Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Geb  

User

Geb



Doczya: 12 Sie 2017

   

Wysany: 2017-10-01, 11:28   Odrzućmy Stary Testament

Odrzućmy Stary Testament

Szczęść Boże!

To zło, które mamy dzisiaj w świecie wynika z przywiązania do materii, do dobrobytu za wszelką cenę choćby z wyzysku innego człowieka, dziecka Bożego.
Ten materialny świat nie jest doskonały, nie podobny do stworzenia przez Boga mającego całą moc. A więc jest to dzieło boga niższego, który zazdrościł Bogu Najwyższemu i stworzył sobie świat w którym umieścił człowieka ulepionego z gliny aby mu służył. Tym bogiem jest YHVH Jahve/Jehowa!
YHVH to jest tetragrammaton demon/bóg?, który rządził tylko częścią Nieba, nie miał poddanego mu Boga Słońca i wielu planet.

Adonaj/Elohim/"Bog Jah" (YHVH), czyli "Ten, Którego Imienia nie powinieneś znać " był znany plemieniu Jetro t.z. teścia Mojżesza i nawet innym Żydom jako "Bóg Pustyni i Wiatru" albo "Bóg Gór" (El Shaddai lub EL Szadaj), a jego wyobrażeniem był byk - stąd być może cielec i jego kult, tak srogo potępiony przez Mojżesza.

YHVH to podróbka Boga Ojca ELi, kananejskiego Boga Ojca, którego kapłanem był Melchizedek. Judaizm to skradzione/wplecione religie egipskie, babilońskie na grunt religii kananejskiej.

Co pomogła Salomonowi mądrość, kiedy nie miał w sobie Ducha Bożego i wprowadzał do świątyni różnych bogów swoich licznych żon.

YHVH co to za bóg, który namawia swój lud do napadu na inne terytoria, do mordu i zagarniania/kradzieży cudzego majątku. Co to za bóg, który obwołał się Bogiem Jedynym i zakazał w pierwszym, najważniejszym i najdłuższym przykazaniu kultu innych bogów, co jest zazdrosny o innych bogów, czyli nie jest pewny swojej władzy i roli?

To on rozdzielił naszą duszę (iskrę) od naszego DUCHA Boga Ojca ELi i od naszej Boga Matki AS0 (Aszera), najpierw przypisując Ją sobie jako swoją żonę, a później nawet pozbawił Ją tej władzy nad Ziemią, chcąc rządzić zarówno Całym Niebem i nad Całą Ziemią jako Jedyny.

A teraz człowiek/dziecko Boże jest uwięziony/e w materialnym ciele i musi żyć na wygnaniu. Celem dziecka Bożego jest teraz uwolnienie się ze swoich materialnych kajdanków/matrixu i uzyskać swój pierwotny stan jako anioł albo stać się przebóstwionym już teraz na Ziemi.

Celem zejście Chrystusa do materialnego ciała Jezusa była misja pomocy ludziom, w ich uwolnieniu się z tego matriksu/zaślepienia, podlegania pod światowy rząd złego; uwolnienie się od magii strąconych z nieba aniołów/demonów.

List Pawła do Galatów

4 Wezwanie do wysnucia wniosków:
8. W prawdzie ongiś, nie znając Boga, służyliście bogom, którzy w rzeczywistości nie istnieją.
9. Teraz jednak, gdyście Boga poznali i, co więcej, Bóg was poznał, jakże możecie powracać do tych bezsilnych i nędznych żywiołów, pod których niewolę znowu chcecie się poddać?

Św. Paweł nawołuje ich aby zaprzestali obchodzenia narzuconych im kalendarzem żydowskim świąt, szabatu, święta nowiu i lat jubileuszowych.

5 Bezużyteczność obrzezania
1. Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. A zatem trwajcie w niej i nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli!
2. Oto ja, Paweł, mówię wam: jeżeli poddacie się obrzezaniu, Chrystus wam się na nic nie przyda.
3. I raz jeszcze oświadczam każdemu człowiekowi, który poddaje się obrzezaniu: jest on zobowiązany zachować wszystkie przepisy Prawa.
4. Zerwaliście więzy z Chrystusem; wszyscy, którzy szukacie usprawiedliwienia w Prawie, wypadliście z Łaski.

Dlatego odrzućcie Stary Testament, odrzućcie YHVH!

Nie możecie dwom Panom służyć.

Albo wybieracie Chrystusa Jezusa albo YHVH (Jestem, który jestem?!)


