Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-06, 22:32   

Ja też mam ambitne plany, w związku z odchudzaniem. Mam tendencję do trucia organizmu, więc bez oporów jem suplementy.
Moje odchudzanie polega na jeżdzeniu na rowerku conajmniej 40 minut, do tego L-karnityna, chrom na zmniejszenie apetytu i witaminki co by nie umrzeć, bo praktycznie niczego nie lubię z wartościowych rzeczy, a i niedobory witamin mam. Poza tym mniej tłuszczy, więcej błonnika i jakoś to będzie. Przez chwilę stosowałam taki system i skutkował. Musiałam przerwać. Ale od przyszłego tygodnia zabieram się na nowo. Najgorzej jest powstrzymać się od słodyczy, ale chrom dobrze sobie z tym radzi.
Przyznaję, że nie znam się nazbyt na dietach, więc radzę ostrożnie podchodzić do tego co mówię.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 22:35   

laven napisa³/a:

hrom na zmniejszenie apetytu


Ile masz lat?
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-06, 22:56   

19. Starałam się jak najwięcej dowiedzieć o chromie. Zdaję sobie sprawę, że może wpływać negatywnie na organizm. Jednak zauważyłam też objawy niedoboru, może niekoniecznie wynikają z braku chromu. Ale przede wszystkim mam straszne napady głodu na słodycze. Czasem potrafię nic nie jeść oprócz słodyczy. A powstrzymanie się, jest dla mnie koszmarem. Uważam, żeby nie przesadzić z chromem. Dlatego biorę mniej niż maksymalna dawka. Nie doczytałam nic, o szczególnym wpływie na młody organizm.
Wnioskuję, że znasz się nieco w tych sprawach. Więc może, potrafisz uświadomić mi coś, czego jeszcze nie wiem.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 10:35   

Chrom sprzyja powstawaniu komórek nowotworowych, ale trzeba byłoby jeść go o wiele za dużo i za długo - no i nie można tylko od niego uzależniać naszego "nie jedzenia" słodyczy.

Dla takich dziewczynek 12-15 lat nie jest wskazany; może się posypać menstruacja.
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-02-07, 11:53   

i jeszcze a6w na ładny brzuszek. ;) 15-20 minut wieczorkiem a efkty są. ;D ostatnio w tydzień zgubiłam 4 cm w tali ;D
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 16:08   

Miałam epizod z odchudzaniem, zrobiłam sobie dietę góra 500 kcal dziennie... kiedy zemdlałam u koleżanki zaczełam jesc 1000 kcal dziennie i jest dobsz... chociaż trudno jest nie jeśc słodyczy... albo bułek... sera...
Trzeba uwazac z odchudzaniem... :->
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Yeoman  

User

Krzysiek



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 16:19   

Ja bez stosowania specjalnych diet, w ciągu niecałych 4 miesięcy zrzuciłem z 76 na 62, jadłem normalnie, z tym, że po godzinie 18 nic do ust nie pakowałem, a prócz tego siłka i bieganie, które wprawdzie nie było elementem treningu, tylko hmmm potrzebą dostawania się prawie codziennie w miejsce położone ponad 5km od mojego domu, na busach bym zbankrutował ;]

Teraz podbiłem do 68 i utrzymuję wagę i jest gitara ;)
_________________
WEJD¬, ZAREJESTRUJ SIÊ, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ JE NA CIEKAWE NAGRODY
ZAPRASZAM:

http://tnij.org/czytajwszystkich
 

misiek89  

Mega wymiatacz

Uratuj mnie...



ImiÄ™: brak

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

Sk±d: towni

   

Wys³any: 2009-02-07, 16:30   

Ja się nie odchudzam bo nie mam z czego, przez to każdy się na mnie wydziera że nic nie jem. :-|
_________________
 

sek750i  

Wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 19:43   

Mam jeszcze 1 pytanie. Ile trzeba biegac? Ile wy biegaliscie? Zaczalem dzisiaj i biegalem przez okolo 20 min.

