Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

menka

User


Do³±czy³: 17 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-07-04, 12:26   

Jak się ma zapał to odchudzanie jest bułeczką z masłem :) uwierzcie mi na słowo. Sama jestem po etapie odchudzania. Brałam zalecany przez dietetyka therm line fast w okresie diety redukcyjnej. Moge ten suplement z czystym sercem polecić. Jakaś lekka dieta plus siłownia i efekty murowane.
 

grazynka88  

User


Do³±czy³a: 04 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-04, 14:37   

dieta panie..
_________________
ranking tabletek na odchudzanie
 

Hermiona78

User


Do³±czy³: 16 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-29, 13:30   

To prawda nawet bardziej od diety ważny jest ruch, a to niestety dla wielu jest problem
 

Phoca  

User



Do³±czy³: 20 Wrz 2016

Sk±d: WarmiÅ„sko-Mazurskie

   

Wys³any: 2016-09-30, 17:32   

Czy w ogóle istnieje na tym świecie dieta dobra dla facetów?
Ostatnio przybyło mi kilka, no może nie kilka, przybyło mi dwanaście kilogramów w ciągu kilku miesięcy.
Chciałbym coś z tym zrobić jednak mam wrażenie że wszystkie diety odchudzające są stworzone tylko i wyłącznie dla kobiet.
Jestem mężczyzną, nie oszukujmy się, nie mam zamiaru jeść 1200kcal składające się z sałatek i musli, na samą myśl mnie mdli.
 

harnasiek4

User


Do³±czy³: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2016-11-30, 17:00   

Ruch i zdrowe posiłki. Jedno bez drugiego w odchudzaniu nie może funkcjonować. Prędzej czy później będzie efekt jojo, wiem bo sam się z tym zmierzyłem. Karnet na siłkę trzy razy w tygodniu plus w moim przypadku bardzo dużo warzyw na parze, gotowanych w multicookerze. Wcześniej nie do pomyślenia ale jak się widzi efekty końcowe to od razu mija tęsknota za przesiąkniętymi tłuszczem potrawami ;)
 

Gajowy4

User


Do³±czy³: 02 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-03, 16:08   

Moim zdaniem wcale nie trzeba stosować jakiejś konkretnej restrykcyjnej diety. Wystarczy zredukować ilość zapychaczy, jak słodycze i chipsy i zastąpić je świeżymi owocami i warzywami, jedzenie regularnych posiłków (małych) i picie co najmniej jednej butelki wody w ciągu dnia. Oprócz tego ruch - czy to siłownia, basen, bieganie na dworze, czy ćwiczenie w domu. Od tego należy zacząć, a, jeśli efektów po kilku miesiącach nie będzie, wtedy zgłosić się do specjalisty
 

pyromaniac  

User

fire proof



Wiek: 27

Do³±czy³a: 12 Sty 2017

Sk±d: DW, OGL

   

Wys³any: 2017-01-12, 23:50   

DOBRA DIETA to podstawa! Tylko nie sugerujcie się przykładowymi wygooglowanymi na pierwszych, lepszych stronach, bo każdy z nas jest inny i potrzebuje czegoś innego. Oczywiście nie każdego z nas stać na dietetyka, co ja osobiście uważam za wydatek zbędny, jeśli ma się czas i dostęp do Internetu.. ;d Mi od stycznia zeszłego roku udało się zrzucić 22 kg. Dieta? Rozpisałam sama. Pierwsze co - obliczyłam swoje BMI, do tego myfintesspal + fitatu (bardziej polecam te drugie, bardziej mi jakoś przypadło do gustu). No i siłownia (u mnie zajęcia grupowe fitness, to jedyny wydatek - 99 zł na miesiąc na karnecie studenckim, drogo ale blisko mojej stancji a na czasie mi zależało).

U mnie mój nadbagaż to była wina dość długiej choroby oraz braku robienia czegokolwiek w tym kierunku, żeby to zrzucić. Razem z kolegą, aktualnie chłopakiem, wpadliśmy na pomysł, że zrzucimy swoje nadbagaże. On po kontuzji a ja, po swoich przejściach. I daliśmy radę. Ja z 85 kg na 65 przy 172 cm wzrostu. On z ponad 105 do 85, przy 182 cm wzrostu. Więc progres ogromny z jego i mojej strony. To zdecydowanie więcej niż ważyłam w gimnazjum, ale wtedy zmagałam się z niedowagą, zanim zachorowałam i stąd ten nadbagaż. On miał podobnie, więc śmiejemy się momentami, że to chyba był jakiś znak, że to nas spotkało :-P Przykre i dość niefajne, no ale takie życie.

