Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

xomkax  

User


ImiÄ™: Aleksandra

Do³±czy³a: 26 Lip 2015

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2015-07-30, 11:45   

¯eby to było takie łatwe! :/
_________________
Photography is a life.
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-30, 13:33   

xomkax, jest łatwe. Wystarczy chcieć i mieć godzinę wolnego czasu. Dodatkowo trochę więcej na plan treningu + dieta.
_________________
屁股
 

Katarzyna_Lilia  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-30, 15:36   

Ja też byłam przyzwyczajona do normalnego jedzenia, a potem musiałam przeskoczyć na dietę bezglutenową w połączeniu z bezmleczną i bezcukrową. Było bardzo ciężko na początku, bo byłam przerażona faktem ile ulubionych rzeczy musiałam odpuścić. Myślałam, że nie wytrzymam, że nie dam rady. Z czasem się przyzwyczaiłam. A i do treningu można się przyzwyczaić. Kwestia wyrabiania nawyku i odrobiny silnej woli ;)
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-30, 15:46   

Katarzyna_Lilia napisa³/a:

A i do treningu można się przyzwyczaić.


A moim zdaniem głównym czynnikiem jest zarówno chęć zmiany, (więc też w tym silna wola) ale także właśnie polubienie samych ćwiczeń i aktywności.
Jeśli ktoś ma czas to rower/bieganie (lub to i to) + ćwiczenia w domu/siłownia (lub to i to) + basen i dostaje sie niezłego kopa.

A i głównie do dziewczyn, bo istnieje takie przekonanie, że ćwiczenia typu przysiady i zwiększanie ich powtórzeń np. o 20 dziennie jest złotym środkiem, a naprawdę to nic nie da.
_________________
屁股
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-25, 15:27   

Coca cola nie ma zbyt wielu kalorii do zaoferowania.
_________________
W miękkim futrze kota
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-08-26, 12:58   

Nie wiem ile ma kalorii, więc tu nie mogę się wypowiedzieć,wiem tylko że 0,5 litrowa butelka zawiera 60% dziennego zapotrzebowania na cukry, a to już ilość przerażająca, bo cukry przecież są we wszytskich warzywach czy owocach i w większości tego co jemy. Sumując - cola jest tutaj tym produktem, przez który ogromnie przekraczamy dzienne normy cukru i w konsekwencji tyjemy.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-26, 13:20   

Ogarnij sie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-10-06, 20:52   

¯adne tabletki, bez tabletek schudłem 73 kilo, tylko dieta i treningi. Nic poza tym. Tabletki to ścierwo.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

renowius

User


Do³±czy³: 09 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-09, 09:48   

Dobrym rozwiązaniem wspomagającym dietę jest sprawdzić polecam LINK USUNIÊTY takie rozwiązanie :) Sam ostatnio zaczałem korzystać i jestem zadowolony.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-12-02, 11:16   

schudłam (a raczej waga utrzymuje mi się na tym samym poziomie) odkąd nie jem produktów powodujących u mnie alergie pokarmowe.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Lipers  

User


Do³±czy³: 09 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-09, 17:50   

Wszystko tak naprawdę opiera się na diecie... Jeśli odpowiednia ją zbudujemy, a przede wszystkim wyrzucimy z niej śmieci i dodamy troche wysiłku fizycznego to mamy praktycznie gwarancje osiągnięcia lepszej sylwetki :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-05-10, 06:47   

LukaszM88 napisa³/a:

Efektów u siebie jeszcze nie widzę ale to pewnie spowodowane tym że piję od tygodnia.



I nie zobaczysz.
_________________
W miękkim futrze kota
 

nagietkowa

User


Do³±czy³: 23 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-23, 11:45   

Mi najbardziej pasuje dieta Cambridge, razem z mamą stosujemy. Stąd mamy wytyczne - nadiecie.net . Próbujemy też wkręcić tatę, ale za bardzo lubi piwo :P Dieta fajna, bo nie wymaga poświęcania dużo czasu i nie jest drakońska.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-06-27, 18:58   

Znów się roztyłam.
Tak sobie myślę, że nie będę chudnąć, bo mi się nie chce.
Ale mam w zamiarze zdrowo pić i jeść, bo ostatnio jadłam tylko chipsy popijane energetykami.
Głównie zielone koktajle. I nieco poprawić wygląd swojego ciała przez ćwiczenia z piłką.
Powrócę też do rozciągania na świeżym powietrzu.
Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę, kiedy będę piękna i zdrowa. Zapewne wkrótce.
Dziś poczyniłam pierwsze kroki- kupiłam blender z kranikiem.
_________________
W miękkim futrze kota
 

grimsch

User


Do³±czy³: 27 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-27, 20:47   

Ja jestem na diecie bezwęglowodanowej, w ciągu 4 miesięcy waga spadła o ok 8kg, do celu pozostało jeszcze 12kg :) Jestem bardzo zadowolony z efektów diety, poczytajcie sobie nt. tej diety tutaj: http://nadiecie.net/dieta-bez-weglowodanow/ Na tej stronie znajdziecie też wiele porad i ciekawostek dla odchudzających się. Polecam poczytać i trzymać się sposobów żywienia a efekty pojawią się bardzo szybko :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com