Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-25, 15:35   

Ja bardzo, bardzo polecam dietę białkową (dr Dukana). Być może do najprzyjemniejszych nie należy (zwłaszcza dla takich osób jak ja - które nienawidzą nabiału), ale jest skuteczna. Widziałam efekty na własne oczy, moja bratowa schudła na niej w miesiąc naprawdę sporo. Sama byłam na niej przez niecałe 2 tygodnie (jadłospis mnie niestety niszczył, dłużej nie wytrzymałam) i przez te kilkanaście dni kilka kilogramów mi ubyło. Nie znam skuteczniejszej diety, szkoda tylko, że ona wymaga tyyylu poświęceń :oczami:
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-08-25, 16:42   

Porcelana. napisa³/a:

Ja bardzo, bardzo polecam dietę białkową (dr Dukana). Być może do najprzyjemniejszych nie należy (zwłaszcza dla takich osób jak ja - które nienawidzą nabiału), ale jest skuteczna. Widziałam efekty na własne oczy, moja bratowa schudła na niej w miesiąc naprawdę sporo. Sama byłam na niej przez niecałe 2 tygodnie (jadłospis mnie niestety niszczył, dłużej nie wytrzymałam) i przez te kilkanaście dni kilka kilogramów mi ubyło. Nie znam skuteczniejszej diety, szkoda tylko, że ona wymaga tyyylu poświęceń


Ja też wspominałam o niej niedawno w innym temacie, ale po co w tak młodym wieku zabierać się za tak inwazyjną diete?
Regularne 5 posiłków, brak slodyczy i tuczących produktów. Æwiczenia mile widziane. Powinno wystarczyć. ; )
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

rybka200  

User


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-25, 16:52   

Oj dziewcyzny ... :kwasny:
To odchudzanie tylko wam w głowie. Przecież każda z was jest śliczna na swój sposób i po co zmieniac ? Wiem czasami jets tak że ktoś tego nie akceptuja, ale czy to was powinno interesowac ? Nie liczy się zdanie innych tylko to co Ty myślisz :-)
A później się słyszy Anorektyczki wa¯y 30 kg grozi jej śmierc... Nie boicie się tego ? Każdy jest tkai jaki jest i ma swoją budowę ciała i lepeij w to nie ingerowac bo można sobie tylko zaszkodzic
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-08-25, 17:16   

rybka200 napisa³/a:

Przecież każda z was jest śliczna na swój sposób i po co zmieniac ?


żeby być śliczniejsza.

rybka200 napisa³/a:

Wiem czasami jets tak że ktoś tego nie akceptuja, ale czy to was powinno interesowac ?


odchudzanie siÄ™ 'dla kogoÅ›' jest chyba najmniej popularnÄ… formÄ… zrzucania wagi. baby to perfekcjonistki.

rybka200 napisa³/a:

A później się słyszy Anorektyczki warzy 30 kg grozi jej śmierc... Nie boicie się tego ?


nie. myśl godna mojej matki, pozbycie się choćby 1kg to już prawie anoreksja. czy odchudzanie jest takim złem?

rybka200 napisa³/a:

Każdy jest tkai jaki jest i ma swoją budowę ciała i lepeij w to nie ingerowac bo można sobie tylko zaszkodzic


a pan doktor ma na to jakieÅ› potwierdzenie?

słowem, pier****, po całości.

a motywacją zawsze dobrą było spojrzenie w lustro, ewentualnie wyciągnięcie z szafy jakiejś zapomnianej sukienki i wniosek, że nie leży tak jak powinna.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Ostatnio zmieniony przez sheilven 2010-08-25, 17:19, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-08-25, 17:17   

rybka200 napisa³/a:

Oj dziewcyzny ...
To odchudzanie tylko wam w głowie. Przecież każda z was jest śliczna na swój sposób i po co zmieniac ? Wiem czasami jets tak że ktoś tego nie akceptuja, ale czy to was powinno interesowac ? Nie liczy się zdanie innych tylko to co Ty myślisz
A później się słyszy Anorektyczki warzy 30 kg grozi jej śmierc... Nie boicie się tego ? Każdy jest tkai jaki jest i ma swoją budowę ciała i lepeij w to nie ingerowac bo można sobie tylko zaszkodzic


Naprawde masz 18 lat? Naiwna wypowiedź godna 12 latka.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Monoo  

User


ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 24 Sie 2010

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2010-08-25, 19:03   

Tak dokładnie odpowiedź taka sobie (Rybka200) no, ale cóż. Co do pytania ile waże i ile mam wzrostu: 169/65 :->

[ Dodano: 2010-08-25, 19:04 ]
A i nie chodzi mi o to czy akceptują mnie inni taką jaką jestem tylko po prostu chcę to robić sama dla siebie i jakoś dla mnie jak i pewnie dla wielu osób ważne jest to by samemu czuć się dobrze w swoim ciele :]
_________________
pzdr.Mono
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-25, 20:31   

Monoo napisa³/a:

Co do pytania ile waże i ile mam wzrostu: 169/65 :->


Masz idealne BMI i zapewne żadna dieta nie jest Ci potrzebna.

