Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ninette  

User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-21, 18:46   

4 cm. to nie jest znów jakaś wielka różnica.
najważniejsza jest miłość! :hyhy:
pozdrawiam. :super:
_________________
"Bliskim mów, gdyby pytali, że chwilowo zmieniałam adres, że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości. "
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-21, 22:03   

wzrost nie ma znaczenia. ja jestem o 2cm niższa. i ani obcas ani koturna nie pasuje :D
trudno :) czy to ma zanczenie jesli jesteście razem? :-)
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Serduchoo  

Stały User

zmotoryzowana



Do³±czy³a: 10 Kwi 2011

Sk±d: ta mina?:D

   

Wys³any: 2011-05-24, 15:31   

Nie nie miało to znaczenia :(
_________________
Aby zaspokoić potrzeby większości ludzi potrzeba seksu i alkoholu. Do zaspokojenia moich potrzeb wystarczy motocykl.`Zetka`
 

Gabriel  

Stały User



Do³±czy³: 15 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-05-24, 16:42   Re: Ona wyższa od niego...Jak jest to przyjmowane?

Serduchoo napisa³/a:

Mamy XXI wiek i nikogo nie powinno dziwić to żę kobieta jest wyższa od swojego partnera(nawet bez szpilek).

W XXI wieku kobiety rosną szybciej od mężczyzn? Strach pomyśleć, co będzie za kilkaset lat.

Mnie zawsze kręciły wysokie, długonogie piękności. W gimnazjum marzyłem nawet o siatkarce. Wzrost nie powinien mieć żadnego znaczenia.
 

Natula95  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 23 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-24, 18:42   Re: Ona wyższa od niego...Jak jest to przyjmowane?

to co ja mam powiedziec jak mam ponad 184 cm a moj były ma 175 różnica prawie 10 cm. znajomi sie z nas nabijali ale mi to nie przeszkodzało ...
 

lady K.  

Stały User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 16 Maj 2011

Sk±d: to masz?

   

Wys³any: 2011-05-25, 18:47   

Często się zdarza, że przechodzi sobie taka para, gdzie chłopak jest niższy, a ludzie głupio na nich zerkają. No tak, mamy XXI wiek, ale co z tego? Z jednej strony ludzie są bardziej otwarci, z drugiej chcą być ładni, fajni itp. Dziewczyna 4 cm wyższa od chłopaka? To się nawet pewnie nie rzuca zbytnio w oczy, gdy idziecie razem ulicą.
_________________
„I niejeden caÅ‚e życie nie wie, że już byÅ‚ na szczycie.
Więc się modli u stóp krzyży za tych, którzy padli niżej.
Po czym u ich boku spocznie u stóp góry niewidocznej.”
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-05-25, 21:26   

Nie przepadam za niskimi facetami, na szczęście nie grozi mi to, że będę miała kiedyś niższego od siebie partnera.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Serduchoo  

Stały User

zmotoryzowana



Do³±czy³a: 10 Kwi 2011

Sk±d: ta mina?:D

   

Wys³any: 2011-05-26, 14:08   

lady K. gdy szliśmy możliwe że ludzie nie zwracali uwagi. Zresztą teraz to i tak nie ma znaczenia...mogę zakładać 14-sto centymetrowe szpilki a i tak nie będę nikomu tym przeszkadzać.
Miłość jest jak wzrost albo rośnie albo stoi w miejscu.
U mnie staneła... :zalamany:
_________________
Aby zaspokoić potrzeby większości ludzi potrzeba seksu i alkoholu. Do zaspokojenia moich potrzeb wystarczy motocykl.`Zetka`
 

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

Sk±d: ¿e znowu

   

Wys³any: 2011-05-26, 22:00   Re: Ona wyższa od niego...Jak jest to przyjmowane?