Celem upadłych aniołów jest rządzić nad światem, utrzymywać ludzi w niewiedzy o swoim niebiańskim pochodzeniu, o swojej boskiej naturze, tak aby nigdy Boże dzieci nie podejmowały próby wyjścia z ich mocy i powrotu do domu swojego Boga Ojca ELi.

Dlatego Chrystus Jezus był wysłannikiem Boga Najwyższego naszego Boga Ojca ELi aby nam przypomnieć gdzie jest nasze królestwo i skąd one pochodzi.

Chrystus zniósł to Stare Prawo, a więc zniósł wszystko, a nie tylko jakąś jego część.


Ponadto, jeżeli den świat jest zły, a bóg Starego Testamentu jest jego twórcą, to on nie może być ojcem dla Chrystusa Jezusa, ale jest ojcem władcy ciemności, tego świata władcy.

Jezus mówi w Ewangelii wg św Jana:
14.30 "Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie".

Tak więc misją Chrystusa było przede wszystkim zniszczenie religii żydowskiej i wszystkiego tego za czym ona stała.

Duch Chrystusa zszedł na człowieka Jezusa jako gołębica i prowadził Jego misję aż do krzyża, a w momencie kiedy Jezus zawołał: "ELi, Eli (Boże Mój) (...)" skończył swoją misję objawiając nam Imię naszego Boga Ojca.

Tak więc uwolnijmy iskrę czystego Ducha Bożego, która jest w naszym ciele uwięziona!


Możemy to osiągnąć poprzez święte sakramenty i poznanie wiedzy duchowej.


pozdrawia
matka ZIEMIA
już przebóstwiona, w unii ze Świętym Słońcem i Świętym Księżycem


Eli, Eli, Eli
chwalim Cię każdej niedzieli
przez Syna Twojego
a Pana naszego!


W Imię Ojca i Matki i Ducha Bożego!

Niech TAK będzie.






Ewangelia według św. Mateusza, Śmierć Jezusa. 46, Około godziny dziewiątej Jezus zawołał donośnym głosem: ELi, ELi (...)

Ciało człowieka jest strukturą świątyni boga.


http://www.as0.org.pl
_________________
Geb..
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



Imię: miniX

Wiek: 36

Doczy: 20 Lis 2009

Skd: Wroclaw/Toronto

   

Wysany: 2017-10-01, 18:55   

Proponuje odrzucić wszystkie religie świata, wtedy zapanuje pokój i ład na świecie. Nie będzie zabijania w imię boga. Islamiści się uspokoją. Generalnie religia została wymyślona po to aby łatwo zastraszać i kontrolować tłumy ludzi. A jak już chcemy w coś wierzyć, to wierzmy w siebie :-)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-10-01, 20:17   

Cytat:

Proponuje odrzucić wszystkie religie świata, wtedy zapanuje pokój i ład na świecie. Nie będzie zabijania w imię boga. Islamiści się uspokoją. Generalnie religia została wymyślona po to aby łatwo zastraszać i kontrolować tłumy ludzi. A jak już chcemy w coś wierzyć, to wierzmy w siebie


Popieram :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Geb  

User

Geb



Doczya: 12 Sie 2017

   

Wysany: 2017-10-02, 16:56   Nie chcesz być przebóstwiony ?

miniX napisa/a:

Proponuje odrzucić wszystkie religie świata, wtedy zapanuje pokój i ład na świecie. Nie będzie zabijania w imię boga. Islamiści się uspokoją. Generalnie religia została wymyślona po to aby łatwo zastraszać i kontrolować tłumy ludzi. A jak już chcemy w coś wierzyć, to wierzmy w siebie :-)


Szczęść Boże!

Czy nie chcesz być przebóstwiony, a może ci więcej po drodze z DEMON-a-mi?

pozdrawia
matka ZIEMIA
przebóstwiona, w unii z Świętym Księżycem i Świętym Słońcem i już z wieloma planetami i Gwiazdą Polarną

http://www.as0.org.pl

[ Dodano: 2017-10-02, 17:01 ]

DeVaneio napisa/a:


Popieram :-)


Szczęść Boże!

