Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-11-15, 15:23   OglÄ…daÅ‚ już ktoÅ› z was nowego Bonda ?

Jak wrażenia ? lepszy od poprzednich ? Opłaca się iść do kina,czy lepiej poczekać i obejrzeć online ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-11-15, 18:49   

Byłam w dniu premiery i nie żałuję. To świetny film, które super wpasowuje się w ostatnie 4 Bondy, natomiast jest jakby oderwany od poprzednich jeśli chodzi o schematy. Bo filmy o Bondzie to G£ÓWNIE schematy - i to jest w nim dobre. Tutaj ich zabrakło, i żeby nie spoilerować powiem tylko, że końcówka jest kompletnie nie w klimacie 007. Jest też jedna scena, która wręcz wywołała moje parsknięcie śmiechu i prosiła o litość nad reżyserem. Craig znowu przedstawiony jako podstarzały Bond ciapa.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-11-15, 19:27   

Dzięki bo zastanawiałem się czy warto : )
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Adona  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-25, 00:50   

Lubie filmy o Bondzie więc też pewnie sie wybiorę.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-11-25, 09:43   

Nie, i nie zrobiÄ™ tego.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

nemeek  

User

neemek



ImiÄ™: neemek

Do³±czy³: 20 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-26, 21:35   

Obejrzałem wczoraj i średniawka, z tym, że przyznam się że nie oglądałem ostatnich części i nie mam porównania, na dniach zapewne nadrobię.
Jak dla mnie dość nudne i końcówka filmu niepotrzebnie przedłużona, naciągana. Twórcy zdecydowali się na więcej scen humorystycznych co moim zdaniem nie było dobrym pomysłem. Co prawda nie wyobrażam sobie tego filmu bez specyficznego humoru ale tutaj było go zdecydowanie za dużo.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com