Serduchoo napisa³/a:

(w moim przypadku) ma 174cm,a on ma np. 170? :-)



mam dokładnie taką samą sytuację - różnica jest widoczna ale nie przeszkadza to nam bo co to za różnica? Czy dziwnie wyglądamy ? nie wydaje mi się a nawet jeśli to nic mnie to nie obchodzi :) Wzrost nie jest najważniejszy
 

Serduchoo  

Stały User

zmotoryzowana



Do³±czy³a: 10 Kwi 2011

Sk±d: ta mina?:D

   

Wys³any: 2011-05-27, 13:40   

Nie nie wyglądacie dziwnie...My też nie wyglądaliśmy śmiesznie :-x
>>>>>>>>>>>>>
Teraz jak się zakocham to na pewno będzie to dwu metrowy koszykarz :hyhy: tylko gdzie ja takiego znajdę :-P
_________________
Aby zaspokoić potrzeby większości ludzi potrzeba seksu i alkoholu. Do zaspokojenia moich potrzeb wystarczy motocykl.`Zetka`
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-05-27, 14:41   

Mmm... wysoka dziewczyna, długie nogi, błysk w oku i demoniczne spojrzenie - czemu nie =] Dajcie spokój, różnie bywa. Na wzrost nie mamy dużego wpływu, grunt aby było widać kto jest facetem w tym związku.
_________________
lol
 

karolinat  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 23 Maj 2011

Sk±d: Dolny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-06-01, 10:52   

parę centymetrów niższy facet to nic złego. Moi koledzy twierdzą że koledzy zazdroszczą sobie jak jakiś ma wysoka dziewczynę;) a zresztą l;udzie zawsze się dziwnie patrzą i to nie tylk0o jak dziewczyna jest wyższa i to tylko9 np 5 cm. ja mam 158 a mój mężczyzna ponad 190 i też się wszyscy patrzą ;) więc nie ma się czym przejmować najważniejsze to zaakceptować to i na tym koniec:))
_________________
¯yj każdym dniem, jakby miał być ostatnim, a nigdy nie zaznasz żalu.
 

Zavih  

Stały User

Kucharzyna



ImiÄ™: Filip

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Cze 2011

Sk±d: Wschód Polski

   

Wys³any: 2011-06-01, 11:45   

Nie mogę pojąć osób, które szukają partnera/partnerki pod względem wzrostu.
To czy z kimś będziemy czy nie, zależy od charakteru jego, a nie o wzroście...
Mówię tutaj o długim byciu razem.
Wiadomo, "dziwnie" "inaczej" to wygląda jak facet jest niższy, ale wzrost wzrostem uczucie to uczucie. Wyższa dziewczyna na wesele nie może ubrać szpilek, bo jeszcze facet nie dostanie, żeby dziewczyna zrobiła obrót, ale z takimi rzeczami można sobie poradzić. Nie mówię tutaj o zmniejszaniu wzrostu.
_________________
Mężczyznę można "wykastrować" jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem. Woody Allen
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-01, 19:59   

Zavih napisa³/a:

Nie mogę pojąć osób, które szukają partnera/partnerki pod względem wzrostu.


przecież to nie jest dla nikogo chyba takie pierwsze i najważniejsze kryterium. jedno z wielu. jedna nie chce faceta z krzywymi zębami i pryszczatą twarzą, druga niższego od siebie. koniec filozofii, każdemu według upodobań.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

pomyluna  

Stały User

uciekłam z bajki



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 28 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-01, 20:04   

Nigdy tak głębiej nie zastanawiałam się o wzroście faceta i kobiety. Do czasu jak sama nie miałam niższego chłopaka. Nie była to jakaś ogromna różnica, ale jednak nie czułam się przy nim dobrze, jakiś taki dyskomfort którego nie jestem w stanie nawet nazwać.
Teraz... raczej wolę wyższych facetów.
jak to jest przyjmowane? Myślę że to zależny od tych ludzi którzy są razem. Jeśli in to nie przeszkadza to w czym problem?
_________________
"Chłopiec poznawał świat, teraz świat pozna chłopca."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com