EDIT///
Najlepiej by bylo codziennie, nie?
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-07, 22:36   

Ostia napisa³/a:

nie można tylko od niego uzależniać naszego "nie jedzenia" słodyczy.

To prawda. Ale lepsze coś takiego niż nic. Jak długo nie jem słodyczy, to później tak mocno mnie nie ciągnie. Więc to dla mnie dobra terapia zastępcza, na pewien czas.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-18, 19:32   

Najlepiej by było wogóle się nie odchudzać.
_________________
Drugs&hugs.
 

makoo  

Mega wymiatacz

¯yjący chwilą



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Gru 2008

Sk±d: prosto z Polski

   

Wys³any: 2009-02-18, 23:13   

sek750i napisa³/a:

Ile trzeba biegac?


Zależy jak. Jak będziesz biegł 5 km/h to biegnij 28,534 km ^^
A jak będziesz biegł 20 km/h 7,134km xD

Zależy od treningu. Najlepiej jest biec szybkim równym tempem i gwałtowne przyśpieszenie. Np. Biegniemy w miarę szybko 100m i nastepne 20m na maksymalnych obrotach. W takim treningu efekty są najlepsze i najszybsze.

btw. Ten trening nie może trawać dłużej jak 20 min.
_________________
Wiem, że nic nie Wiem
Sokrates

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
Woody Allen

Pozdrawiam CiÄ™ Go¶æ :)
 

niezawsze  

User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-19, 20:50   

pij wodę mineralną zamiast napojów, które posiadają tzw 'puste kalorie', nie jedz nic wieczorkiem, przynajmniej dwie godzinki przed snem. Takie podjadanie w godzinach wieczornych jest najgorszym złem. ^^ a czy bieganie pomoże ? hmm, pewnie tak. Może warto spróbować. ; )

ograniczyłam czekoladę, piję tylko wodę mineralną, nie jem nic wieczorem i pomału widzę efekty. ; )
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-23, 12:26   

Hm...ja schudłem 28kg od czerwca 2008.
Metoda jest prosta, tak jeść, tak ćwiczyć by zawsze był ujemny bilans energetyczny.
Np. poprzednio mój organizm potrzebował 2700 kalorii z pożywienia dostarczałem gdzieś z 1300 kalorii odejmując od tego ćwiczenia ect. czyli wychodziło mniej niż 1000 kalorii dziennie.
Tygodniowo traciłem nieco ponad 1 kg a miesiącu to było trochę ponad 4 kg. Trochę za szybko, ale cóż.
Ważne by po schudnięciu się pilnować bo jeśli nie to będzie efekt jo-jo niezbyt przyjemny.
Trochę dłużej trwa "wciąganie" się skóry która była rozciągnięta, do tego potrzeba czasu.

I tu jest problem...dlaczego? Bo ktoś co się odchudza i zgubił sporo kg nadal nie jest zadowolony z siebie bo i tak wygląda na puszystego bo skóra została jeszcze. Wiele osób wtedy wpada w anoreksje bo się odchudza, odchudza i odchudza. Aż na wadzę pojawia się 50 kg przy wzroście 180cm.
Ja teraz staram się utrzymać tą wagę na tym poziomie.

Aaa no i starać się nie jeść po 18. £atwiej się zasypia też z pustym żołądkiem bo gdy jest pełny to większość krwi idzie to żołądka, jelit by to strawić a w nocy wolniej pracuje organizm. Przyjęło się, że ostatni posiłek powinno się zjeść nie później niż 4h przed snem, lekki posiłek oczywiście.
 

effa  

User

effa


Wiek: 29

Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-27, 20:23   Jak szybko schudnąć?

Uważam że mam za duży tyłek.. :przestraszony: czy znacie może jakies ćwiczenia lub diete (sprawdzone! i szybkie!)na tą właśnie część ciała? jeżeli tak to bardzoo prosze o rady. :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com