Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

patr00  

User


Imię: Piotrek

Wiek: 21

Dołączył: 07 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-07, 15:45   Odbudowa relacji

Cześć, z natury mam duży problem z budowaniem poważnych relacji z dziewczynami. Wynika to z mojego trudnego charakteru. Zazwyczaj gdy zbliżam się do szczęścia, to wszystko psuje i nabieram dystansu. W moim najnowszym przypadku czuje, że poznałem dziewczynę w pełni odpowiednią, która mógłbym w przyszłości wziąć za żonę. Dlatego chciałbym o nią powalczyć. Proszę doradźcie mi jak naprawić relację.
Poznałem ją w te wakacje, w dosyć romantycznych warunkach. Rozmawialiśmy bardzo szczerze przez całą noc. Czułem się jakby wyjmowała mi słowa z ust. Niespodziewanie spotkaliśmy się jeszcze parę dni później, wieczorem przed moim wyjazdem. Zrozumiałem wtedy że coś może z tego być, zwłaszcza że przyjeżdża do mojego miasta na studia. Po wyjeździe pisaliśmy ze sobą non-stop, bardzo otwarcie i z planami na przyszłość. Jeszcze tego samego miesiąca przyjechałem do jej miasta w kontekście imprezy, a tak naprawdę pojechałem tam żeby się spotkać z nią. Obydwoje byliśmy bardzo zadowoleni z tego faktu, że się zobaczymy. Jednak podczas mojego pobytu, wszystko się zmieniło. Nie podobało mi się jej zachowanie podczas imprezy, jak próbowała rozbudzić we mnie zazdrość. Udało jej się to i dałem się wciągnąć w dziecinną gre. Zamiast podrywać ją, zdystansowałem się i dobrze się bawiłem. Wypisywała do mnie w kolejnych dniach i inicjowała kontakt, a ja to olewałem. Mimo że się widzieliśmy jeszcze pare razy, to nie były to te same szczere rozmowy. Raczej wymiana zdań pełna zadufania i goryczy. Pożegnaliśmy się w zgodzie, ale bez żadnych obietnic na przyszłość, tak jak to miało miejsce poprzednim razem. Nie osiągnąłem podczas tego wyjazdu tego co chciałem, byłem zły i sfrustrowany. Postanowiłem że nie będę do niej pisać i zobaczę jak się sprawa rozwinie po wakacjach. Nie wytrzymałem i napisałem do niej po tygodniu, ale nie spodziewałem że będzie mnie tak oschle traktować. Odpisywanie po długim czasie albo wcale mimo bycia on-line, drętwe rozmowy. Bardzo bym chciał znowu z nią rozmawiać, tak jak to było wcześniej. Olewaliśmy się już wystarczająco długo, przerwałem ciszę w kontakcie, co mam więcej niby zrobić? Mimo wszystko widzę w internecie, że wysyła mi potajemne sygnały i również zaczęła inicjować kontakt na swój sposób. Czy da się to jeszcze odbudować, może teraz specjalnie udaje że mnie olewa, prowadząc gierke albo zaczęła mnie postrzegać w kategorii znajomego? Tylko myśle że nawet zwykłym znajomym tak długo nie nie odpisuje. To wygląda tak jakby specjalnie wciągała mnie do rozmowy, żeby nie odpisywać.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineatImię: Kuba

Wiek: 18

Dołączył: 16 Lis 2013

Skąd: Najlepsze Miasto

   

Wysłany: 2017-08-08, 16:16   

na odległość nic nie odbudujesz. Jakbyś się nie wciągnął w te gierki to co innego, prawie się nie znaliście a ty zareagowałeś na jej 'test czy ma jajka' jakbyście byli parą.
Bije od ciebie lekka frustracja, poznaj trochę kobiet w swoim życiu a tą olej.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphorosDołączyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: 2017-08-09, 11:53   

Cóż, mogła poczuć się zraniona. Przypuszczam że się nie spodziewała, że ta "gierka" tak negatywnie wpłynie na wasze relacje, nawet ba że to coś ma z tym wspólnego jak się później zachowałeś. Oczywiście ja tu snuję domysły bo w głowie tej dziewczyny nie jestem. Jednakże odradzam zabaw pod tytułem nie będę się odzywał zobaczę co z tego będzie w przypadku gdy znacie się tak krótko, tym bardziej ignorowanie jej.. w ten sposób mogła pomyśleć, że Tobie nie zależy.. i dlatego obecnie traktuje Cię na dystans bo wycisza się i stara się o Tobie nie myśleć. I owszem może specjalnie też Cię karać za to, że Ty jej nie odpowiadałeś, ale bardziej stawiam na to, że po prostu próbuje się od Ciebie odciąć.
Co możesz zrobić? W tak zagmatwanej sytuacji bym po prostu odbyła z nią szczerą rozmowę.
Aha a co do bycia dziecinnym też byłeś nawet bardziej bo ona prawdopodobnie nie chciała Ci zrobić przykrości, a Ty nie wiem co próbowałeś osiągnąć swoim zachowaniem.
 

