

budze sie z moim bratem na brzuchu (w taki sposob mnie budzi - zucaja sie na mnie :-/ ) sprawdzam tel. puzniej ide zjesc sniadanko poogladm troche tv stwierdze ze nic nie ma i i de na kompa ;p w miedzy czasie gdzies podrodze jesio sie umyje i ubiore ^^
_________________
I like it!
I like it!
I lkie it!
 

Kamilgostyn  

Stały User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Cze 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-06-28, 11:26   

Sprawdzam tel, łazienka, przeważnie poranna kawa -śniadanie ;) a później jadę do pracy. No a jeśli mam wolne to komp ;P
_________________
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo...
 

Gorzka  

Stały User

czekolada.



ImiÄ™: Aneta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 14:57   

najpierw patrzę na zegarek w telefonie, później siadam na łóżku, biorę okulary i związuje włosy. biorę laptopa do ręki w celu włączenia muzyki. Później idę pod prysznic, później może coś zjem i robię to co miałam zaplanowane wcześniej.

A w rok szkolny wstaję rano, albo nie wstaje wcale (jak jestem zmęczona - śpię do południa), idę pod prysznic, maluję się, susze włosy, ubieram się, idę na sniadanie i do szkoły.
_________________


I jak chuligan mam pełen kuli gun.
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 15:46   

W weekendy budze sie, po czym ide spac dalej. xDD

W dni powszednie:
Najpierw wylaczam budzik, czesto dosc brutalnie. Nastepnie, kierunek: toaleta.
Pozniej ubieram sie, jem jakiestam wmuszone sniadanie, nastepnie ewentualnie koncze sie pakowac, jesli dzien wczesniej tego nie zrobilam, myje zeby i ide (jakies 10-15 min) na przystanek. Autobusem pol godziny dojezdzam do szkoly, znowu jakies 10 minut zajmuje mi dojscie z przstanku do szkoly, a potem wlasciwie wraz z pierwszym dzwonkiem na lekcje konczy sie moj poranek.
 

BlackRing  

Stały User

Tiru riru ;D



Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 17:46   

Wstaje , lecę włączyć komputer , śniadanko , łazienka, siedzę na necie (i gram też w cs'a ;p), TV(4fun.tv bo viva shit;p) i około 13 trza wyjść na powietrze a póżniej to co mi przyjdzie do głowy to robię bo jak narazie nudy straszne u mnie;/
_________________
.... xD
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2009-06-28, 17:54   

Pobudka, wyganianie brata z pokoju, kilkuminutowa drzemka :mrgreen: , poranna toaletka, śniadanie i spacer z psem.
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

merryx3  

Hiper wymiatacz

no !



ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 13 Lut 2009

Sk±d: no sk±d?

   

Wys³any: 2009-06-28, 18:04   

Hm odsłaniam rolety, otwieram okno poranna toaleta sniadanie i z psem na spacer. A przed tym jeszcze sprawdzam gg i kilka rzeczy na necie.
_________________
Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. ;*

K. <3
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-06-28, 18:32   

Otwieram oczy, przecieram oczy, biorę do ręki komórkę, włączam gg, potem włączam mp3, zakładam na uszy, puszczam metal i piszę na gg na komórce. Po jakimś czasie wstaję myję zęby, jem coś itd. xD
_________________
 

anuchh  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 18:58   

budzę się około 10, jak ciężka noc [jakaś biba, czy coś] to wstaje ok. 15 nawet :D
ubieram się, jakoś staram się ogarnąć co się dzieje, wychodzę z psem na spacer, później sprawdzam nk, e-mlodzi, fotke, gadam na gg.... ale dalej nieważne, przecież pytanie jest od czego znaczynamy dzień :) jak ktoś ma jakiś pomysł na miłe spędzenie wolnego czasu to ja chętnie posłucham :P
_________________
Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości, nie pytając, czy ciało to zniesie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-28, 19:03   

Wstaję, drapie się po tyłku, przecieram oczy, sprawdzam godzinę, portfel ile zeszłej nocy przepiłem. Odpalam jointa, idę się napić, nastepnie swe kroki kieruję ku łazience myję się. Jem śniadanie, wsiadam w auto jeżdżę po mieście lansując się.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 09:11   

Ostatnio poranna toaleta, śniadanie a potem komp. I tak dzień w dzień. :]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com