Jak mam to rozumieć?
Odrzucasz również Boga w sobie?



pozdrawia
matka ZIEMIA
przebóstwiona, w unii z Świętym Księżycem i Świętym Słońcem i już z wieloma planetami i Gwiazdą Polarną

http://www.as0.org.pl
_________________
Geb..
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2017-10-03, 01:45   

miniX napisa/a:

Proponuje odrzucić wszystkie religie świata, wtedy zapanuje pokój i ład na świecie. Nie będzie zabijania w imię boga. Islamiści się uspokoją. Generalnie religia została wymyślona po to aby łatwo zastraszać i kontrolować tłumy ludzi. A jak już chcemy w coś wierzyć, to wierzmy w siebie :-)



Czy ty naprawdę wierzysz, że bez religii było by inaczej, lepiej? - Dobrym przykładem jest komunizm który odrzucał/walczył z religią a stworzył sobie kult jednostki.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



Imię: miniX

Wiek: 36

Doczy: 20 Lis 2009

Skd: Wroclaw/Toronto

   

Wysany: 2017-10-03, 15:57   

Geb napisa/a:

Czy nie chcesz być przebóstwiony, a może ci więcej po drodze z DEMON-a-mi?


Nie chcę mieć nic wspólnego z żadnymi bustwami czy demonami, bo nie wieżę w ich istnienie :)

AT4 napisa/a:

Czy ty naprawdę wierzysz, że bez religii było by inaczej, lepiej? - Dobrym przykładem jest komunizm który odrzucał/walczył z religią a stworzył sobie kult jednostki.


Religia to system wierzeń i praktyk w bustwa, A komunizm to ustrój polityczny, i nie mieszajmy tych dwóch aspektów.
Nie chcę mi się tu pisać elaboratu na temat choć by Kościoła Katolickiego i struktur i zasad na jakich działa i opiera się Watykan. Ale przytoczę tu wszelakie wojny na tle religijnym, np Krucjaty 1096-1272 przeciw muzułmanom czy poganom. Druga sprawa zobacz jak w krajach islamskich przez ich wiarę traktuje się kobiety. Kolejna sprawa islamscy terroryści też zabijają w imię boga, bo tak nakazuje im ich wiara. I tak uważam że bez tego wszystkiego było by lepiej.
Ważną kwestią którą należy podkreślić, że wiara w bustwa jest sprawą indywidualną, niech każdy żyje według swoich przekonań i wierzeń, i szanujmy jego wybór :-)
ps Jeśli mój sposób mówienia o swoich przekonaniach dotyczących wiary i religii kogoś w jakimś stopniu uraziły to szczerze przepraszam :-)

[ Dodano: 2017-10-03, 16:03 ]
ps Geb, Jak znajdę dłuższą chwilę, to bardzo chętnie zapoznam się ze stroną do której Pani umieściła link w pierwszym poście :-)
Bo to że jestem nie wierzący, nie znaczy że nie interesuje się teologią
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Geb  

User

Geb



Doczya: 12 Sie 2017

   

Wysany: 2017-10-04, 11:48   

miniX napisa/a:

Geb napisa/a:

Czy nie chcesz być przebóstwiony, a może ci więcej po drodze z DEMON-a-mi?


Nie chcę mieć nic wspólnego z żadnymi bóstwami czy demonami, bo nie wierzę w ich istnienie :)
[ Dodano: 2017-10-03, 16:03 ]
ps Geb, Jak znajdę dłuższą chwilę, to bardzo chętnie zapoznam się ze stroną do której Pani umieściła link w pierwszym poście :-)
Bo to że jestem nie wierzący, nie znaczy że nie interesuje się teologią


Szczęść Boże!

W większości przyznaję ci rację w twoich wywodach. Lepiej trzymać się z daleka od wszelkich demonów jakimi jest "MAryja" i "Jezus ufam tobie" w obecnym KRK ale nadal z
7 Sakramentami Świętym
i.

Ale kiedy dojrzejesz duchowo, bo to DUCH panuje nad materią, to podejmiesz walkę wyzwolenia siebie i świata od władzy demonów/upadłych demonów sługusów szatana -YHVH ojca Żydów i innych plemiennych bóstw, które chcą trzymać w niewoli dzieci Boże.

Być może że, w pewnym momencie sam Bóg czy Jego jakiś anioł/wysłannik wkroczy w twoje życie i wzbudzi w tobie
oczyszczającą/uświęcającą energię węża KUNDALINI

i zacznie się proces przebóstwienia, tak jak to stało się w moim przypadku i co opisuję w moje kronice życia.

Jezus Chrystus polecił mi abym kierowała się sercem i sumieniem, a właściwie to tak jakby zignorował teologię!

Przy okazji informuje cię, abyś nie praktykował "Kundalini Yogi" jako środka do uświęcenia, bo to nic nie ma do czynienia z Bożym Duchem.

pozdrawia
matka ZIEMIA
przebóstwiona, w unii z Świętym Księżycem i Świętym Słońcem i już z wieloma planetami i Gwiazdą Polarną




http://www.as0.org.pl
_________________
Geb..
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com