patr00  

User


Imię: Piotrek

Wiek: 21

Dołączył: 07 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-09, 13:59   

Nie jestem typem natręta i jak widzę że ktoś nie jest zainteresowany relacją, to się nie narzucam, nawet jeżeli mi bardzo zależy jak w tym przypadku. Jednak osoba która chce się odciąć, nie zachowuje się w ten sposób, wysyłając mi zdjęcia a potem nie odpisując oraz reagując na moje posty. Ten świat się zrobił dziwny przez te rożne aplikacje internetowe, co utrudnia zadanie w dogadaniu się z drugą osobą. Na prawdę wcześniej zbudowaliśmy sobie mocne podstawy, komplementy, obietnice i plany. Tak łatwo jest o tym zapomnieć, z powodu paru głupot? Wiem że zrobiłem błąd, ale cóż zrobić. Moje ego wzięło nademną górę. Chyba faktycznie pogadam z nią szczerze, w końcu od szczerości zaczęła się nasza znajomość, a dopiero potem ją zatraciliśmy.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineatImię: Kuba

Wiek: 18

Dołączył: 16 Lis 2013

Skąd: Najlepsze Miasto

   

Wysłany: 2017-08-09, 15:04   

Szczerze stary? Jeżeli znasz od niedawna kobietę i nie wiesz jak interpretować jej zachowanie to spójrz na sprawę przez pryzmat tego co robi zamiast tego co mówi. Zainteresowana chciałaby się z tobą skontaktować, spotkać itd. Przesadziłeś na imprezie, potem jak sam mówiłeś inicjowała kontakt a ty miałeś to gdzieś.
I naprawdę, jeżeli miałbyś inne opcje to nie myślałbyś tak bardzo nad tą jedną relacją (w której w dodatku masz minimalne szanse na ugranie czegokolwiek). Zanim zajmie to za wiele twojego czasu, środków materialnych i myśli, odpuść sobie i wyjdziesz na tym najlepiej.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

patr00  

User


Imię: Piotrek

Wiek: 21

Dołączył: 07 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-10, 00:32   

Pewnie tak zrobie, ale nigdy tak bardzo nie byłem zafascynowany dziewczyną jak w tym przypadku(idealna dla mnie).Patrze właśnie przez pryzmat tego co robi, jeżeli by mi się nie rzucała w oczy to bym dał sobie spokój. Ona w dalszym ciągu mnie zaczepia, ale pisać nie chce. Jak to wyjaśnisz? Sprawa jest na tyle skomplikowana, że jest lato, a na jesień przeprowadza się do mojego miasta. Więc wtedy może będzie chciała się spotkać. Poki co daje sobie spokój, zobaczymy za pare miesięcy, ochłoniemy i może wtedy będzie okazja. Wydaje mi się że obydwoje jesteśmy zawiedzeni jak moje odwiedziny się potoczyły, oczekiwaliśmy wtedy czegoś więcej, a skończyło się rozczarowaniem. Teraz trzeba nabrać dystansu i może zbudujemy coś od nowa. Co nam właściwie po pisaniu, relacje trzeba rozwinąć na żywo.
 

AT4  

Stały User

WTF?!Wiek: 20

Dołączył: 29 Mar 2013

Skąd: z nico?ci

   

Wysłany: 2017-08-11, 01:29   

Daj sobie spokój, miałem podobną sytuację i mimo, że plany były wielkie wyszło jak wyszło. Kontakt zerwaliśmy ponad pół roku temu i mimo, że czasem tęsknię nie wyobrażam sobie, że tamten czas mógłby wrócić :). Trzeba żyć dalej.
Według mnie nie ma sensu niczego planować, jeżeli jakaś strona to wymusza to raczej nic z takiej relacji raczej nie będzie. Oczywiście tak mi się WYDAJE bo ekspertem w tych sprawach nie jestem ;) .
_________________
Iksde
 

patr00  

User


Imię: Piotrek

Wiek: 21

Dołączył: 07 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-11, 02:13   

Wszystko wróciło do normy, akurat gdy się wycofywałem.
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphorosDołączyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: Wczoraj 14:43   

Cieszę się :D

A na przyszłość jak Ci na czymś zależy to co masz do stracenia, próbując się dowiedzieć co się stało? Łatwiej działać ja się wie, co się dzieje. :) jakby odmówiła rozmowy, albo by się wymigiwała to rozumiem, ale tak cóż mogliście ciągle się wymijać przez błędne interpretacje swoich działań.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com