Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

NikeZWA  

Stały User

Realistka...



Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

Sk±d: z ³ó¿ka ^^

   

Wys³any: 2009-04-04, 19:28   

Missy napisa³/a:

Nie wiem i nie chcę w sumie wiedzieć. Byle by to było we wrześniu, może na jakimś spacerze, czy na wyjeździe. Nie mam pojęcia. Na pewno w momencie, kiedy nie przejdzie mi przez głowę, że to może stać się za parę sekund.

w 100% podpisujÄ™ siÄ™ pod tym :)
_________________
W życiu każdej kobiety przychodzi czas,
że chce pobiec do taty siedzącego w ogromnym fotelu
i powiedzieć, że ten mężczyzna zrobił jej 'ała' na sercu
A on podmucha, pocałuje i powie, że znajdzie gówniarza...
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-04-07, 19:42   

absolutnie z zaskoczenia... np na spacerze tak spontanicznie... niekoniecznie kwiaty, wystarczyłby bukiet zrobiony z kwiatów polnych/liści...
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-07, 20:15   

Będzie tanio i banalnie, jak powiem, że chciałabym, żeby było romantycznie? :-P
A kij tam, chciałabym. ¯eby był suprajz, kwiaty, klęknięcie na kolanko, łezki w oczach (żeby nie było - w moich oczach), fajne miejsce i pierścionek.
A pewnie będzie zupełnie inaczej, czyli data ustalona pół roku wcześniej, pierścionek wybrany wspólnie i wielki rodzinny spęd, przed którym On przypomni mi "kochanie, zadzwoń i przypomnij się rodzicom, w sobotę się zaręczamy". Bo tak to zazwyczaj właśnie wygląda. :wstyd:
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

dziewczyna_1985

Stały User


Do³±czy³: 03 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-13, 21:12   

u mnie będzie romantycznie i nowocześnie w gronie rodziców, już niedługo...:)
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-05, 16:22   

Zareczyny mam juz za soba. Nie byly one jakos specjalnie romantyczne, bo moj facet wie, ze nie chce zadnej oprawy.
Byly z zaskoczenia, na imprezie w gronie przyjaciol. Pierscionek oczywiscie byl, ale bez zadnych kwiatkow czy klekania na kolana. Za jakis czas pewnie odbeda sie oficjalne przy rodziach, wiec na nich bez kwiatka i kolacji raczej sie nie obejdzie niestety.
 

Kabitka17  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Gru 2009

Sk±d: T.... - czarnobyl :D

   

Wys³any: 2010-03-05, 17:44   

Szczerze to jako młoda dziewczyna nie wyobrażam sobie zaręczyn za np. 10 lat :P Napewno nie chciałabym żeby było to w jakimś większym gronie z tymi wszystkimi cerebelami typu klękanie przede mną i mówienie mi jak on mnie to bardzo kocha.
Wymarzone zaręczyny to : w ciszy w jakimś wyjątkowym miejscy typu : szczyt góry.
Bez skojarzeń ^^ :D
A tak szczerze : to nie chcę wyjść za mąż do 30 .
_________________
"¯yjemy tutaj tylko po to aby doświadczyć całego bezsensu istnienia"...

"Illuminati want my mind, soul and my body
Secret Society trying to keep their eye on me
But I'm a stay incogni' in places they can't find me
Make my moves strategically"
 

pisarka  

User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-06, 14:16   

U mnie bylo kameralnie, po prostu siedzielismy sobie w pokoju oswiadczyl sie nie mial pierscionka i zrobil go na poczekaniu z obreczy do kluczy :) haha bylo smiechu ale bylo wyjatkowo i jakos bez kwiatow i pierscionka z brylantem sie obylo :)
_________________
www.dobrepisanie.pl
Zapraszam!
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-03-06, 14:32   

Oczywiście przyjedzie Mój Książę na białym koniu, porwie mnie ze sobą, będziemy galopować przez łąki, caaałe kilometry, potem dotrzemy nad piękne jezioro z malowniczym widokiem, kiedy będzie zachodziło słońce, po romantycznej kolacji zapyta, czy wyjdę za Niego.
To tani scenariusz dla stereotypowej komedii komandycznej, więc mało realne i przesadzone ;p

Tak na poważnie wolałabym z tego nie robić szopki. To ma być coś wyjątkowego dla nas, a nie połowy populacji. Na pewno chciałabym na łonie natury, w trakcie jakiegoś pikniku, czy coś takiego ;]
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

dulcea  

User

unendlichkeit.



