Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Izabell673

User



ImiÄ™: Edyta

Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Pa¼ 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-28, 21:45   

Nie ma definicji odpowiedniego wieku/czasu na miłość/chodzenie/pocałunek, itp.
Ja osobiście myślę że nie warto sie z niczym spieszyć, np. dlatego że moje koleżanki są w podobnym wieku to już chyba czas abym ja to zrobiła.
Im sie jest starszym w zaistniałych sytuacjach uczuciowych, tym bardziej dojrzalej i z głową przeżywa sie takie sytuacje, które sie pamięta później przez całe życie, i chyba lepiej żeby to były sytuacje które warto pamiętać :-D
Jedni mają wspomnienie pierwszego pocałunku z przedszkola gdzie zamiast w usta trafiło sie wybrankowi do oka, a drudzy będą mieć wspomnienia z romantycznego spaceru przed studniówką gdzie kolega nas pocałował po raz pierwszy. Na to nie ma reguły.
_________________
Tak się składa, że lubię czuć bliskość ładnie zbudowanego przedstawiciela płci przeciwnej. W tym celu stworzył nas Bóg. Czemu miałbym być jednym z tych, którzy się nie zgadzają z jego pomysłami?
~Woody Allen
 

xD360  

Wymiatacz

^^



ImiÄ™: KamilO xD

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: BORDEAUX

   

Wys³any: 2009-12-04, 15:42   

Dziewczyna od 17-18 Chłopak od 19-20 a nie którzy nawet od 22 lat xD
_________________
>> EJJPOCZUJTOCOJAKOTEQ <<
 

PaniZazdrosna  

User


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 25 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 17:39   

Ta,pewnie..najlepiej po setce... :-x

Każdy wiek dobry.
Zależy od charakteru i podejścia.
 

xD360  

Wymiatacz

^^



ImiÄ™: KamilO xD

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: BORDEAUX

   

Wys³any: 2009-12-04, 17:42   

Tak na pewno co może wiedzieć 15latek o miłości pewnie wie jak się to pisze... weś nie gadaj głupot bo nie jesteś pierwsza... niech se chodzą i się kumplują ale miłość ????..... zal :->
_________________
>> EJJPOCZUJTOCOJAKOTEQ <<
 

PaniZazdrosna  

User


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 25 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 17:51   

xD360 napisa³/a:

Tak na pewno co może wiedzieć 15latek o miłości pewnie wie jak się to pisze... weś nie gadaj głupot bo nie jesteś pierwsza... niech se chodzą i się kumplują ale miłość ????..... zal



¯al..pf...też podsumowałeś.
Właśnie z takim podejściem, to chyba mozesz się poważnie zakochac chyba w podeszłym wieku.
raczej nie ma czego gratulować :-x
 

xD360  

Wymiatacz

^^



ImiÄ™: KamilO xD

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: BORDEAUX

   

Wys³any: 2009-12-04, 17:58   

no 17lat to podeszły wiek zgadza się , ... nich ci nie każe czekać zakochuj się w chłopaku co ma 15 lat a po 2 tygodniach powiesz , o jej on szczypał inną a ja go kochałam ( jeju jakie to słodkie ) powodzenia ;)
_________________
>> EJJPOCZUJTOCOJAKOTEQ <<
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-04, 18:12   

xD360, myślałem, że będziesz pisał głupio - a tu takie rozczarowanie, bo się z Tobą zgadzam :]

W większość przypadków oczywiście. Nie ma co uogólniać zbytnio.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-04, 22:20   

xD360 napisa³/a:

Dziewczyna od 17-18 Chłopak od 19-20



ciekawie, naprawdÄ™...

na miłość trzeba dojrzeć, żeby takowy związek nazwać miłością.
_________________
ona umrze martwa.
 

xD360  

Wymiatacz

^^



ImiÄ™: KamilO xD

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: BORDEAUX

   

Wys³any: 2009-12-05, 12:00   

No trzeba , to jest tylko podany wiek ,... a na pewno miłoś wcześniej nie dojrzeje , może nawet w wieku 30lat dopiero ...
_________________
>> EJJPOCZUJTOCOJAKOTEQ <<
 

love  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Kwi 2009

Sk±d: ¶l±sk

   

Wys³any: 2009-12-05, 19:09   

Nie ma odpowiedniego wieku. Potrzebna jest psychiczna dojrzałość do związku, niektórzy mają ją już w wieku 15 lat, innym przychodzi po 30stce. Nie ma na to reguły.
Nic mnie bardziej nie wkurza jak mówienie komuś "za młody/a jesteś na miłość". Guzik prawda. W każdym wieku zakochać się można.

xD360 nie uogólniaj, to że Ty jeszcze do związku nie dojrzałeś to nie wciskaj na około kitu że każdy młodszy od Ciebie też jest na pewno niedojrzały. Nie pochlebiaj sobie. Uwierz, że znam wiele młodych osób, które są w poważnych związkach.

xD360 napisa³/a:

Dziewczyna od 17-18 Chłopak od 19-20 a nie którzy nawet od 22 lat xD


Przedziały wiekowe? Dziecinada.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-05, 20:38   

love napisa³/a:

W każdym wieku zakochać się można.


jednak racja, że w każdym wieku można się zakochać, jednak nie zawsze jest się dojrzałym.
_________________
ona umrze martwa.
 

xD360  

Wymiatacz

^^



ImiÄ™: KamilO xD

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: BORDEAUX

   

Wys³any: 2009-12-05, 22:10   

love napisa³/a:

nie uogólniaj, to że Ty jeszcze do związku nie dojrzałeś to nie wciskaj na około kitu że każdy młodszy od Ciebie też jest na pewno niedojrzały. Nie pochlebiaj sobie. Uwierz, że znam wiele młodych osób, które są w poważnych związkach.



Tak ,tak i ty razem z nimi, a ja znam chłopaka co też kochał pewną dziewczyne a teraz siedzi i niańczy dziecko (dziewczyna 15lat, chłopak 17)

love napisa³/a:

Przedziały wiekowe? Dziecinada.



ale jednak , zawsze coś ! ( mieć dziecko w wieku 19 lat a w wieku 17)
_________________
>> EJJPOCZUJTOCOJAKOTEQ <<
 

JustDoIt  

User



ImiÄ™: Violetta

Wiek: 29

Do³±czy³a: 25 Gru 2009

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-12-26, 11:57   

Nie jest określone w jakim wieku powinno się mieć pierwszego chłopaka/dziewczynę.
Po prostu do miłości trzeba dojrzeć. ;)
_________________
' Chodź pokaże Ci świat w moich barwach.' ; ***
 

Carolin*  

Mega wymiatacz

panna z cukru



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 17:49   

dokładnie, trzeba dojrzeć, nie ma ograniczeń wiekowych, niektórym przychodzi tow wieku 15? lat a niektórzy dopiero w wieku 25, 30 lat są gotowi na prawdziwą miłość.
Bo miłość przychodzi z nienacka...
_________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę."



hue hue
raz jestem a raz mnie nie ma
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-26, 18:15   

Odpowiednim wiekiem na miłość, jest ten kiedy stajemy się dojrzali. Kiedy myślimy o partnerze bardzo poważnie, bo choćbyśmy byli zakochani w wieku 15 lat z pewnością każdemu trudno wyobrazić sobie być Z TYM kimś do końca życia.

Dlatego u mnie to wygląda tak - jeśli nie interesuje nas zabawa w chodzenia, ani chwilowe szczęscia...jesteśmy gotowi na miłość. Nie twierdzę, że jest tylko jedna w życiu ale na pewno jest ich BARDZO mało.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com