Monoo napisa³/a:

A i nie chodzi mi o to czy akceptują mnie inni taką jaką jestem tylko po prostu chcę to robić sama dla siebie i jakoś dla mnie jak i pewnie dla wielu osób ważne jest to by samemu czuć się dobrze w swoim ciele


Ale żeby od razu stosować jakieś wymyślne diety? Zastosuj się do tego co piszą Ci o ograniczeniu słodyczy i sporcie, wtedy będzie dobrze.
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

Monoo  

User


ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 24 Sie 2010

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2010-08-26, 14:34   

Niby waga do wzrostu nie jest zła, ale ja mam nogi czy pupe dość szczupłe a wszystko w brzuszku no i niust też nie jest mały , ale on mi nie przeszkadza
_________________
pzdr.Mono
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 17:15   

Cytat:

Niby waga do wzrostu nie jest zła, ale ja mam nogi czy pupe dość szczupłe a wszystko w brzuszku no i niust też nie jest mały , ale on mi nie przeszkadza


To dieta nie jest Ci potrzebna, tylko ćwiczenia.
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

sroczka1112  

User


ImiÄ™: Natalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 26 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 19:19   

A ja mam 160 cm i 57/58kg (różnie bywa) i choć od kilku lat próbuję zrzucić przynajmniej 2-3 kg, jeszcze nie udało mi się wytrwać w żadnej diecie dłużej, niż 2 dni. Chyba mam za mało samozaparcia. Aczkolwiek grunt to zaakceptować siebie taką, jaką się jest. I wtedy myśli o oddchudzaniu schodzą na dalszy plan i można zająć się czymś ciekawszym niż dietami.
 

kasiawito  

User



ImiÄ™: Katarzyna

Wiek: 33

Do³±czy³a: 31 Sie 2010

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2010-08-31, 17:10   

Ja tez musiałabym się trochę poodchudzać... nie podoba mi się mój duży brzuch, nogi mam na szczęście szczupłe i ogólenie nie widać po mnie że noszę rozmiar 40 / 42 :P Brzucha nie pokazuję, zawsze staram się tak ubierać żeby go ukryć. Ogólnie to żadnej konkretnej diety nie ma sensu stosować, doszłam do wniosku, po prostu ruszać się trzeba i kontrolować co się je. Narazie mi się nie chce :P ale może od października... :P Aha ważę 65 kg i mam 166 około
_________________

 

bubble  

User



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-31, 22:49   

Ja walczÄ™ z udami i brzuchem.
Po prostu jem mniejsze porcje, zrezygnowałam ze słodyczy, soków itp.
Póki co brzuszek robi się coraz bardziej płaski.
I oczywiście staram się dużo ruszać.
Rozmiar bluzek - 38/40.
Mam również szerokie biodra, tego niestety nie zmienię. Rozmiar 38/40.
Ale będę zadowolona, jak chociaż trochę schudnę z ud. ;)
Mam 167 i ważę 64 kg.
_________________
''To tylko krok by pomyśleć i się cofnąć, zatrzymać w gardle słowo, które może kogoś dotknąć ,
czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój.''
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-01, 07:02   

Ja nie wiem jak jest z dietami czy coś, bo i tak mam niedowagę więc nic nie stosuję, ale jak wiadomo brzuszek się robi, a na wadze nie przybywa (tak jest u mnie przynajmniej) więc ja sobie kręcę hula hopem (takie masujące) i na skakance skaczę (ale to już raczej z przymusu niż z chęci schudnięcia) no i kiedyś robiłam a6w, ale mnie bolało, a ja nie lubię jak mnie boli.

Proponuję po prostu.. że tak powiem zdrowo się odżywiać.. jeść często a małe ilości (chyba...? ), ostawić napoje gazowane, bo gaz wywala brzuch, ograniczyć słodycze do minimalnego minimum, ale absolutnie nie przechodzić na wegetarianizm.
 

aguleczek  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 10:40   

Porcelana. napisa³/a:

Ja bardzo, bardzo polecam dietę białkową (dr Dukana).


Ja jednak osobiście bym tej diety nie polecała, bo choć rzeczywiście jest skuteczna, to nie do końca zdrowa, nie dostarcza organizmowi wszystkich potrzebnych substancji odżywczych. Choć rzeczywiście człowiek szybko chudnie, to też szybko traci energię. Ponadto efekt jojo jest częstym zjawiskiem po zastosowaniu tej diety.
Myślę że w młodym wieku lepszym i mniej inwazyjnym rozwiązaniem było by zrezygnowanie z słodyczy i fast foodów na rzecz owoców i warzyw, ewentualnie zrezygnowanie z kolacji oraz jakiś sport.
 

ilustris

User



Do³±czy³: 09 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-09, 00:41   Re: Odchudzanie

Po co sie odchudzać?!

Nie ograniczaj jedzenie czegokolwiek, więcej ruchu, spacerów, ćwiczeń - samo zejdzie.
A swoją drogą, zaakceptuj swoje ciało :)
Ja powtarzam sobie po kazdej zimie, że zbieram zapasy na następną :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com