ImiÄ™: martina

Do³±czy³a: 21 Lut 2010

Sk±d: berlin

   

Wys³any: 2010-03-06, 14:43   

jak dla mnie, to najlepiej z zaskoczenia, może byc podczas spaceru przy bramie brandenburskiej lub podaczas wizyty w jakimś muzeum ;D
może byc i milion turystów zaangażowanych w to wydarzenie (jak w filmie, wszyscy skandują, ja płacze i oczywiście mówie tak, po czym nieznajomi biją brawa i wiwatują ;D ah, może kiedys.?;D )
i byle obeszło się bez rodziny, żeby z zaskoczenia dostali zaproszenie na ślub.;D
po za tym, wystarczy kwiatek i srebrny pierścionek...;D
to tyle.;D
_________________
'uczyńmy z życia święto'!
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-03-15, 15:01   

Na pewno kameralnie.Bez innych,bez szumu.Musi być romantycznie,z zaskoczenia i facet musi się wykazać inwencją twórczą.Kwiatki,kolanko,pierścionek-obowiązkowo.Ale chciałabym też oryginalności w tym wszystkim. :-)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

buka  

User

atomowa zabawka



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 30

Do³±czy³a: 09 Mar 2010

Sk±d: Podlaskie

   

Wys³any: 2010-03-15, 17:05   

kiedyś marzyłam,że oświadczy mi się tak zwyczajnie,jednak teraz wolę więcej inwencji-na przykład pierścionek,który utkwił w jednostce komputera czy w korpusie gitary xD :mrgreen:
_________________
"zamknęłam drzwi,a za nimi strach,
Wiedziałeś już,że podróż nasza trwa,
A może właśnie doszliśmy do celu?"
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-03-15, 18:54   

Porcelana. napisa³/a:

A pewnie będzie zupełnie inaczej, czyli data ustalona pół roku wcześniej, pierścionek wybrany wspólnie i wielki rodzinny spęd, przed którym On przypomni mi "kochanie, zadzwoń i przypomnij się rodzicom, w sobotę się zaręczamy". Bo tak to zazwyczaj właśnie wygląda.


Nie spotkałem się z takimi zaręczynami jeszcze, dla mnie to sztucznie wygląda i nie chciałbym aby takie coś miało miejsce;x. Może nie jestem kobietą, ale jestem zdania, że powinno być zaskoczenie, że powinno być romantycznie, bez żadnych nowości. ¯eby było co wspominać na stare lata, opowiadać wnukom;p
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-03-15, 19:25   

Romantycznie, z zaskoczenia i magicznie.
jak pisała Porcelana: pierścionek, kolanko, łezki, kwiatki najlepiej nad rzeką w pełnym słońcu.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Kahana  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-03-15, 22:35   

Szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym tak poważnie ale jak mam odpowiedzieć to chyba tak jak koleżanka wyżej - romantycznie i z zaskoczenia i przedewszystkim we dwoje nie chciałabym aby oświadczał mi się wśród gapiów.
_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu - staraj się zostać człowiekiem wartości.
 

BeatkaM  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 30 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-16, 13:40   

Ja też mam zaręczyny już za sobą. Moje odbyły się z rodzicami moimi i mojego narzeczonego, były kwiaty, pierścionek itd... £zy także były, bo jak to się mówi kolejny ptaszek wylatuje z rodzinnego gniazdka... Moje zaręczyny bardzo mi sie podobały:).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com