Tak wiec, kobitki i panowie. Weźcie pod uwagę to, że w zdrowym ciele zdrowy duch i te inne znane nam teksty. Dwa, łatwiej zrzucić to nam teraz, gdy jesteśmy młodzi niż kiedyś, za 10, 15 lat jak będziemy nieszczęśliwi i niezadowoleni ze swojej sylwetki..

Poza tym taka zmiana w życiu wnosi wiele dobrego. Ja nauczyłam się regularnie jeść i waga stoi w miejscu. W planach mam jeszcze -5 kg, ale to po sesji ;) A chłopak chodzi na siłkę i robi się równo. Dlatego też polecam mieć dobrych motywatorów. Jeśli nie w swoim otoczeniu, to też jest wiele serwisów, typu Vitalia, na których jest wiele innych zakręconych osób, które zmagają się z podobnym celem, czyli zrzucaniem kilogramow..

No ale - mam nadzieję, że wśród Was nikt nie ma aż takich problemów, jakie miałam ja. No ale takie jest życie i nie należy się wstydzić swoich błędów. Tylko się na nich budować, na nowo i na lepsze ;)
_________________
run faster
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2017-01-20, 19:44   

jasne że nie trzeba stosować katorgicznej diety :) wystarczy minimum wyrzeczeń odrobina ruchu Voila tak naprawdę to wszystko zalezy też od samodyscypliny i samozaparcia bo jesli ktoś się poddaje po tygodniu stwierdzając że nie ma efektów to po co się starać to też bez sensu tak na dobrą sprawe prawda ? :)
 

julka91

User


Do³±czy³: 11 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-11, 00:50   Re: Jak szybko schudnąć?

effa napisa³/a:

Uważam że mam za duży tyłek.. :przestraszony: czy znacie może jakies ćwiczenia lub diete (sprawdzone! i szybkie!)na tą właśnie część ciała? jeżeli tak to bardzoo prosze o rady. :-)


jedynie ćwiczenia na pośladki (np tutaj ). nic więcej nie widzę :kwasny:
 

seed1

User


Do³±czy³: 11 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-11, 14:14   

Dieta i aktywność fizyczna - to są niestety podstawy jeśli ktoś myśli o schudnięciu. Z diety warto wykluczyć napoje słodzone i cukry proste (np. słodycze) i włączyć do diety więcej produktów wysokobiałkowych oraz tzw. dobrych tłuszczy, np. tych z masła.
_________________
Pozdrawiam
 

mallina

User



Do³±czy³: 12 Mar 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2017-05-17, 23:39   

Jeżeli wspomagacze są połączone z dieta i ćwiczeniami faktycznie mogą przyspieszyć proces chudnięcia. Tylko lepiej wybierać te bezpieczne, zioło herbatki są w porządku, sama ma takie 2 z big-active.
 

Akwarela_Flower  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-19, 14:42   

Dziewczyny, uważam osobiście, że drakońskie diety nie mają najmniejszego sensu. Sama kiedyś przez to przechodziłam i wiem, że to po prostu głupota... Lepiej postawić na regularne ćwiczenia i zdrowe jedzenie. Kiedyś pukałam się w czoło na samą myśl o takim stylu życia, a dziś nie wyobrażam sobie innego! I to pozwoliło mi zejść z rozmiaru 40 do 36 :d czuję się dobrze i wyglądam zdrowo :D
_________________
Akwarela
 

Domus5  

User


Do³±czy³: 26 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-07-23, 23:59   

Kiedy ja walczyłem o lepszą sylwetkę to bardzo dużo biegałem. Myślę, że to dzięki temu udało mi się schudnąć 14kg ;) Oczywiście poprawiłem też dietę.
 

olkaOla  

User


Do³±czy³a: 11 Lut 2015

   

Wys³any: 2017-08-12, 10:03   

Pijcie mniej słodzonych napojów. Tych wszystkich coca coli, 7upów i innych. Zobaczcie w składzie ile to ma cukru. Kupcie sobie po prostu wyciskarkę do soków i sami róbcie soki. Zestaw z buraków, marchwi, jabłek i np natki pietruszki - zakochałam się w nim.
 

meliors

User


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2017-08-12, 10:40   

Również uwielbiam soki :)
Aczkolwiek mój ulubiony set to:
burak
jabłko
marchewka
i pomarańcza ( która sprawia,ze sok jest kwaskowaty)
Pycha. Ogónie nie sądziłem wcześniej,ze mogę tak polubić buraki.
Co do konkretnej wyciskarki to polecam jednoślimakową porządnej frmy jak Sana czy Omega, jak tutaj ). Wyciskarka taka będzie łatwiejsza do czyszczenia i wygodniejsza.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com