Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-02, 21:23   

budzę się, wstaję, wc, ubieram się, sciele lozko, lazienka, do sklepu po świeże bułki i do domu na śniadanko :)
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-08-03, 18:14   

Teraz, w wakacje, budzę się, patrzę na komórce, która godzina, siadam na łóżku i włączam sobie Vivę, bo bez muzyki rano, to nie ma siły, żebym w dzień dobrze funkcjonowała.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-09-07, 14:02   

ja wstaje ide do kibla potem włączam prostownice potem komputer i jak sie prostownica nagrzeje to ide wlosy postowac potem makijaz ubieram sie i czasami jem sniadanie potem jeszcze siedze przed komputerem i wychodze do szkoly :znudzony:
_________________
Kiss my ass:*
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-07, 14:22   

W wakacje to zazwyczaj budzę się, sprawdzam co tam słychać na komórce i leże, rozbudzam się. często sciągam komputer na łóżko i tym sposobem lenię się do późna. W innym wypadku najpierw idę do kuchni, razem z komputerem (to jest nałóg). A dni, kiedy muszę coś zrobić, zaczynam od kąpieli.
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-08-17, 02:14   

Wstaję, robię poranna toaletę, jem śniadanie, szykuję się np do szkoły lub w inne miejsce, w które muszę lub chce iść. Jeśli nie mam nic na rano, to po zjedzeniu śniadania obijam się.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-08-17, 09:55   

Wstaję, idę do kuchni zrobić herbatę.
I z tą herbatą siedzę na łóżku, przeglądam gazety.
_________________
W miękkim futrze kota
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-08-17, 15:49   

Od kawy przy laptopie. Później zwykle śniadanie i prysznic.
_________________
Drugs&hugs.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-08-18, 16:01   

Od dłuższego czasu najpierw się załatwiam, a potem, jedząc śniadanie, czytam książki.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

banasiatko  

Wymiatacz

Y.O.L.O.



ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-08-18, 21:22   

Robię sobie płatki - czekoladowe muszelki z mlekiem - i zasiadam przed kompem, gdzie przeglądam facebooka, forum i kilka blogów.
_________________
http://poza-brzuszkiem.blogspot.com
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2013-08-18, 21:44   

Swój dzień zaczynam od łyka wody. Następnie prysznic, oczyszczanie twarzy itp. Prostowanie grzywki lub całych włosów. Później jem śniadanie, ubieram się, ścielę łóżko i inne czynności.
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-20, 19:57   

zbyszek napisa³/a:

Ja najpierw poranne biegi (to w dni wolne),a w normalne to prysznic ,mycie zębów itp.Potem sprawdzam gg,e-maila.Włączam telefon.Patrze kto ma dziś urodziny imieniny itp.
Pózniej wizyta na redcafe.pl i oczywiście przeglad w co by się dziś ubrać (to trwa najdłużej normalnie jak kobieta ) i można iść do szq


Serio? :-o O której ty wstajesz w takim razie żeby mieć czas na to wszystko?
Mój dzień zaczyna się od wyłączenia budzika, przykrycia się kołdrą i czekanie na koniec świata a kiedy to nie następuje niechętnie wstaje, daje kotu jeść, pije kawę, potem poranna toaleta, ubieram się i wychodzę.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-11, 22:06   

budze sie, biore do reki telefon :) jak wstane to najpierw wc potem sie ubieram, sciele lozko, do lazienki i sniadanko :) a potem komputer ;P
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-09-11, 23:06   

Wstanie :-D - wyciągnięcie masła z lodówki, żeby się zmiękczyło do śniadania - toaleta - zmywanie po kolacji dnia poprzedniego - przygotowanie składników na śniadanie - nalanie wody do czajnika, przygotowanie kubków. Potem siadam w fotelu obok łóżka i budzę męża subtelnie :evil: - liczę kopniaki dziecka - mąż się budzi i drepta do łazienki, wtedy ja wracam do kuchni - robię kanapki i kawę zbożową. Przez ten czas mąż składa łóżko i ustawia stół, układam na stole śniadanie, modlitwa poranna z mężem, śniadanko, tvn 24 ;D. I tak cooooodziennnnieeee.... gdy mąż ma wolne lub nocki. Gdy ma ranki prawie identycznie, tylko, że nie składam łóżka bo jest już dla mnie za ciężkie, jem przy specjalnie zrobionym "pulpicie" przy fotelu, mogę na nim postawić naczynia :-) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-09-11, 23:14   

Od początku wakacji moje poranki wyglądają niemalże identycznie.
Budzę się, na oślep wędruję do toalety, myję zęby, dreptam do kuchni po kawę, wracam do łóżka, włączam jakieś radio, odpalam komputer i dobudzam się powolutku. W ekstremalnych momentach może to trwać nawet do pory obiadowej.
Jeśli muszę gdzieś wyjść przed południem, budzę się w ostatniej chwili, biegnę do łazienki, robię kawę, jakieś śniadanko i wertuję pospiesznie neta. Wybiegam z domu zwykle kilka minut przed odjazdem autobusu, często jeszcze czesząc się w biegu.
Ten internet to jakieś głupie uzależnienie się stało przez te dwa miesiące...
_________________
meow
 

Hank  

Stały User


Do³±czy³: 12 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-09-12, 11:56   

Od zagotowania wody na herbatÄ™.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com